Scalper Expert Advisor For MT4

Scalper Expert Advisor For MT4

 

WE IMPROVED THIS EXPERT ADVISOR FOR YOU!!!

PLEASE NOTE: This expert advisor was publicly available for free usage on other websites and is not programmed by us. We explain the functionality and possible improvements of the EA. Furthermore, we are convinced that fully automatic Expert Advisors will fail in the long run. On the other hand, our semi-automatic approach with detecting the best setups and then activating our Expert Advisors (e.g. V-Power EA, EdgeZone EA) produced many successful traders and some of them even got prop traders at prop trading firms. Therefore, we added a similar semi-automatic trading feature (to allow only buy or only sell trades) to the free Expert Advisors. You can download the modified version here and enjoy!

 

Table Of Contents:

  1. Scalper Expert Advisor For MT4
  2. Jak funguje Scalper Expert Advisor For MT4
  3. Scalper Expert Advisor For MT4 - INPUTS
  4. Scalper Expert Advisor For MT4 - BACKTESTING
  5. Scalper Expert Advisor For MT4 - ZÁVĚR

 

Při obchodování s vysokofrekvenčními systémy je většina z nás omezena časem, který musíme strávit před grafy, jinými fyziologickými faktory nebo lidskými emocemi, jako je chamtivost, strach, únava atd. Většina obchodníků je těmito faktory omezena, což dělá obchodujeme tvrději, zvláště pokud obchodujeme se skalpovacími systémy, které vyžadují vysokou pozornost a pozornost.

Tady vstupují do hry Expert Advisors. Obchodování s robotem (EA) usnadňuje obchodníkům život, v zásadě počítač dělá rychlejší a lepší rozhodnutí. Odborní poradci mohou zachránit život, zejména pro scalpery.


FREE Scalper EA

Download the FREE Scalper Expert Advisor for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!Odborní poradci mohou být dobří nebo špatní. Vše záleží na tom, jak s tím obchodujete. Pokud tomu nevěnujete pozornost, mohou vám odborní poradci vyhodit účet. Pokud však věnujete pozornost tomu, jak můžete vylepšit svou EA, můžete s ní dělat zázraky.

Expert Advisor v zásadě dělá jen to, co mu řeknete. V zásadě ignoruje všechny další faktory, které jste vy nebo váš programátor nezohlednili. Věci, jako jsou zprávy, obchodní hodiny, vnější faktory atd., Které ovlivňují pohyb cen, vás mohou dostat do velkého čerpání, pokud nejste opatrní.

Pokud se však soustředíte na omezení obchodních hodin a nalezení své výhody, můžete si svůj život usnadnit pomocí odborného poradce.

Ukážu vám Scalper Expert Advisor For MT4 . Tato EA se jmenuje Parwaz a v menších časových rámcích funguje zázraky. Má řídicí panel, který zobrazuje Total Trader & Profit / Loss. Funguje nejlépe, kdykoli se cena pohybuje rychleji.Jak funguje Scalper Expert Advisor For MT4


Jak to funguje, je v podstatě to, že zastaví BUY / SELL zastaví, kdykoli se cena změní určitým způsobem. Sleduje zastavení, kdykoli se cena pohybuje v zisku, pokud se cena pohybuje proti směru obchodování, otevře zajišťovací stop X pips nad cenou.

Tato EA je navržena k obchodování s malými Stop Losses a větším Take Profit. Na rozdíl od vašeho běžného poměru rizika k odměně 1: 3 funguje tato EA nejlépe, kdykoli máme větší poměr rizika k odměně. Výchozí nastavení je 1,5 pipů pro Stop Loss a 30 pipů pro Take Profit. To je proměnlivé, ale s tímto výchozím nastavením jsem dosáhl fantastických výsledků.

Tato EA otevírá příkazy KOUPIT / ZASTAVIT a zajistit aktuální ztráty pozic. To stop stop každý krok (v pipech), to je také měnitelné na vstupu. Tato EA má spoustu obchodů, funguje nejlépe na aktivních hlavních párech.

Scalper Expert Advisor For MT4 - INPUTS


Pokud obchodujete s odbornými poradci, nejlepší je nechat si je přizpůsobit. Čím více můžete s EA hrát, tím více ji můžete optimalizovat, abyste dosáhli nejlepších výsledků.
PendingOrderDist - Tento vstup nastavuje vzdálenost mezi nevyřízenými objednávkami v pipech. Výchozí nastavení je 0,0. Když je tento vstup 0,0, vzdálenost mezi nevyřízenými příkazy se automaticky nastaví na aktuální úroveň Stop Stop.

StepModify - Tento vstup nastavuje vzdálenost mezi objednávkami úprav / koncové ztráty stop. Výchozí nastavení je 2,0, tedy 2 pipy. To naznačuje, že EA bude sledovat stop loss, kdykoli se cena posune o 2 pipy v zisku.

StopLoss - Tento vstup nastavuje stop loss nevyřízených objednávek (v pipech). Výchozí nastavení je 1,5 pipů. Zjevně si s tím můžete pohrát a zjistit, které nastavení funguje nejlépe, ale jak jsem uvedl dříve, tato EA funguje nejlépe s High RRR.

TakeProfit - Tento vstup nastavuje Take Profit čekajících objednávek (v pipech). Výchozí nastavení je 30 pipů.

MoneyManage - Toto je logický vstup, což znamená, že jej můžete nastavit na True nebo False. Pokud je toto nastavení True, bude každá objednávka riskovat% velikosti účtu (kterou můžete ovládat pomocí vstupu PercentRisk). Pokud je toto nastavení False, bude mít každá objednávka pevnou velikost šarže.

PercentRisk - Tento vstup nastavuje riziko obchodů v procentech. Aktuální nastavení je 10,0, což je podle mého názoru příliš vysoké. Můžete si s ním pohrát a zjistit, co vám nejlépe vyhovuje.

LotSize - Tento vstup řídí LotSize obchodů. Funguje, pouze pokud je MoneyManage False.

UseTimeFilter - Tento vstup umožňuje provádět obchodování EA pouze během určitých časových období.

TimeStartTrade - Tento vstup řídí počáteční čas obchodování (funguje pouze v případě, že UseTimeFilter je True)

TimeStopTrade - Tento vstup řídí čas ukončení obchodování (funguje pouze v případě, že je UseTimeFilter True)

MaximumSpreadLimit - Tento vstup řídí maximální rozpětí povolené pro obchodování

Jak vidíte, můžete si pohrát s nastavením a postavou, která vám nejlépe vyhovuje. Máte zde spoustu možností. Moje oblíbené nastavení je UseTimeFilter. To nám umožňuje obchodovat po určitou dobu, což je nejdůležitější faktor při skalpování.Scalper Expert Advisor For MT4 - BACKTESTING


Tady to je, vím, že jste všichni čekali na tuto část. Na konci nám záleží jen na výsledcích. Abych byl upřímný, výsledky zpětného testování této EA do značné míry závisí na dvojici a čase zpětného testování. Například jsme tyto výsledky testovali na USD / CHF (10 / 20-11 / 20, 15m časový rámec).


USD / CHF Zpětný test -
GBP / USD Backtest -


Jak vidíte, nedosáhli jsme nejlepších výsledků. EA vzrostla na +40% zisku, ale nakonec ztratila dynamiku a šla do velkého čerpání (-72%). To je důvod, proč musíme omezit dobu obchodování pro skalpování EA a velmi pečlivě ji sledovat.
Ale vydržte, ještě jsme neskončili. Při testování na jiných párech, jako je GBP / USD, získáme zcela odlišné výsledky. (10/20/11/20, 15 m časový rámec).

Zde jsme dosáhli mnohem lepších výsledků. Jak vidíte, skončili jsme ziskem + 40% jen z měsíce obchodování. EA dosáhla + 100% zisku, ale později během měsíce ztratila část své dynamiky. Míra výhry byla mnohem vyšší než u USD / CHF. To ukazuje, že úspěšné obchodování s Expert Advisors musí hodně souviset s tím, co a kdy. To znamená, s čím obchodujeme a kdy obchodujeme.Scalper Expert Advisor For MT4 - ZÁVĚR


Tento Scalper Expert Advisor může být velmi ziskový, pokud je používán opatrně. Pokud to dostatečně otestujete a najdete své sladké místo s určitým časem párování a obchodování, můžete s tím vydělat spoustu peněz. Při obchodování s tímto Scalper EA musíte dávat pozor, abyste nevyhodili svůj účet / neriskovali spoustu peněz. Vše záleží na vaší trpělivosti a racionálním myšlení obchodníka.

 

FREE Scalper EA

Download the FREE Scalper Expert Advisor for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

 

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.