Safe Trend Scalp Expert Advisor For MT4

Safe Trend Scalp Expert Advisor For MT4

 

WE IMPROVED THIS EXPERT ADVISOR FOR YOU!!!

PLEASE NOTE: This expert advisor was publicly available for free usage on other websites and is not programmed by us. We explain the functionality and possible improvements of the EA. Furthermore, we are convinced that fully automatic Expert Advisors will fail in the long run. On the other hand, our semi-automatic approach with detecting the best setups and then activating our Expert Advisors (e.g. V-Power EA, EdgeZone EA) produced many successful traders and some of them even got prop traders at prop trading firms. Therefore, we added a similar semi-automatic trading feature (to allow only buy or only sell trades) to the free Expert Advisors. You can download the modified version here and enjoy!

 

Table Of Contents:

  1. Safe Trend Scalp Expert Advisor For MT4
  2. Obchodování pomocí Safe Trend Scalp Expert Advisor For MT4
  3. Nejlepší způsob obchodování Safe Trend Scalp Expert Advisor For MT4
  4. Safe Trend Scalp Expert Advisor For MT4 - Indicator settings
  5. Omezení a možná vylepšení:
  6. Safe Trend Scalp Expert Advisor For MT4 - závěr:

 

Pokud chcete skalpovat kombinací síly indikátoru ZIgZag k identifikaci horního a dolního bodu a k určení směru trendu použijte klouzavé průměry a trendové čáry. V takovém případě to Safe Trend Scalp Expert Advisor pro Mt4 přesně dělá.


FREE Safe Trend Scalp EA

Download the FREE Safe Trend Scalp Expert Advisor for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!


Obchodování pomocí Safe Trend Scalp Expert Advisor For MT4Obrázek A: Expert Trend Scalp Safe Trend v akciSafe Trend Scalp Expert Advisor For MT4 sbírá vysoké a nízké hodnoty z indikátoru ZigZag a automaticky pomocí nich kreslí trendové linie. Data se shromažďují pro aktuální časový rámec a další dostupný vyšší časový rámec.


Pokud se cena dotkne trendové čáry, vytvoří se signál a na grafech se zobrazí šipka. Pokud se cena posune výše a dotkne se horní trendové linie, vytvoří se prodejní signál. Pokud se cena dotkne spodní trendové linie, je vydán signál Koupit.


Signál je dále validován pro směr trendu pomocí jednoduchého klouzavého průměru 50 a 100. Předpokládejme, že hodnota jednoduchého klouzavého průměru 50 je vyšší než jednoduchý klouzavý průměr 100. V takovém případě považuje odborný poradce trh za uptrend a zadává objednávky pouze pro nákupní signály. V opačném scénáři hodnot klouzavého průměru umístí odborný poradce pouze prodejní obchody.


Safe Trend Scalp Expert Advisor For MT4 připojí stop loss a převezme hodnoty zisku do obchodu podle zadaných hodnot nastavení. Tuto hodnotu zisku lze ale přepsat pomocí nastavení jiného odborného poradce v Total Profit k uzavření všech objednávek Martingale.


Expertní poradce se snadno nastavuje s velmi malým počtem parametrů a mohou ho používat noví a zkušení obchodníci. Safe Trend Scalp Expert Advisor For MT4 má všechny potřebné indikátory začleněné do kódu; doporučuje se však mít v terminálu MetaTrader indikátor ZigZag. Někteří makléři neposkytují standardní indikátory MetaTrader.


Obchodníci si mohou v nastavení vybrat různé časové rámce grafu. Předpokládejme, že pomocí lišty nabídky vyberete jiný časový rámec grafu. V takovém případě to Expert Advisor vrátí zpět a zobrazí stejný časový rámec grafu jako vstup v nastavení.Nejlepší způsob obchodování Safe Trend Scalp Expert Advisor For MT4


Expertní poradce může obchodovat všechny páry a rámce a obchodovat pomocí všech časových rámců grafu. Ale nejlepších výsledků lze dosáhnout, pokud se pro obchodování s nízko volatilním měnovým párem použije Safe Trend Scalp Expert Advisor For MT4. Expertní poradce funguje nejlépe během období s nízkou volatilitou, jako je noční doba nebo asijské zasedání. Pro dosažení nejlepších výsledků se doporučuje obchodování na trzích ve srovnání s trendy na trzích. Expertní poradce může uzavírat kontrotendové obchody pokaždé, když cena dosáhne horní trendové linie a pohybuje se na spodní trendové linii. Expert bude i nadále umisťovat nové obchody a zisky opakovaně účtovat.Safe Trend Scalp Expert Advisor For MT4 - Indicator settingsObrázek B: Nastavení indikátoruNíže jsou dostupná nastavení indikátoru.


Magické číslo: Magické číslo k identifikaci obchodů


Statická objednávka šarže za MoneyManagment OFF: Velikost šarže k obchodování


Order Stop loss (Point): Stop loss in pips.


Order Take Profit (Point): Take Profit in pips


Maximální povolený rozpětí: Maximální rozpětí brokerů povoleno obchodovat s měnovým párem.


Celkový zisk k uzavření všech objednávek Martingale: Zavře všechny pozice, pokud zisk dosáhne této úrovně v pipech, přepíše pipy take profit.


Pracovní časový rámec: Grafický časový rámec pro obchodování. Expertní poradce změní časový rámec grafu na tento uvedený časový rámec, i když se změníte na jiné časové rámce.


Draw Draw sell signál: Zobrazí signál nákupu a prodeje jako šipky v grafu.Omezení a možná vylepšení:


Expertní poradce Safe Trend Scalp pro obchody MT4 Prodávejte pozice shora a kupujte pozice od minima, jakmile se cena dotkne trendové linie. Odborný poradce obchoduje proti trendu. Vzhledem k tomu, že cena v rostoucím trendu stále stoupá, odborný poradce stále umisťuje prodejní obchody. Obchody budou ziskové, pokud se cena vrátí zpět, ale budou ztrácet nepřetržitě s dlouhou sérií ztrát.


Expertní poradce není vhodný pro vysoce volatilní obchodní období, jako jsou nová vydání. Bylo by lepší začlenit zprávy a ekonomický kalendář a automaticky deaktivovat obchodování během těchto vysoce volatilních období.


Volatilita obchodování se v různých dnech během dne liší. Asijská volatilita relací může být pro obchodování s tímto Safe Trend Scalp Expert Advisor For MT4 vhodnější než obchodování v USA. Neexistuje žádný časový filtr ani hodinový filtr, ani denní filtr. Mít časový filtr umožní odbornému poradci obchodovat automaticky během dne, nikoli ruční ovládání odborného poradce.


Trendová čára může fungovat jako další filtr, který poskytuje směrové zkreslení odbornému poradci. Pokud je trendová linie ve vzestupném trendu, bylo by lepší obchodovat pouze se signály nákupu. Expertní poradce Safe Trend Scalp pro MT4 se mohl rozhodnout umístit pouze prodejní obchody, pokud je trendová linie klesající. Tímto způsobem by měl odborný poradce schopnost sledovat trend. V současné době používá odborný poradce k určení směru trendu pozici jednoduchých klouzavých průměrů.


Bylo by lepší mít možnost povolit nebo zakázat možnost obchodování s protitrendem nebo sledovat trend v nastavení Expert Advisor a lze ji použít podle uvážení obchodníka. Obchodníkovi by to poskytlo větší kontrolu nad odborným poradcem.


Expertní poradce uvádí v nastavení pořadí martingale. Přesto, že chybí možnost zadávat martingale kroky a multiplikátory šarží, je to neplatné. Expertní poradce obchoduje pouze pevné velikosti šarží podle parametrů Safe Trend Scalp Expert Advisor pro MT4.Safe Trend Scalp Expert Advisor For MT4 - závěr:


Safe Trend Scalp Expert Advisor pro MT4 využívá kombinaci nejlepších indikátorů, jako je Zigzag a klouzavé průměry, a efektivně skalpuje ceny během obchodů s nízkým volatilitou a na trhu s velkým rozpětím. Tento odborný poradce nemusí být vhodný pro vysoce volatilní obchodní relaci nebo měnové páry.

 

FREE Safe Trend Scalp EA

Download the FREE Safe Trend Scalp Expert Advisor for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

 

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur

My Recommended MT4/MT5 Broker

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.