Martingale Smart Expert Advisor For MT4

Martingale Smart Expert Advisor For MT4

 

WE IMPROVED THIS EXPERT ADVISOR FOR YOU!!!

PLEASE NOTE: This expert advisor was publicly available for free usage on other websites and is not programmed by us. We explain the functionality and possible improvements of the EA. Furthermore, we are convinced that fully automatic Expert Advisors will fail in the long run. On the other hand, our semi-automatic approach with detecting the best setups and then activating our Expert Advisors (e.g. V-Power EA, EdgeZone EA) produced many successful traders and some of them even got prop traders at prop trading firms. Therefore, we added a similar semi-automatic trading feature (to allow only buy or only sell trades) to the free Expert Advisors. You can download the modified version here and enjoy!

 

Table Of Contents:

  1. Martingale Smart Expert Advisor For MT4
  2. Martingale Smart Expert Advisor For MT4 - vstupní kritéria
  3. Martingale Smart Expert Advisor For MT4 - kritéria opuštění
  4. Martingale Smart Expert Advisor For MT4 - prostor pro zlepšení

 

Martingale Smart Expert Advisor For MT4 je martingale algoritmický obchodní systém pro platformu MT4. Na rozdíl od jiných typů martingale systémů přijímá tento odborný poradce ztrátu obchodů a pokusy získat zpět ztracenou částku a získat nějaký zisk zdvojnásobením objemu obchodu u dalšího obchodu.

Tento obchodní systém funguje jak na nových obchodních účtech, jejichž směnné kurzy jsou vyjádřeny pěti číslicemi pro páry v dolarech, tak třemi číslicemi pro páry jenu a starší účty, jejichž cenové nabídky jsou uvedeny čtyřmístně pro páry v dolarech a dvou číslicích pro páry jenu. Uživatelé mohou robot použít na jakýkoli měnový pár s cizí měnou a v jakémkoli časovém rámci.

Každý, kdo má zájem vyzkoušet tohoto robota, jej musí nejprve použít v demo účtu a až poté, co robot vykáže pozitivní výsledky v demo obchodování, měl by být použit v živém obchodování. Krátký testovací běh v testeru strategií vedl ke ztrátě, ale nemůže hovořit o účinnosti obchodního systému. Mohlo se to stát náhodou. Pro získání důvěry v tento obchodní systém musí uživatel provést vlastní testování nejlépe po delší dobu.


FREE Martingale Smart EA

Download the FREE Martingale Smart Expert Advisor for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!


Martingale Smart Expert Advisor For MT4 - vstupní kritéria
Martingale Smart Expert Advisor pro MT4 hledá vstup do obchodu jednou u každé nové svíčky. Při odesílání obchodních požadavků na obchodní server nepoužívá nevyřízené objednávky. Pokud existuje obchodní příležitost, robot okamžitě provede tržní příkaz. Každý obchod má stop loss a zisk. Výchozí hodnota stop loss a zisk jsou pět pipů. Během provádění obchodu však robot bere v úvahu aktuální rozpětí.

Když robot odešle objednávku na obchodní server, přidá spread k ceně stop loss a odečte spread od ceny take profit. Výsledkem je zkreslený poměr rizika a odměny, který je pro obchodníka nepříznivý. Pokud se stane, že obchod prohraje, obchodník ztratí více, než kdyby obchod jinak vyhrál. Obchodník by mohl zvážit úpravu hodnot stop lossu a využít zisk k naklonění stupnice ve prospěch odměny.

Expertní poradce by bral jeden obchod najednou a každý obchod bude mít nejprve velkou velikost 0,01. Pokud obchodní hity získají zisk, další obchod použije stejnou velikost lotu (0,01). Pokud místo toho obchod narazí na limit stop loss, bude mít další obchod o 0,01 vyšší velikost než předchozí obchod. Například pokud by dva po sobě jdoucí obchody vedly ke ztrátě, třetí obchod by měl hodně velkou částku 0,03. Přírůstek velikosti šarže se projeví bez ohledu na typ objednávky předchozího obchodu. Pokud by předchozí obchod byl nákup a skončil by prohrávajícím, další obchod by měl objem obchodu 0,02, ať už jde o nákup nebo prodej.

Obchodní systém se dívá na technické ukazatele, pokud jde o směr, na které straně trhu obchodovat, a pokyny, pokud je taková příležitost k dispozici při otevření nové svíčky. Níže jsou vysvětleny technické ukazatele, jejich nastavení a způsob použití:


  • Klouzavé průměry (období 1 a 50, jednoduchý režim, cena blízko) - Jednoduché klouzavé průměry se aplikují na aktuální časový rámec pro aktuální svíčku. Signál nákupu je vydán, pokud 1 SMA klesne pod 50 SMA, a signál prodeje je indikován, pokud 1 SMA překročí 50 SMA. Signál se může jevit obrácený, ale je to způsob, jakým se v programu na základě kódu používají klouzavé průměry.

  • Obálky (období 13, jednoduchý režim, směna 10, cena blízko, odchylka 0,2) - Indikátor obálek se použije v aktuálním časovém rámci pro aktuální svíčku. Pokud je cena dotazu nad spodní obálkou, je vydán býčí signál. Pokud je cena dotazu pod horní obálkou, je indikován medvědí signál. Tento druh generování signálu naznačuje, že indikátor se používá jako indikátor podpory a odporu, přičemž se očekává, že se cena po zasažení čáry obrátí.


Výše uvedené technické ukazatele se nepoužívají současně k potvrzení vzájemného signálu. Každý indikátor se používá v závislosti na výsledku předchozího obchodu, výhře nebo prohře. Pokud byl předchozí obchod ziskový, použije odborný poradce k určení směrů dalšího obchodu klouzavé průměry. Pokud byl předchozí obchod ztrátou, robot bude odkazovat na indikátor obálek pro signál, pokud jde o zkreslení obchodu pro další obchod.Martingale Smart Expert Advisor For MT4 - kritéria opuštění


Ve většině případů umožňuje Martingale Smart Expert Advisor pro MT4 trhu rozhodnout o výsledku obchodu. Je to proto, že každý obchod přichází s příkazy k zastavení ztráty a získání zisku. Zatímco funkce breakeven a trailing stop jsou k dispozici jako možnosti uzavření živých obchodů, zdá se, že tyto funkce se běžně nepoužívají ani nespouštějí. To je způsobeno přibližnou vzdáleností stop lossu a přijímáním příkazů k zisku z tržní ceny. Většinu času jsou obchody uzavřeny stop lossem nebo take profitem a žádná úprava stop lossu neproběhla, jak bylo pozorováno v testeru strategie.Martingale Smart Expert Advisor For MT4 - prostor pro zlepšení


Když se podíváme na kód, Martingale Smart Expert Advisor pro MT4 se jeví jako sofistikovaný algoritmický obchodní systém. Tato zdánlivá propracovanost se však v tomto případě neprojevuje na ziskovosti. Několik kol testování odhalilo neuspokojivý výsledek.

Testování s výchozím nastavením ukázalo křivku ekvity, která od začátku do konce šla z kopce. Je možné, že za tento špatný výkon mohla šíření. Když se však používalo aktuální rozpětí, výsledek byl stejný. Obchodní účet po pěti měsících testování ztratil 19 procent a maximální čerpání bylo 19 procent.

Míra výhry však nebyla vůbec špatná. Z celkových 5 153 uskutečněných obchodů bylo vítězných 49 procent. Zdá se, že tento robot má hlad po obchodech, protože má průměrně 1 000 obchodů měsíčně za testování provedené na 15minutovém grafu.

Bylo provedeno další kolo testování, aby se případně vyvrátil předchozí výsledek. Výchozí poměr rizika a odměny možná funguje proti obchodnímu systému na začátku, takže byl upraven v příštím testování. Stop loss byl udržován na 5 pipech (plus rozpětí), ale zisk zisku byl zvýšen na dvojnásobek rozpětí. Výsledek překvapivě nebyl stejný, ale ve skutečnosti horší. Účet ztratil více peněz než dříve (24 procent).

Jedním z faktorů, který mohl přispět k tomuto špatnému výkonu, je způsob, jakým se technické ukazatele používají k poskytování signálů pro směr obchodu. Zdá se, že uvedené signály jsou neintuitivní. Například nákupní signál je dán, když měl být prodejním signálem a naopak. Proto by každý, kdo má znalosti programování a má zájem vylepšit výkon tohoto robota, mohl zvážit úpravu kódu. Pokud jsou signály obráceny, robot může ukázat úplně jiný výsledek.

Jelikož křivka vlastního kapitálu během testování kontinuálně klesala, naznačuje to, že obchodní systém ještě není vhodný pro žádný typ obchodování, dokonce ani pro demo obchodování. Robot musí být programově vylepšován, dokud neukáže slibný výsledek hodný testování v strategickém testeru a později v demo účtu. Teprve poté, co robot po dostatečném čase přinese pozitivní výsledek demo obchodování, měl by obchodník zvážit vložení peněz na linku pro obchodování s tímto robotem.


 

FREE Martingale Smart EA

Download the FREE Martingale Smart Expert Advisor for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

 

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur

My Recommended MT4/MT5 Broker

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.