LevelUprofit Expert Advisor For MT4

LevelUprofit Expert Advisor For MT4

 

WE IMPROVED THIS EXPERT ADVISOR FOR YOU!!!

PLEASE NOTE: This expert advisor was publicly available for free usage on other websites and is not programmed by us. We explain the functionality and possible improvements of the EA. Furthermore, we are convinced that fully automatic Expert Advisors will fail in the long run. On the other hand, our semi-automatic approach with detecting the best setups and then activating our Expert Advisors (e.g. V-Power EA, EdgeZone EA) produced many successful traders and some of them even got prop traders at prop trading firms. Therefore, we added a similar semi-automatic trading feature (to allow only buy or only sell trades) to the free Expert Advisors. You can download the modified version here and enjoy!

 

Table Of Contents:

  1. LevelUprofit Expert Advisor For MT4
  2. LevelUprofit Expert Advisor For MT4 - Kryteria wejścia
  3. LevelUprofit Expert Advisor For MT4 - kryteria wyjścia
  4. LevelUprofit Expert Advisor For MT4 - miejsce na ulepszenia

 

LevelUprofit Expert Advisor For MT4 to prosty zautomatyzowany system transakcyjny dla platformy MT4. Wykorzystuje jeden wskaźnik techniczny do określenia kierunku trendu i czasu wejścia w transakcję. Ten wskaźnik to średnia ruchoma, która jest powszechnie znana jako wskaźnik pędu lub trendu. Jako taki, ten system handlowy ma na celu wykorzystanie trendów rynkowych, które występują średnio w 25 procentach czasu.

Ponieważ średnia ruchoma nie jest skutecznym narzędziem w zróżnicowanych warunkach rynkowych, robot może zawieść w takich warunkach. Dlatego zaleca się, aby podczas korzystania z systemu transakcyjnego użytkownik wziął pod uwagę panujące warunki rynkowe. Najlepiej wdrożyć tego robota w instrumentach handlowych, które mają tendencję do większego wzrostu niż zakres, aby ustawić go na sukces od samego początku. Niektóre rynki, które ostatnio wykazują silne tendencje do trendów, to NZDUSD, USDCAD i EURAUD, żeby wymienić tylko kilka. Szybka wycieczka do dziennych i tygodniowych wykresów może pomóc użytkownikowi znaleźć inne trendy rynkowe.

Krótki test pokazuje nieoczekiwany wynik dla tego prostego doradcy eksperta. Chociaż w całym przebiegu testowym wystarcza tylko jeden rodzaj transakcji, robot osiągnął doskonałą wydajność pod względem zysków, wykonując tylko kilka transakcji. Współczynnik zysku i oczekiwana wypłata są całkiem dobre, a wskaźnik wygranych wynosi ponad 60 procent. Jedynym minusem jest maksymalna wypłata, która sięga nawet 40 procent. Ze względu na krótki czas trwania tego testu wynik nie może mówić o rentowności systemu handlowego. Niewykluczone, że sytuacja rynkowa podczas testów była korzystna dla robota, więc dostarczył tak świetny wynik. Każdy, kto jest zainteresowany wykorzystaniem tego doradcy eksperta w handlu, powinien przeprowadzić więcej testów w różnych instrumentach handlowych i ramach czasowych. To jedyny sposób, aby mieć pewność, że ten system transakcyjny działa w prawdziwym handlu.


FREE LevelUprofit EA

Download the FREE LevelUprofit Expert Advisor for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!


LevelUprofit Expert Advisor For MT4 - Kryteria wejścia
LevelUprofit Expert Advisor dla MT4 przeprowadza tylko minimalne kontrole przy pierwszym upuszczeniu go na wykresie. Nie przeprowadza skomplikowanych obliczeń matematycznych w celu uzyskania wartości do wykorzystania w generowaniu transakcji lub do wyświetlenia na wykresie do wglądu użytkownika. W związku z tym można go uruchomić nawet na powolnych komputerach bez wpływu na wydajność.

Robot działa na każdym tiku, ale szuka wejścia w transakcję tylko wtedy, gdy uformuje się nowa świeca. Jeśli na aktualnym symbolu znajdują się zlecenia otwartego rynku, robot milknie i czeka na nową świecę, zanim wykona kolejną rundę eksploracji handlu. Jeśli jednak na aktywnym wykresie nie ma otwartej transakcji, robot sprawdza sygnał techniczny i kierunek.

Jak już wspomniano, doradca ekspercki wykorzystuje jeden wskaźnik techniczny do identyfikacji nastawienia rynkowego. Sposób wykorzystania średniej ruchomej w systemie transakcyjnym omówiono poniżej:


  • Średnia krocząca (okres 9 i 41, tryb prosty) - jak wskazano w kodzie, dwie średnie kroczące są używane do określenia trendu. Jeśli szybko poruszająca się średnia jest powyżej wolno poruszającej się średniej, trend jest wzrostowy. Jeśli 9-okresowa SMA jest poniżej 41-okresowej SMA, trend jest spadkowy. Wartości używane do porównania dwóch średnich kroczących dotyczą bieżącej świecy w bieżących ramach czasowych.


Po zdefiniowaniu kierunku handlu i braku otwartej transakcji na aktualnym symbolu, robot wykonuje transakcję. W danym momencie przyjmowana jest tylko jedna transakcja. Ta transakcja ma wielkość partii 1,0, co jest dość wysoką wartością dla każdego typu konta handlowego. Robot przypisuje ten wolumen handlu do transakcji, gdy wysyła żądanie handlu do serwera handlu. Użytkownik nie może zmienić wielkości lota do swojej dyspozycji, ponieważ nie jest ona dostępna jako zmienna w wejściach do dostosowania.

Ponadto każda transakcja zawiera stop loss i take profit. Zarówno stop loss, jak i take profit są umieszczane w odległości 150 pipsów od aktualnej ceny rynkowej. Jeśli transakcja jest kupna, stop loss jest o 150 pipsów poniżej ceny sprzedaży, a zysk take wynosi 150 pipsów powyżej ceny sprzedaży w momencie wykonania transakcji. Z drugiej strony, jeśli transakcja jest sprzedażą, stop loss wynosi 150 pipsów powyżej ceny kupna, a zysk take wynosi 150 pipsów poniżej ceny kupna w momencie wykonania transakcji.LevelUprofit Expert Advisor For MT4 - kryteria wyjścia


LevelUprofit Expert Advisor dla MT4 przyjmuje pasywne podejście do zarządzania handlem. Pozwala rynkowi decydować o rzutach bez żadnej interwencji. Jeśli cena dotknie stop loss, transakcja zostanie zamknięta ze względu na stratę, a jeśli cena osiągnie cel take profit, transakcja jest zamykana z zyskiem. W przeciwieństwie do większości innych doradców ekspertów, ten robot nie korzysta z funkcji progu rentowności i stopu trailingowego podczas zarządzania otwartymi transakcjami. Te funkcje są po prostu niedostępne, aby użytkownik mógł je włączać i wyłączać zgodnie z życzeniem.LevelUprofit Expert Advisor For MT4 - miejsce na ulepszenia


LevelUprofit Expert Advisor dla MT4 daje pozytywny wynik w czasie testów, który jest zaskakująco doskonały. Podczas tego krótkiego testu robot zdołał wygenerować znaczną kwotę zysku w bardzo krótkim czasie i przy zaledwie kilku wykonanych transakcjach. Chociaż ta wydajność brzmi dobrze w wartości nominalnej, dokładniejsza analiza wyników transakcji w testerze strategii pokazuje, że wynik testu wcale nie jest wiarygodny.

Podczas testów robot przyjmował tylko transakcje kupna. Nigdy nie podjęto żadnej pojedynczej transakcji sprzedaży. Jednak nie jest to zaprogramowane w kodzie. Robot powinien dokonać transakcji kupna lub sprzedaży w zależności od sygnału otrzymanego w wyniku interakcji dwóch średnich ruchomych. Po bliższym przyjrzeniu się, jedna średnia ruchoma nie jest używana do znalezienia trendu. To jest 41-okresowa średnia krocząca. Zmienna przechowująca informacje o SMA 41 jest pusta, ponieważ symbol umieszczony wewnątrz funkcji iMA jest nieprawidłowy. Ten pojedynczy błąd programu spowodował awarię robota, choć nie wydaje się to zbyt oczywiste dla użytkownika. Należy go poprawić, aby robot mógł również przyjmować transakcje sprzedaży zgodnie z zamierzeniami twórcy.

Wygląda na to, że program jest stary i nieaktualny. W kodzie jest funkcja, która nie służy żadnemu celowi, ale i tak tam pozostaje. Zastosowane ogólne podejście do kodowania nie jest skuteczne. Koder osadził w kodzie wielkość partii, kwotę stop loss i wartość take profit, uniemożliwiając użytkownikowi dostosowanie tych wartości do woli. Ta metoda kodowania uniemożliwia użytkownikowi wykonanie skutecznych testów w wersji demonstracyjnej lub w testach wstecznych. Potężną bronią używaną zarówno przez programistów, jak i handlowców podczas testowania robotów, jest optymalizacja w testerze strategii. Tutaj nie można go w ogóle użyć, ponieważ nie ma zmiennych, które można dostosować w danych wejściowych.

Kod programu należy najpierw przejrzeć przed wykonaniem jakichkolwiek testów, aby użytkownik nie tracił czasu i zasobów komputera. Kiedy to nastąpi, użytkownik musi rozpocząć długoterminowe testy, najlepiej z optymalizacją, aby znaleźć zestawy opcji, które przynoszą największe zyski. Te ustawienia będą z kolei używane w testerze strategii bez optymalizacji w celu potwierdzenia uzyskanych wyników. Gdy testowanie było w stanie odtworzyć wynik w optymalizacji, można rozpocząć handel demo. W zależności od statusu finansowego tradera lub inwestora, może rozważyć otwarcie małego rachunku handlowego z prawdziwymi pieniędzmi, aby zobaczyć robota w akcji w danych rynkowych na żywo.


 

FREE LevelUprofit EA

Download the FREE LevelUprofit Expert Advisor for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

 

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.