Macd Secrets Expert Advisor For MT4

Macd Secrets Expert Advisor For MT4

 

WE IMPROVED THIS EXPERT ADVISOR FOR YOU!!!

PLEASE NOTE: This expert advisor was publicly available for free usage on other websites and is not programmed by us. We explain the functionality and possible improvements of the EA. Furthermore, we are convinced that fully automatic Expert Advisors will fail in the long run. On the other hand, our semi-automatic approach with detecting the best setups and then activating our Expert Advisors (e.g. V-Power EA, EdgeZone EA) produced many successful traders and some of them even got prop traders at prop trading firms. Therefore, we added a similar semi-automatic trading feature (to allow only buy or only sell trades) to the free Expert Advisors. You can download the modified version here and enjoy!

 

Table Of Contents:

 1. Macd Secrets Expert Advisor For MT4
 2. Doradca eksperta Macd Secrets - Kryteria wejścia
 3. The Macd Secrets Expert Advisor For MT4 - Exit Criteria
 4. Macd Secrets Expert Advisor For MT4 - miejsce na ulepszenia

 

Macd Secrets Expert Advisor For MT4 wykorzystuje dobrze znany wskaźnik MACD do handlu na rynkach finansowych. Wskaźnik nie jest jednak sam w tym systemie handlowym. Zestaw średnich kroczących pracuje w dolnym przedziale czasowym, a wskaźnik momentum wspiera system, mierząc siłę trendu. Chociaż doradca ekspertów ma fajną nazwę, nie przyniósł wyników testów. Ponieważ test był krótki, wynik testu nie był wystarczający, aby ocenić skuteczność tego systemu handlowego. Użytkownik może uruchomić swój własny test, aby zanegować ten początkowy wynik.


FREE Macd Secrets EA

Download the FREE Macd Secrets Expert Advisor for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!


Doradca eksperta Macd Secrets - Kryteria wejścia
Doradca Macd Secrets Expert Advisor prowadzi polowanie handlowe raz na każdą świecę. Jeśli sygnał handlowy występuje na serii świec, robot może otwierać kolejne transakcje, po jednej na każdej świecy, aż do osiągnięcia maksymalnej liczby. Sekret trzymany przez tego eksperta doradcę może wcale nie być ukryty. W rzeczywistości może to być wiedza otwarta. Prawdopodobnie tajemnica tkwi w podjęciu transakcji, gdy MACD jest bycza lub niedźwiedzia na bieżącym wykresie i wejściu takiej transakcji wbrew trendowi z niższych ram czasowych.

W Wejściach jest kilka parametrów, którymi użytkownik może się bawić, aby znaleźć najlepszą kombinację ustawień, które działają lub dają pozytywne rezultaty. Poniżej przedstawiono najważniejsze parametry wraz z ich wartościami domyślnymi:


 • Lots = 0,01 - ta zmienna określa wielkość lota dla każdej transakcji. Użytkownik może w każdej chwili zmienić tę wartość.

 • TrailingStop = 40 - Robot śledzi stop loss, jeśli transakcja osiągnęła 40 pipsów.

 • Stop_Loss = 20 - Stop loss wynosi 20 pipsów i jest ustawiany podczas wejścia do handlu.

 • MagicNumber = 1234 - Transakcja podjęta przez doradcę eksperta będzie miała tę magiczną liczbę, której można użyć do identyfikacji transakcji i manipulacji.

 • Take_Profit = 50 - Take profit wynosi 50 pipsów i jest ustalany podczas realizacji transakcji.

 • FastMA = 6 - w tym systemie handlowym używana jest średnia krocząca o okresie 6.

 • SlowMA = 85 - W tym programie handlowym wykorzystywana jest średnia ruchoma z okresem 6.

 • Mom_Sell = 0,3 - Sygnał sprzedaży zostanie zweryfikowany, jeśli momentum jest mniejszy niż 0,3.

 • Mom_Buy = 0,3 - Sygnał kupna zostanie potwierdzony, jeśli momentum jest mniejszy niż 0,3.

 • UseEquityStop = true - Po ustawieniu tego parametru na true, doradca-ekspert będzie monitorował wypłatę na rachunku handlowym, jeśli mieści się ona w rozsądnych granicach. W przeciwnym razie zlikwiduje wszystkie otwarte transakcje, aby chronić kapitał.

 • TotalEquityRisk = 1.0 - Jeśli bieżąca wypłata osiągnie jeden procent salda konta, wszystkie otwarte transakcje zostaną przymusowo zamknięte w celu zachowania kapitału.

 • Max_Trades = 10 - Przy tym domyślnym ustawieniu robot może otworzyć do 10 transakcji na aktywnym symbolu.


System transakcyjny wykorzystuje zestaw wskaźników technicznych, szukając wejścia do handlu. Jeden wskaźnik wykrywa trend na bieżącym wykresie, a inny wskaźnik znajduje konfiguracje przeciw trendowi w dolnym przedziale czasowym. W międzyczasie inny wskaźnik potwierdza, czy konfiguracja handlu jest ważna do wejścia. Wskaźniki te omówiono poniżej:


 • Średnie kroczące (okres 85 i 6, tryb liniowy ważony, cena typowa) - Wartości średnich kroczących potrzebne do obliczenia są generowane z bieżącej otwartej świecy w następnym niższym przedziale czasowym bieżącego symbolu. Jeśli 6 LWMA jest poniżej 85 LWMA, pojawia się sygnał kupna. Jeśli 6 LWMA jest powyżej 85 LWMA, wysyłany jest sygnał sprzedaży. Ten rodzaj sygnału oznacza, że robot będzie wykonywał transakcje wbrew trendowi w niższych ramach czasowych.

 • Ruchoma średnia dywergencja konwergencji (zamknięcie ceny; 12, 26, 9) - To ustawienie jest typowe dla MACD zbudowanego na platformie MetaTrader4. Wartości MACD wymagane do obliczenia są generowane z poprzedniego słupka w bieżącym okresie aktywnego symbolu. Sygnał kupna zostanie uzyskany, jeśli linia MACD jest powyżej zera i jeśli linia MACD znajduje się powyżej linii sygnału MACD. Sygnał sprzedaży zostanie wyprodukowany, jeśli MACD jest poniżej zera i jeśli MACD jest poniżej linii sygnału.

 • Momentum (okres 14, cena zamknięcia) - Wartości wskaźnika momentum są wyprowadzane z poprzednich trzech świec w bieżącym przedziale czasowym aktywnego symbolu. Jeśli którakolwiek z trzech wartości jest mniejsza niż 0,3, weryfikowany jest sygnał handlowy generowany przez inne wskaźniki.


Gdy sygnał handlowy zostanie wygenerowany i potwierdzony, zostanie przyjęty wpis handlowy z wolumenem transakcji 0,01, jak określono w Wejściach. Jeśli użytkownik chce, może ustawić wyższą wartość, ale nie jest to sugerowane, ponieważ robot może otwierać wiele transakcji. Kiedy transakcja jest wykonywana, określa się stop loss i take profit. Podczas gdy stop loss jest ustawiony na 20 pipsów na wejściu, rzeczywisty stop loss jest większy o kwotę spreadu. Tymczasem take profit w wysokości 50 pipsów na wejściu to tylko wartość nominalna. Faktyczny zysk Take Profit jest niższy o kwotę spreadu.The Macd Secrets Expert Advisor For MT4 - Exit Criteria


Jak określono w ustawieniach eksperckich, doradca eksperta ds. Tajemnic Macd może otwierać wiele transakcji na bieżącym symbolu, a maksymalny limit to 10 transakcji. Chociaż zawiera funkcje progu rentowności i stop trailing, transakcje są najczęściej zamykane przez take profit lub stop loss w testowaniu. Stop loss dla transakcji jest korygowany tylko sporadycznie. Należy zauważyć, że stop loss dla transakcji tego samego typu nie są modyfikowane zbiorczo, tylko indywidualnie, pozostawiając niektóre transakcje w tyle, gdy trend się zmieni lub dokona korekty.Macd Secrets Expert Advisor For MT4 - miejsce na ulepszenia


Doradca Macd Secrets Expert Advisor nie przyniósł pozytywnych wyników, gdy został uruchomiony na podstawie danych historycznych z pięciu miesięcy w testerze strategii. Test ten został przeprowadzony na jednym symbolu walutowym i jednym niższym przedziale czasowym. Sądząc po samej krzywej kapitałowej, ten system handlowy nie jest opłacalny i jest od niego daleki. Wartość equity od początku spadała w linii prostej i pod koniec testów udało się lekko odreagować. Test zakończył się stratą na koncie handlowym.

Głównym powodem tego niepowodzenia w testowaniu jest niski współczynnik wygranych, który wynosił zaledwie 28 procent. Wypłata nie jest jednak taka zła. Jednym z czynników powodujących niski procent wygranych jest pozornie wysoka częstotliwość wejść do handlu. Kiedy robot zaczął przyjmować transakcje w środku okresu testowego, transakcje były otwierane w krótkich odstępach czasu i wydawało się, że są rozproszone po całym miejscu. Rozstaw zawodów nie jest przyjemny.

Należy poprawić odstępy między wpisami do transakcji, aby zmienić współczynnik wygranych. Można to zrobić, ustawiając minimalną odległość, przy której transakcja zostanie dodana. Ponieważ transakcje są realizowane na nowej świecy, normalne jest, że transakcje mają większy odstęp niż minimalna odległość. Jest to lepsze niż krótsze odstępy między wpisami. Siatka określająca minimalną odległość nie jest potrzebna, podobnie jak stosowanie zleceń oczekujących. Zlecenia rynkowe są praktycznie wystarczające.

Obserwując doradcę eksperta w akcji w testerze wstecznym, można wywnioskować, że nadaje się on do trendów rynkowych. W takich warunkach robot może generować duże pieniądze. Kiedy trend się odwraca lub koryguje, oznacza to stratę pieniędzy. Dlatego handlowany symbol powinien zostać starannie wybrany przez przedsiębiorcę.


 

FREE Macd Secrets EA

Download the FREE Macd Secrets Expert Advisor for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

 

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.