Scalper Expert Advisor For MT4

Scalper Expert Advisor For MT4

 

WE IMPROVED THIS EXPERT ADVISOR FOR YOU!!!

PLEASE NOTE: This expert advisor was publicly available for free usage on other websites and is not programmed by us. We explain the functionality and possible improvements of the EA. Furthermore, we are convinced that fully automatic Expert Advisors will fail in the long run. On the other hand, our semi-automatic approach with detecting the best setups and then activating our Expert Advisors (e.g. V-Power EA, EdgeZone EA) produced many successful traders and some of them even got prop traders at prop trading firms. Therefore, we added a similar semi-automatic trading feature (to allow only buy or only sell trades) to the free Expert Advisors. You can download the modified version here and enjoy!

 

Table Of Contents:

  1. Scalper Expert Advisor For MT4
  2. Jak działa Scalper Expert Advisor For MT4
  3. Scalper Expert Advisor For MT4 - WEJŚCIA
  4. Scalper Expert Advisor For MT4 - BACKTESTING
  5. Scalper Expert Advisor For MT4 - WNIOSEK

 

Podczas handlu systemami o wysokiej częstotliwości większość z nas jest ograniczona przez czas, który musimy spędzić przed wykresami, inne czynniki fizjologiczne lub ludzkie emocje, takie jak chciwość, strach, zmęczenie itp. Większość traderów jest ograniczona przez te czynniki. handlować trudniej, zwłaszcza jeśli handlujemy systemami skalpowania, które wymagają dużego skupienia i uwagi.

Tutaj do gry wkraczają doradcy ekspertów. Handel z robotem (EA) ułatwia życie traderom, w zasadzie komputer podejmuje szybsze i lepsze decyzje. Doradcy eksperci mogą uratować życie, szczególnie w przypadku skalperów.


FREE Scalper EA

Download the FREE Scalper Expert Advisor for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!Doradcy eksperci mogą być dobrzy lub źli. Wszystko zależy od tego, jak z nim handlujesz. Jeśli nie zwrócisz na to uwagi, Expert Advisors mogą zniszczyć twoje konto. Ale jeśli zwrócisz uwagę na to, jak możesz ulepszyć swoje EA, możesz zdziałać cuda.

Zasadniczo doradca-ekspert robi tylko to, co mu każesz. Zasadniczo ignoruje wszelkie inne czynniki, których Ty / lub Twój programista nie uwzględniliście. Rzeczy takie jak wiadomości, godziny handlu, czynniki zewnętrzne itp., Które wpływają na ruch cen, mogą spowodować duże wypłaty, jeśli nie będziesz ostrożny.

Ale jeśli skupisz się na ograniczeniu godzin handlu i znalezieniu swojej przewagi, możesz ułatwić sobie życie, korzystając z Expert Advisor.

Pokażę wam Scalper Expert Advisor For MT4 . Ten EA nazywa się Parwaz i działa cuda w mniejszych ramach czasowych. Posiada pulpit nawigacyjny, który pokazuje całkowity inwestor i zysk / stratę. Działa najlepiej, gdy cena zmienia się szybciej.Jak działa Scalper Expert Advisor For MT4


Zasada działania polega na tym, że umieszcza stopery KUP / SPRZEDAŻ, gdy cena zmieni się w określony sposób. Śledzi stop za każdym razem, gdy cena zmienia zysk, jeśli cena porusza się w kierunku przeciwnym do kierunku handlu, otworzy stop hedgingowy X pipsów powyżej ceny.

Ten EA jest przeznaczony do handlu z małymi Stop Losses i większym Take Profit. W przeciwieństwie do zwykłego stosunku ryzyka do zysku od 1 do 3, ten EA działa najlepiej, gdy mamy większy stosunek ryzyka do nagrody. Domyślne ustawienia to 1,5 pipsa dla Stop Loss i 30 pipsów dla Take Profit. Można to zmienić, ale przy tych domyślnych ustawieniach uzyskałem fantastyczne wyniki.

To EA otwiera zlecenia KUPUJ / STOP, zabezpieczając bieżące straty. Śledzi przystanek na każdym kroku (w pipsach), można to również zmienić na wejściu. Ten EA wymaga wielu transakcji, działa najlepiej na aktywnych głównych parach.

Scalper Expert Advisor For MT4 - WEJŚCIA


Jeśli handlujesz z Expert Advisors, najlepiej jest je dostosować. Im więcej możesz grać ze swoim EA, tym bardziej możesz go zoptymalizować, aby uzyskać najlepsze wyniki.
PendingOrderDist - Te dane wejściowe ustawiają odległość między oczekującymi zleceniami w pipsach. Domyślne ustawienie to 0,0. Gdy ta wartość wejściowa wynosi 0,0, odległość między oczekującymi zleceniami jest automatycznie ustawiana na bieżący poziom zatrzymania zlecenia.

StepModify - To wejście określa odległość między modyfikującymi zleceniami / trailing stop loss. Domyślne ustawienie to 2,0, czyli 2 pipsy. Oznacza to, że EA będzie śledzić stop loss, gdy cena zmieni zysk o 2 pipsy.

StopLoss - To wejście ustawia stop loss dla oczekujących zleceń (w pipsach). Domyślne ustawienie to 1,5 pipsa. Możesz oczywiście pobawić się tym i dowiedzieć się, które ustawienie działa najlepiej, ale jak powiedziałem wcześniej, ten EA działa najlepiej z wysokim RRR.

TakeProfit - to wejście określa Take Profit zleceń oczekujących (w pipsach). Domyślne ustawienie to 30 pipsów.

MoneyManage - jest to wartość logiczna, co oznacza, że możesz ustawić ją na True lub False. Jeśli to ustawienie ma wartość Prawda, każde zamówienie będzie narażone na% rozmiaru konta (który można kontrolować za pomocą danych wejściowych PercentRisk). Jeśli to ustawienie jest fałszywe, każde zamówienie będzie miało stałą wielkość partii.

PercentRisk - Te dane wejściowe określają ryzyko transakcji w procentach. Obecne ustawienie to 10,0, co moim zdaniem jest zdecydowanie za wysokie. Możesz się nim bawić i zobaczyć, co jest dla Ciebie najlepsze.

LotSize - To wejście steruje LotSize transakcji. Działa tylko wtedy, gdy MoneyManage ma wartość False.

UseTimeFilter - to wejście umożliwia dokonywanie transakcji EA tylko w określonych przedziałach czasu.

TimeStartTrade - To wejście kontroluje czas rozpoczęcia handlu (działa tylko wtedy, gdy UseTimeFilter ma wartość True)

TimeStopTrade - To wejście steruje końcowym czasem handlu (działa tylko wtedy, gdy UseTimeFilter ma wartość True)

MaximumSpreadLimit - To wejście steruje maksymalnym spreadem dozwolonym w handlu

Jak widać, możesz bawić się ustawieniami i figurami, które najbardziej Ci odpowiadają. Masz tutaj wiele opcji. Moje ulubione ustawienie to UseTimeFilter. To pozwala nam handlować przez określony czas, co jest najważniejszym czynnikiem podczas skalpowania.Scalper Expert Advisor For MT4 - BACKTESTING


Zaczynamy, wiem, że wszyscy czekaliście na tę część. W końcu wszystko, na czym nam zależy, to wyniki. Szczerze mówiąc, wyniki analizy historycznej EA zależą w dużej mierze od pary i czasu analizy historycznej. Na przykład otrzymaliśmy te wyniki z testów na USD / CHF (10 / 20-11 / 20, 15m TimeFrame).


Backtest USD / CHF -
Backtest GBP / USD -


Jak widać, nie uzyskaliśmy najlepszych wyników. EA wzrósł do + 40% zysku, ale ostatecznie stracił impet i przeszedł do dużego spadku (-72%). To jest powód, dla którego musimy ograniczyć czas handlu w celu skalpowania EA i bardzo uważnie go monitorować.
Ale poczekaj, jeszcze nie skończyliśmy. Testując na innych parach, takich jak GBP / USD, otrzymujemy znacznie inne wyniki. (10 / 20-11 / 20, 15m TimeFrame).

Tutaj uzyskaliśmy znacznie lepsze wyniki. Jak widać, zyskaliśmy + 40% tylko po miesiącu handlu. EA osiągnął + 100% zysku, ale w dalszej części miesiąca stracił nieco impetu. Wskaźnik wygranych był znacznie wyższy niż w przypadku USD / CHF. To pokazuje, że udany handel z Expert Advisors musi dużo zrobić z tym, co i kiedy. Oznacza to, czym handlujemy i kiedy handlujemy.Scalper Expert Advisor For MT4 - WNIOSEK


Ten doradca Scalper Expert może być bardzo opłacalny, jeśli jest używany ostrożnie. Jeśli przetestujesz to wystarczająco dobrze i znajdziesz swój najlepszy punkt z określonym czasem pary i handlu, możesz dzięki temu zarobić dużo pieniędzy. Musisz jednak uważać, aby nie wydać na swoje konto / nie ryzykować dużej ilości pieniędzy podczas handlu z tym Scalper EA. Wszystko zależy od twojej cierpliwości i racjonalnego myślenia jako tradera.

 

FREE Scalper EA

Download the FREE Scalper Expert Advisor for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

 

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur

My Recommended MT4/MT5 Broker

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.