Macd Secrets Expert Advisor For MT4

Macd Secrets Expert Advisor For MT4

 

WE IMPROVED THIS EXPERT ADVISOR FOR YOU!!!

PLEASE NOTE: This expert advisor was publicly available for free usage on other websites and is not programmed by us. We explain the functionality and possible improvements of the EA. Furthermore, we are convinced that fully automatic Expert Advisors will fail in the long run. On the other hand, our semi-automatic approach with detecting the best setups and then activating our Expert Advisors (e.g. V-Power EA, EdgeZone EA) produced many successful traders and some of them even got prop traders at prop trading firms. Therefore, we added a similar semi-automatic trading feature (to allow only buy or only sell trades) to the free Expert Advisors. You can download the modified version here and enjoy!

 

Table Of Contents:

 1. Macd Secrets Expert Advisor For MT4
 2. The Macd Secrets Expert Advisor - Entry Criteria
 3. The Macd Secrets Expert Advisor For MT4 - Exit Criteria
 4. The Macd Secrets Expert Advisor For MT4 - Room for Improvement

 

Macd Secrets Expert Advisor For MT4 využívá pro obchodování na finančních trzích známý indikátor MACD. Ukazatel však v tomto obchodním systému není sám. Sada klouzavých průměrů pracuje na spodním časovém rámci a indikátor hybnosti podporuje systém měřením síly trendu. I když má odborný poradce skvělý název, výsledky testování se mu nepodařilo dosáhnout. Vzhledem k tomu, že test trval krátce, jeho výsledek nestačil k posouzení účinnosti tohoto obchodního systému. Uživatel může spustit svůj vlastní test, aby tento počáteční výsledek vyvrátil.


FREE Macd Secrets EA

Download the FREE Macd Secrets Expert Advisor for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!


The Macd Secrets Expert Advisor - Entry Criteria
Macd Secrets Expert Advisor provádí obchodní loveckou činnost jednou na každou svíčku. Pokud existuje obchodní signál na sérii svíček, robot může otevírat po sobě jdoucí obchody, jeden na každé svíčce, dokud není dosaženo maximálního počtu. Tajemství tohoto odborného poradce nemusí být vůbec skryté. Ve skutečnosti to může být otevřená znalost. Pravděpodobně tajemství spočívá v přijetí obchodu, když je MACD na aktuálním grafu býčí nebo medvědí, a vstupu do tohoto obchodu proti trendu nižšího časového rámce.

Ve Vstupech je několik parametrů, se kterými může uživatel hrát, aby našel nejlepší kombinaci nastavení, která fungují nebo přinášejí pozitivní výsledky. Nejdůležitější parametry jsou uvedeny níže spolu s jejich výchozími hodnotami:


 • Lots = 0,01 - Tato proměnná nastavuje velikost šarže každého obchodu. Uživatel může tuto hodnotu kdykoli změnit.

 • TrailingStop = 40 - Robot bude sledovat stop loss, pokud obchod získal 40 pipů.

 • Stop_Loss = 20 - Stop loss je 20 pipů a nastavuje se během vstupu do obchodu.

 • MagicNumber = 1234 - Obchod provedený odborným poradcem bude mít toto magické číslo, které lze použít při identifikaci a manipulaci obchodu.

 • Take_Profit = 50 - Zisk z převzetí je 50 pipů a nastavuje se během provádění obchodu.

 • FastMA = 6 - V tomto obchodním systému se používá klouzavý průměr s periodou 6.

 • SlowMA = 85 - V tomto obchodním programu se používá klouzavý průměr s periodou 6.

 • Mom_Sell = 0,3 - prodejní signál bude ověřen, pokud je hybnost menší než 0,3.

 • Mom_Buy = 0,3 - Signál nákupu bude potvrzen, pokud je hybnost menší než 0,3.

 • UseEquityStop = true - S tímto parametrem nastaveným na true bude odborný poradce sledovat čerpání na obchodním účtu, pokud je v rozumných mezích. Jinak zlikviduje všechny otevřené obchody na ochranu kapitálu.

 • TotalEquityRisk = 1,0 - Pokud aktuální čerpání dosáhne jednoho procenta zůstatku na účtu, budou všechny otevřené obchody nuceně uzavřeny, aby byl zachován kapitál.

 • Max_Trades = 10 - S tímto výchozím nastavením může robot otevřít až 10 obchodů na aktivním symbolu.


Obchodní systém využívá při hledání vstupu do obchodu řadu technických ukazatelů. Jeden indikátor detekuje trend na aktuálním grafu a další indikátor najde nastavení protio trendu ve spodním časovém rámci. Mezitím další indikátor potvrzuje, zda je nastavení obchodu platné pro vstup. Tyto ukazatele jsou popsány níže:


 • Klouzavé průměry (období 85 a 6, lineární vážený režim, typická cena) - Hodnoty klouzavých průměrů potřebných pro výpočet jsou generovány z aktuální otevřené svíčky v nejbližším dolním časovém rámci aktuálního symbolu. Pokud je 6 LWMA pod 85 LWMA, je vyvinut nákupní signál. Pokud je 6 LWMA nad 85 LWMA, je vydán prodejní signál. Tento typ signálu znamená, že robot bude obchodovat proti trendu nižšího časového rámce.

 • Klouzavý průměr konvergenční divergence (cena blízko; 12, 26, 9) - Toto nastavení je typické pro MACD, který je postaven na platformě MetaTrader4. Hodnoty MACD potřebné pro výpočet jsou generovány z předchozího pruhu aktuálního období aktivního symbolu. Nákupní signál bude získán, pokud je linka MACD nad nulou a pokud je linka MACD nad linií signálu MACD. Signál prodeje bude vytvořen, pokud je MACD pod nulou a pokud je MACD pod signální linkou.

 • Momentum (období 14, cena blízko) - Hodnoty indikátoru hybnosti jsou odvozeny z předchozích tří svíček v aktuálním časovém rámci aktivního symbolu. Pokud je některá ze tří hodnot menší než 0,3, ověří se obchodní signál generovaný jinými indikátory.


Když byl vygenerován a potvrzen obchodní signál, bude proveden vstup do obchodu s objemem obchodu 0,01, jak je uvedeno ve vstupech. Pokud uživatel chce, může nastavit vyšší hodnotu, ale to se nedoporučuje, protože robot může otevřít více obchodů. Když je obchod proveden, jsou definovány stop loss a take profit. Zatímco stop loss je nastaven na 20 pipů na vstupech, skutečný stop loss je větší než toto o výši rozpětí. Mezitím je zisk 50 pipů ve vstupech pouze nominální hodnotou. Skutečný zisk ze zisku je o částku rozpětí nižší.The Macd Secrets Expert Advisor For MT4 - Exit Criteria


Jak je definováno v expertním nastavení, Macd Secrets Expert Advisor může otevřít více obchodů na aktuálním symbolu a maximální limit je 10 obchodů. I když obsahuje funkce pro breakeven a stop trailing, obchody se většinou uzavírají ziskem nebo stop loss v testování. Stop lossy obchodů jsou upravovány jen příležitostně. Je třeba poznamenat, že stop lossy obchodů stejného typu se nemění kolektivně, pouze jednotlivě, přičemž některé obchody zůstávají pozadu, když se trend změní nebo provede korekci.The Macd Secrets Expert Advisor For MT4 - Room for Improvement


Poradce Macd Secrets Expert Advisor nepřinesl pozitivní výsledky, když byl spuštěn pomocí pětiměsíčních historických dat v testeru strategie. Toto testování bylo provedeno na jednom devizovém symbolu a jednom nižším časovém rámci. Soudě podle samotné křivky vlastního kapitálu není tento obchodní systém ziskový a daleko od něj. Akciová linie od začátku klesala přímočaře a ke konci testování se podařilo provést malé oživení. Testovací běh skončil pro obchodní účet ztrátou.

Hlavním důvodem tohoto neúspěchu v testování je nízká míra výhry, která činila pouze 28 procent. Čerpání však není příliš špatné. Jedním z přispěvatelů pro nízké procento výher je zjevně vysoká četnost obchodních transakcí. Když robot začal v polovině testovacího období přijímat obchody, obchody se otevíraly rychle za sebou a zdálo se, že jsou rozptýleny všude. Rozestup obchodů není přijatelný.

Mezery mezi obchodními položkami musí být vylepšeny, aby se vylepšila míra výhry. Toho lze dosáhnout nastavením minimální vzdálenosti, na kterou bude přidán obchod. Vzhledem k tomu, že obchody jsou prováděny na nové svíčce, je normální, že obchody mají větší odstup než minimální vzdálenost. To je lepší než mít kratší oddělení mezi položkami. Styl mřížky pro nastavení minimální vzdálenosti není nutný, stejně tak použití nevyřízených objednávek. Tržní objednávky jsou prakticky dostačující.

Při sledování odborného poradce v akci v zadním testeru lze odvodit, že je vhodný pro trendy tržních podmínek. Za takových podmínek může robot vygenerovat spoustu peněz. Když se trend obrátí nebo napraví, musí přijít o peníze. Obchodovaný symbol by proto měl být pečlivě vybrán obchodníkem.


 

FREE Macd Secrets EA

Download the FREE Macd Secrets Expert Advisor for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

 

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.