Heikin Ashi Trader Expert Advisor For MT4

Heikin Ashi Trader Expert Advisor For MT4

 

WE IMPROVED THIS EXPERT ADVISOR FOR YOU!!!

PLEASE NOTE: This expert advisor was publicly available for free usage on other websites and is not programmed by us. We explain the functionality and possible improvements of the EA. Furthermore, we are convinced that fully automatic Expert Advisors will fail in the long run. On the other hand, our semi-automatic approach with detecting the best setups and then activating our Expert Advisors (e.g. V-Power EA, EdgeZone EA) produced many successful traders and some of them even got prop traders at prop trading firms. Therefore, we added a similar semi-automatic trading feature (to allow only buy or only sell trades) to the free Expert Advisors. You can download the modified version here and enjoy!

 

Table Of Contents:

  1. Heikin Ashi Trader Expert Advisor For MT4
  2. Heikin Ashi Trader Expert Advisor For MT4 - vstupní kritéria
  3. Heikin Ashi Trader Expert Advisor For MT4 - Exit Criteria
  4. Heikin Ashi Trader Expert Advisor For MT4 - prostor pro zlepšení

 

Heikin Ashi Trader Expert Advisor For MT4 je jednoduchý algoritmický obchodní systém pro platformu MT4. I když je robot pojmenován podle jednoho typu metody mapování, nepoužívá svůj koncept ve skutečném obchodování, ani na grafu nezobrazuje heikin ashi svíčky místo svícnů, tyčí nebo čar. Využívá koncept heikin ashi jiným způsobem.

Tento obchodní systém lze použít na obchodních účtech, jejichž směnné kurzy jsou pro páry dolarů vyjádřeny pěti nebo čtyřmi číslicemi a pro páry jenu třemi nebo dvěma desetinnými místy. Lze jej použít na jakýkoli symbol a období grafu, ale obchody budou probíhat pouze v aktivním symbolu a časovém rámci.


FREE Heikin Ashi Trader EA

Download the FREE Heikin Ashi Trader Expert Advisor for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!


Heikin Ashi Trader Expert Advisor For MT4 - vstupní kritéria
Před zahájením obchodů provede Heikin Ashi Trader Expert Advisor pro MT4 jedno kolo kontroly na začátku nové svíčky. Nejprve se podívá na obchodní účet, pokud má otevřené obchody, a poté určí aktuální čerpání, pokud je v přijatelném rozsahu. Pokud je čerpání více než jedno procento zůstatku na účtu, budou všechny otevřené obchody okamžitě uzavřeny. Důvodem je zachování kapitálu a poskytnutí obchodního systému více šancí na přežití nebo výhru. Pokud čerpání není problém, robot spočítá počet pruhů v grafu, pokud je větší než 100, a zkontroluje zisk při převzetí, pokud je větší než 10 pipů. Jakmile tyto kontroly dopadnou dobře, robot vyhledá technické ukazatele směru a vstupu obchodu.

Obchodní systém vyhledává obchodní vstupy při otevření nové svíčky a může otevřít a spravovat až 10 obchodů najednou. Každý přijatý obchod má stop loss 20 pipů a zisk take 50 pipů. Robot však bere v úvahu šíření aktuálního symbolu v době provádění obchodu. Přidá částku šíření k stop loss a odečte stejnou částku od zisku Take. Přesto je poměr rizik a výnosů stále dostatečně vysoký (tj. Větší než dva). Z dlouhodobého hlediska by se obchodní systém mohl hrát dobře, i kdyby na účtu došlo k dočasným neúspěchům.

Indikátory používané v tomto systému, jejich nastavení a způsob použití jsou uvedeny níže:


  • Lineární vážené klouzavé průměry (rychlé období 6, pomalé období 85, typická cena) - Dva klouzavé průměry se použijí na nejbližší nižší časový rámec. Pokud je rychlý LWMA nad pomalým LWMA, jedná se o nákupní signál. Pokud je rychlý LWMA pod pomalým LWMA, je to bráno jako prodejní signál. Tento signál je jedním z faktorů pro vstup do obchodu.

  • Momentum (14) - Tento indikátor se použije na nejbližší vyšší časový rámec. I když to nepomůže určit směr trendu, indikátor hybnosti potvrdí, zda je obchodní signál platný. Požadovaná hodnota pro indikátor hybnosti je 0,3 nebo méně pro potvrzení vstupu do obchodu. Tato hodnota dává představu, že současný uvažovaný trh může mít dostatek hybné síly k uskutečnění obchodu vpřed. Pokud je hodnota jedné nebo více ze tří předchozích svíček v příštím vyšším časovém rámci menší než 0,3, je to bráno jako jeden faktor pro vstup.

  • Stochastic (13, 5, 5) - Toto nastavení není standardní pro stochastické. Na rozdíl od LWMA a hybnosti se stochastický vztah aplikuje na aktuální časový rámec. Pokud je stochastická hodnota kterékoli ze tří předchozích svíček větší než 70, jedná se o nákupní signál. Pokud je stochastická hodnota menší než 30, je to bráno jako prodejní signál.


Koncept heikin ashi mapování se v tomto systému nepoužívá tak, jak se používá jinde online. Robot se ani nepokouší nahradit svíčkový graf nebo jakýkoli jiný typ grafu heikin ashi svíčkami. V tomto systému se heikin ashi používá jako normální svíčka. Pokud se aktuální svíčka otevírá níže a zavírá výše (i když je stále otevřená), jedná se o býčí signál. Pokud se aktuální svíčka otevře výše a pohybuje se pod otevřenou cenou, jedná se o medvědí signál. Tento signál zohledňuje kritéria vstupu do obchodu.Heikin Ashi Trader Expert Advisor For MT4 - Exit Criteria


Obchody přijaté odborným poradcem Heikin Ashi Trader pro MT4 budou uzavřeny při stop loss nebo zisku. Pokud je obchod vzat proti nedávnému trendu, je o jeho osudu rozhodnuto rychle, protože objednávka stop loss je hned za rohem. Ziskové obchody mohou být uzavřeny při zisku zisku nebo při ceně stop loss odlišné od původní stop loss nastavené robotem. Důvodem je funkce breakeven a trailing stop.

Pokud obchod získá alespoň 30 pipů, robot přesune stop loss na vstupní cenu pro bezrizikový obchod. Pokud obchod získá více pipů, vstupuje do hry funkce trailing stop. Trailing stop sleduje vzdálenost mezi tržní cenou a novým stop lossem a pokouší se tuto vzdálenost udržovat neustálým upravováním stop lossu, kdykoli je to možné.Heikin Ashi Trader Expert Advisor For MT4 - prostor pro zlepšení


Během testování začal Heikin Ashi Trader Expert Advisor pro MT4 špatně, ale po chvíli se vrátil. Pokusila se získat zpět ztráty, které se v minulosti vyskytly, ale nakonec zaostala. Nakonec se obchodní systém dokázal přiblížit zlomovému bodu. To znamená, že robot ještě není vhodný pro živé obchodování. Delší doba testování je nutná, aby bylo možné získat představu o jeho skutečném výkonu, a aby bylo možné posoudit jeho hodnotu, bude možná nutné jej spustit přes více párů.

Dalším důvodem, který mohl přispět ke špatnému výkonu tohoto obchodního systému v testeru strategií, je možné zneužití stochastického signálu. Většina obchodníků souhlasí s tím, že překoupené čtení je medvědí signál a že přeprodané čtení je býčí signál. V programovém kódu se zdá, že použití stochastiky bylo obráceno. Pokud je stochastický signál používán běžným způsobem, může obchodní výkon robota při zpětném testu vykreslit zcela odlišný obraz.


 

FREE Heikin Ashi Trader EA

Download the FREE Heikin Ashi Trader Expert Advisor for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

 

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur

My Recommended MT4/MT5 Broker

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.