Angry Bird Scalping Expert Advisor For MT4

Angry Bird Scalping Expert Advisor For MT4

 

WE IMPROVED THIS EXPERT ADVISOR FOR YOU!!!

PLEASE NOTE: This expert advisor was publicly available for free usage on other websites and is not programmed by us. We explain the functionality and possible improvements of the EA. Furthermore, we are convinced that fully automatic Expert Advisors will fail in the long run. On the other hand, our semi-automatic approach with detecting the best setups and then activating our Expert Advisors (e.g. V-Power EA, EdgeZone EA) produced many successful traders and some of them even got prop traders at prop trading firms. Therefore, we added a similar semi-automatic trading feature (to allow only buy or only sell trades) to the free Expert Advisors. You can download the modified version here and enjoy!

 

Table Of Contents:

  1. Angry Bird Scalping Expert Advisor For MT4
  2. Angry Bird Scalping Expert Advisor For MT4 - kryteria wejścia
  3. Angry Bird Scalping Expert Advisor For MT4 - kryteria wyjścia
  4. Angry Bird Scalping Expert Advisor For MT4 - Pomieszczenia do poprawy

 

Angry Bird Scalping Expert Advisor For MT4 to typowa strategia martyngału w sieci, która wykorzystuje akcję cenową i wskaźnik techniczny do wejścia w handel. Jak nazwa sugeruje, ten robot jest zły, co oznacza, że nie akceptuje przegranych. Próbuje zamknąć transakcję lub serię transakcji z dodatnim zyskiem netto. Nieodłączne dla wszystkich typów systemów martyngałów, zawsze istnieje możliwość ogromnych wypłat, a czasami całkowitego wyrzucenia konta.

Algorytmiczne systemy handlowe, takie jak ten, powinny być używane tylko przez zaawansowanych traderów z wystarczającym doświadczeniem handlowym, ponieważ mogą one w krótkim czasie wymazać całe konto, jeśli użytkownik nie jest ostrożny. Głównym wyzwaniem w tego typu strategii jest wybór wielkości transakcji dla pierwszej transakcji i mnożnika dla kolejnych transakcji. Ten robot wykorzystuje strategię martyngału w swojej podstawowej formie. Wykorzystuje współczynnik dwa w kolejnych transakcjach w nadziei na uniknięcie strat. Aby pomyślnie wdrożyć ten system transakcyjny, użytkownik musi znaleźć dobrą kombinację wolumenu transakcji, mnożnika, salda konta i liczby otwartych transakcji.


FREE Angry Bird Scalping EA

Download the FREE Angry Bird Scalping Expert Advisor for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!


Angry Bird Scalping Expert Advisor For MT4 - kryteria wejścia
Doradca Angry Bird Scalping Expert Advisor dla MT4 szuka wejścia w transakcję tylko na początku nowej świecy. W przeciwieństwie do innych robotów, Angry Bird ma tylko jeden rodzaj handlu. Jeśli poprzednią transakcją jest kupno, kolejne transakcje również są długimi pozycjami. To samo dotyczy transakcji sprzedaży.

Rozmiar siatki lub stopnia w tym systemie martyngałów nie może być regulowany przez użytkownika na wejściach. Robot określi tę wartość automatycznie i dynamicznie. Najpierw robot uzyska najwyższą cenę świecy z najwyższą ceną z ostatnich 24 świec. Następnie uzyskuje się niską cenę świecy z najniższym minimum z ostatnich 24 świec. Wygenerowana w ten sposób wysoka cena i niska cena posłużą jako podstawa do ustalenia rozmiaru sieci. W normalnych warunkach rynkowych rozmiar siatki wynosi 4 pipsy.

Jeśli robot nie ma otwartej transakcji na bieżącym symbolu, sprawdzi, czy kryteria wejścia są spełnione, a jeśli tak, wykona zlecenie rynkowe. Po dokonaniu pierwszej transakcji robot będzie szukał okazji handlowych. Jeśli otwarte transakcje są mniejsze niż 10 (maksimum), a aktualna cena rynkowa jest w odległości wielkości siatki lub większej od ceny otwarcia ostatniej transakcji w puli transakcji, nowa transakcja zostanie dodana w tym samym kierunku co wcześniej otwarte transakcje.

Za każdym razem, gdy wykonywane są dodatkowe transakcje, robot otrzyma próg rentowności zestawu otwartych zleceń. Odbywa się to poprzez pomnożenie otwartych cen i wolumenów wszystkich otwartych transakcji, a następnie podzielenie przez całkowity wolumen. Następnie 20 punktów (lub dwa pipsy) jest dodawane do ceny progu rentowności, aby uzyskać nową cenę take profit wszystkich otwartych zleceń. Robot ponownie przechodzi przez otwarte zlecenia, aby zmodyfikować zyski take do tej jednej ceny.

Ten system transakcyjny wykorzystuje prostą metodę price action i wskaźnik jako narzędzia do wprowadzania transakcji. W przypadku kierunku handlu sprawdzane są ceny zamknięcia dwóch poprzednich świec. Jeśli następna świeca zamknie się powyżej zamknięcia poprzedniej świecy, jest to sygnał kupna. W międzyczasie, jeśli następna świeca zamknie się poniżej zamknięcia poprzedniej świecy, wysyłany jest sygnał sprzedaży.

Sygnał handlowy dostarczony przez dwie poprzednie świece zostanie potwierdzony przez relatywny indeks siły zastosowany do ostatnio zamkniętej świecy na wykresie godzinowym. Jeśli wartość RSI jest powyżej 30, a poprzedni sygnał handlowy to sprzedaż, sygnał ten zostaje potwierdzony. Wartość 30 RSI oznacza, że rynek nie jest jeszcze wyprzedany na wykresie godzinowym i nadal ma rozpęd do parcia w dół. Jeśli wartość RSI jest mniejsza niż 70, a poprzedni sygnał to kupno, ten sygnał kupna jest potwierdzany. Wartość 70 RSI sugeruje, że rynek na wykresie godzinowym nie jest jeszcze wykupiony i nadal ma energię, by dalej rosnąć.Angry Bird Scalping Expert Advisor For MT4 - kryteria wyjścia


Doradca Angry Bird Scalping Expert Advisor dla MT4 nie ustala stop loss dla otwartej transakcji, tylko niewielką kwotę take profit wynoszącą 20 punktów, a nie 20 pipsów. Jeśli pierwsza transakcja zyska dwa pipsy, transakcja jest zamykana z zyskiem. Jeśli pierwsza transakcja idzie w drugą stronę, podejmowane są dodatkowe transakcje wbrew niedawnemu trendowi z wyższymi wolumenami transakcji. Następnie take profit ze wszystkich transakcji jest dostosowywany do progu rentowności plus dwa pipsy. Pozwala to na szybkie zamykanie transakcji przy minimalnych pipsach, ale z dobrym zyskiem, ponieważ pozycja ostatniej transakcji jest stosunkowo większa.Angry Bird Scalping Expert Advisor For MT4 - Pomieszczenia do poprawy


Angry Bird Scalping Expert Advisor dla MT4 to ekscytujący robot dla początkujących traderów, ponieważ daje im impuls do rozpoczęcia handlu wcześniej niż później, aby zarobić łatwe pieniądze. Jednak możliwość szybkiego zarobienia dużych pieniędzy wiąże się również z ryzykiem utraty całej inwestycji w mgnieniu oka. Głównym winowajcą jest mnożnik dwóch. Konto handlowe byłoby bezpieczniejsze, gdyby ten mnożnik został zredukowany do, powiedzmy, 1,5. Oczywiście zysk również by spadł, ale jest to dopuszczalne, ponieważ zachowanie kapitału ma większe znaczenie.

Każdy zainteresowany przetestowaniem tego robota w celu sprawdzenia jego rentowności może rozważyć włączenie opcji UseEquityStop. Gdy to ustawienie jest włączone, system transakcyjny zaakceptuje straty, jeśli wypłata osiągnie z góry określony próg. Domyślnie jest to ustawione na 10%. Inne roboty tego typu używają mniej lub więcej procent. Zwiększenie tego procentu skutkowałoby rzadkimi stratami, ale poważnie zaszkodziłoby rachunkowi handlowemu, gdyby doszło do straty. Możliwe jest jednak odzyskanie strat w trakcie handlu. Niezależnie od tego, czy inwestorzy, którzy chcą konsekwentnie osiągać niewielkie zyski z dłuższą perspektywą, mogą skorzystać na tym robocie. Strategia zakłada korzystanie z konta z dużym kapitałem i rozliczanie się z minimalnymi zyskami. Z czasem zyski sumują się, a konto nie jest narażone na duże wypłaty.


 

FREE Angry Bird Scalping EA

Download the FREE Angry Bird Scalping Expert Advisor for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

 

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.