MultiTrader Expert Advisor For MT4

MultiTrader Expert Advisor For MT4

 

WE IMPROVED THIS EXPERT ADVISOR FOR YOU!!!

PLEASE NOTE: This expert advisor was publicly available for free usage on other websites and is not programmed by us. We explain the functionality and possible improvements of the EA. Furthermore, we are convinced that fully automatic Expert Advisors will fail in the long run. On the other hand, our semi-automatic approach with detecting the best setups and then activating our Expert Advisors (e.g. V-Power EA, EdgeZone EA) produced many successful traders and some of them even got prop traders at prop trading firms. Therefore, we added a similar semi-automatic trading feature (to allow only buy or only sell trades) to the free Expert Advisors. You can download the modified version here and enjoy!

 

Table Of Contents:

 1. MultiTrader Expert Advisor For MT4
 2. MultiTrader Expert Advisor For MT4 - vstupní kritéria
 3. MultiTrader Expert Advisor For MT4 - Exit Criteria
 4. MultiTrader Expert Advisor For MT4 - prostor pro zlepšení

 

MultiTrader Expert Advisor pro platformu MetaTrader4 je víceúčelový obchodní nástroj. Poskytuje uživateli na palubní desce spoustu informací, které může použít k provádění obchodů. Navíc program poskytuje výstrahy informující uživatele o dostupné obchodní příležitosti v různých symbolech. Uživatel může mezitím použít zadané informace nebo výstrahy pro vstup do obchodů nebo může použít vlastní analýzu a poté použít nástroj k provedení obchodů. Protože řídicí panel zahrnuje osm hlavních měn na devizovém trhu (AUD, CAD, CHF, EUR, GBP, JPY, NZD a USD), uživatel nemusí otevírat další okno grafu, aby mohl obchodovat s kteroukoli z 28 hlavních páry.

Jelikož je odborný poradce nástrojem pro ruční obchodování, není možné jej použít při zpětném testování. I když se uživatel pokusí spustit robota v testeru strategie, v aktuálním symbolu nebudou provedeny žádné obchody. Přestože robot sám nevykonává obchody, právem patří do kategorie odborného poradce. Zatímco indikátor může provádět četné výpočty pro zobrazení informací na palubní desce, nemůže provádět obchody na klientském terminálu. Na druhou stranu se skript spustí pouze jednou a poté zmizí poté, co provede zamýšlené funkce. Jediným způsobem, jak otestovat účinnost tohoto odborného poradce, je jeho použití v demo obchodování. Uživatel si může vyzkoušet obchody navržené výstrahami a sám se přesvědčit, zda jsou signály spolehlivé.


FREE MultiTrader EA

Download the FREE MultiTrader Expert Advisor for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!


MultiTrader Expert Advisor For MT4 - vstupní kritéria
MultiTrader Expert Advisor pro MT4 zobrazuje uživateli mnoho informací. Nejprve zobrazuje osm hlavních měn v horní části řídicího panelu, s měnovým metrem a hodnotou odpovídající síle měny. Čím vyšší je hodnota měřiče měny, tím silnější je měna. Na levé straně je 28 hlavních párů seřazených podle abecedy. Vedle měnových párů je aktuální směr a vzdálenost ceny od blízké ceny předchozí svíčky. To je znázorněno zelenou, červenou a stříbrnou barvou. Pokud je barva červená, cena klesá. Pokud je zelená barva, cena se pohybuje nahoru. Pokud je barva stříbrná, cena se od předchozí zavírací ceny vůbec nepohybuje.

U každého symbolu může uživatel také vidět denní rozsah z hlediska bodů, poptávkovou cenu a nabídkovou cenu a rozpětí v reálném čase. Ve spodní části řídicího panelu může uživatel vidět, kolik celkových obchodů je otevřených, kolik nákupních obchodů a kolik prodejních obchodů existuje. Prodejní obchody jsou označeny červeně a nákupní obchody jsou v barvě modré. Pokud existuje otevřený obchod s jakýmkoli symbolem, jsou k dispozici další čtyři informace: velikost šarže, získané nebo ztracené body, získaná nebo ztracená částka v dolarech a procento zůstatku účtu získané nebo ztracené otevřeným obchodem. Ve spodní části rozhraní jsou také údaje o celkové velikosti lotu všech otevřených obchodů prováděných pomocí nástroje, celkový počet ztracených nebo získaných bodů, celková ztracená nebo získaná částka a celkové procento čerpání nebo zisku.

Zde jsou některé z nejdůležitějších parametrů, které může uživatel upravit ve Vstupech:


 • SelectedMode = COMPACT– Výchozí možnost zobrazení je Compact, ale uživatel si může vybrat dvě další možnosti: full a mini. Celý displej zabírá největší prostor a je vhodný pro použití, pokud má uživatel velkou obrazovku, zatímco mini displej zobrazuje nejmenší displej. Mezi nimi je kompaktní displej. Stále všechny typy zobrazení poskytují stejné množství informací.

 • CalcPeriod = DENNĚ - Uživatel si může pro tento parametr zvolit denní, týdenní a měsíční hodnoty. Zvolené období je základem údajů poskytovaných každému symbolu a informací zobrazených ve výstrahách.

 • OneClickTrading = true - Pokud je to pravda, může uživatel provádět obchody kliknutím na tlačítko na řídicím panelu. Pokud je hodnota false, kliknutí na tlačítko by nevedlo k otevření obchodů.

 • MagicNumber = 0 - Toto je identifikátor obchodů prováděných robotem. Pokud je hodnota nulová, obchody nebudou mít žádná magická čísla. Uživatel zde může použít kladná i záporná čísla. Pokud jsou přijaty obchody, řídicí panel zobrazí pouze obchodní informace specifické pro magické číslo vybrané ve vstupech.

 • BuyKey = "B" - Kromě kliknutí na tlačítko Koupit na řídicím panelu může uživatel provést nákup také stisknutím klávesy B na klávesnici. Uživatel však může nastavit další písmeno nebo znak.

 • CloseKey = "C" - Kromě kliknutí na tlačítko zavřít v rozhraní může uživatel také uzavřít konkrétní obchod stisknutím klávesy C na klávesnici.

 • SellKey = "S" - Kromě kliknutí na tlačítko Prodat na řídicím panelu může uživatel také stisknout klávesu S na klávesnici a provést prodej prodeje.


Když obchodník provede svou analýzu a je připraven provést obchod, může okamžitě provést obchod kliknutím na tlačítko Prodat nebo Koupit odpovídající symbolu výběru. Takto zadaný obchod bude mít výchozí velikost lotu 0,01 a nebude mít stop loss a nebude mít zisk. Je-li požadována jiná velikost šarže, může uživatel zadat novou hodnotu přímo do pole velikosti šarže nebo kliknutím na šipku nahoru napravo zvětšit velikost šarže o 0,01 za kliknutí nebo šipkou dolů doleva zmenšit velikost šarže o 0,01 za kliknutí.

Uživatel může také nastavit počet bodů pro zisk a zastavení ztráty přímo na palubní desce. Aby byly hodnoty přijaty, musí být větší než úroveň zastavení plus rozpětí. Jinak nebude proveden žádný obchod a uživatel uvidí „neplatné zastávky“ v horní části palubní desky. Je možné zadat více obchodů s nákupem a prodejem v jednom symbolu opakovaným kliknutím na tlačítka pro nákup a prodej.MultiTrader Expert Advisor For MT4 - Exit Criteria


Pokud je uživatel připraven uzavřít jeden nebo více obchodů, může tak učinit kliknutím na tlačítko zavřít odpovídající symbolu volby. Pokud chce použít klávesovou zkratku pro uzavření obchodů („C“), musí uživatel nejprve vybrat symbol kliknutím na jeho název v levém sloupci na palubní desce a poté může stisknout C. Tím by se uzavřelo více obchodů otevřít v aktivním symbolu v rozhraní.MultiTrader Expert Advisor For MT4 - prostor pro zlepšení


MultiTrader Expert Advisor pro MetaTrader4 je skutečně všestranný nástroj ručního obchodování. Uživatel může dokonce provést svou analýzu pomocí údajů poskytnutých na řídicím panelu nebo počkat, až výstrahy přijdou k obchodování s navrhovanými symboly v navrhovaném směru. Pokud uživatel nemá moc času na sledování obchodů, může nastavit stop loss a získat zisk přímo na palubní desce a poté odejít. To by byla dobrá volba pro ty, kteří mají denní práci, které se mají věnovat.

Zatímco odborný poradce poskytuje na řídicím panelu informace, na které se uživatel může při obchodních rozhodnutích odkazovat, je důležité, aby uživatel pochopil, co tato čísla znamenají. Pokud má znalosti o programování MQL4, může číst programový kód, aby získal představu o všech poskytovaných informacích. Tento kód je však pro běžné programátory velmi složitý, aby jej pochopili. Časem je možné, že někdo může poškrábat povrch a prolomit kód ve svůj prospěch.


 

FREE MultiTrader EA

Download the FREE MultiTrader Expert Advisor for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

 

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur

My Recommended MT4/MT5 Broker

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.