1 Click Button To Close All Open Positions Expert Advisor For MT4

1 Click Button To Close All Open Positions Expert Advisor For MT4

 

WE IMPROVED THIS EXPERT ADVISOR FOR YOU!!!

PLEASE NOTE: This expert advisor was publicly available for free usage on other websites and is not programmed by us. We explain the functionality and possible improvements of the EA. Furthermore, we are convinced that fully automatic Expert Advisors will fail in the long run. On the other hand, our semi-automatic approach with detecting the best setups and then activating our Expert Advisors (e.g. V-Power EA, EdgeZone EA) produced many successful traders and some of them even got prop traders at prop trading firms. Therefore, we added a similar semi-automatic trading feature (to allow only buy or only sell trades) to the free Expert Advisors. You can download the modified version here and enjoy!

 

Table Of Contents:

  1. 1 Click Button To Close All Open Positions Expert Advisor For MT4
  2. 1 Click Button To Close All Open Positions Expert Advisor For MT4 - Giriş Kriterleri
  3. 1 Click Button To Close All Open Positions Expert Advisor For MT4 - Çıkış Kriterleri
  4. 1 Click Button To Close All Open Positions Expert Advisor For MT4 - İyileştirme Odası

 

Tüm Açık Pozisyonları Kapatmak için 1 Tık Düğmesi Expert Advisor, MetaTrader4 platformundaki işlemleri yönetmek için basit bir yardımcı programdır. Aslında, yalnızca bir amaca hizmet eder, yani çalıştığı ticaret hesabındaki tüm açık işlemleri kapatmaktır. Bu harika bir işlev gibi görünse de, kullanıcı farkında değilse veya dikkatli değilse, aslında büyük bir risk taşır.

Uzman danışman herhangi bir grafik üzerine düştüğü anda, grafik penceresinin sol üst kısmında "TÜMÜNÜ KAPAT" metnini içeren büyük kırmızı bir düğme gösterir. Metin büyük harflerle yazılmıştır ve düğme kırmızı renktedir ve kullanıcıları, işlemin karlı veya kaybedici olup olmadığına, tüccar tarafından manuel olarak açılıp açılmadığına ve hatta hesaptaki tüm işlemlerin kapatılması anlamına geldiğini ve hatta başka bir uzman danışman tarafından başlatılmışsa.

Kullanıcının bu programın birden fazla örneğini farklı tablolara koymasına gerek yoktur. Çeşitli sembollerle gerçekleştirilen işlemleri kapatmak için yalnızca bir program yeterlidir. Uzman danışman, halihazırda seçilen siparişin sembolüne aslında bakmaz. Robot, emri bir alış veya satış olarak tanımladığında, düğmeye basıldığında işlemi hemen kapatır. Bu, bu yardımcı programın oluşturduğu en büyük risktir. Kullanıcı kapatmayı düşünmediği işlemleri yanlışlıkla kapatabilir ve bu da çeşitli derecelerde kayıplara neden olabilir.


FREE 1 Click Button To Close All Open Positions EA

Download the FREE 1 Click Button To Close All Open Positions Expert Advisor for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!


1 Click Button To Close All Open Positions Expert Advisor For MT4 - Giriş Kriterleri
Tüm Açık Pozisyonları Kapatmak İçin 1 Tıklama Düğmesi Uzman Danışman, grafikte bırakıldığı anda ana grafik üzerinde bir nesne oluşturur. Bu nesne, özellikleri kodda oluşturan tarafından tanımlanan bir düğmedir. Kullanıcının bu düğmenin görünümünü ve hissini değiştirme yeteneği yoktur ve onu grafikte hareket ettiremez.

Bu uzman danışman, düzenli aralıklarla veya yeni bir mum oluştuğunda her tıkırtıda çalışmaz. Düğme oluşturulduktan sonra, robot işlevini yerine getirmeden önce belirli bir olayın gerçekleşmesini bekler. Bu programın ele aldığı tek ticaret operasyonu ticaret kapatmadır. Ancak, yalnızca piyasa emirlerini kapatabilir (yani, satın alabilir veya satabilir). Stop ve limit emirleri gibi bekleyen emirleri kapatamaz.

Girişlerde ayarlanması için kullanıcının kullanabileceği yalnızca bir parametre vardır. Yani, maksimum kayma. Varsayılan değer, beş pip değil, aslında beş puandır. İşlemleri kapatırken maksimum kayma uzman danışman tarafından dikkate alınır. Takas sunucusu, işlem kapatma talebine zamanında yanıt vermezse ve fiyat talep tarihinden itibaren 5 puandan fazla hareket etmişse, söz konusu işlem kapatılmayacaktır.

Bir ticaret yönetimi aracı olarak, bu uzman danışman, işlemlerin kapatılmasının yanı sıra başka bir işlevi yerine getirmediği için işlem tanımlamada kullanılacak değerler için herhangi bir teknik göstergeye atıfta bulunmamaktadır. Program, kullanıcı ona rolünü yapması talimatını verene kadar çoğu zaman uykuda kalır.1 Click Button To Close All Open Positions Expert Advisor For MT4 - Çıkış Kriterleri


Tüm Açık Pozisyonları Kapatmak İçin 1 Tık Düğmesi Uzman Danışmanı, tüccar tarafından manuel olarak yapıldığı için ticaret yönetimi için kod içermez. Herhangi bir alım satım açmaz ve mevcut semboldeki alım satımları izlemez, diğer sembollerdeki alım satımlara çok daha az bakın.

Tüccar, piyasada ticaret yapmak için kendi analizini yapar ve daha sonra başka bir robot veya komut dosyası kullanarak ticareti manuel veya algoritmik olarak girer, ancak ticareti kapatma zamanı geldiğinde yardım için bu programa dokunabilir. Kullanıcı, Tümünü Kapat düğmesine tıklamanın yalnızca bir semboldeki ticareti değil, ticaret hesabındaki tüm işlemleri de kapattığını hatırlamalıdır.1 Click Button To Close All Open Positions Expert Advisor For MT4 - İyileştirme Odası


Tüm Açık Pozisyonları Kapatmak İçin Tek Tık Düğmesi Uzman Danışmanı, manuel ticarette daha kullanışlı bir yardımcı program haline gelmek için birçok iyileştirmeye ihtiyaç duyar. Şu anda, uzman danışmanı bir komut dosyasına dönüştürmek daha iyidir çünkü ikincisinin kullanımı daha güvenlidir. Bu, herhangi bir sorun yaşanmadan yapılabilir. Avantajı, kullanıcı mevcut grafiğe başka bir uzman danışman koymak isterse betiğin yoluna girmemesidir.

Uzman danışman çoğunlukla aktif olmadığından, onu özel bir göstergeye dönüştürme fikri su yüzüne çıkabilir. Ancak bu hiç mümkün değil. Bir gösterge birçok işlevi yerine getirebilir ve mevcut sembolde uzman danışmanların işlemlerini kesintiye uğratmazken, işlemlerin açılması ve kapatılması, işlem emirlerinin değiştirilmesi ve bekleyen emirlerin silinmesi gibi ticari işlemlerle ilgili herhangi bir işlevi yerine getiremez. Bu tür işlevleri yalnızca bir komut dosyası ve uzman bir danışman yapabilir.

Bu uzman danışmada iyileştirilmesi gereken en önemli şey, işlemlerin kapatılma şeklidir. Bu, göz ardı edilemeyecek kadar büyük bir güvenlik sorunudur. Mümkünse, kullanıcıya işlemleri kapatırken birden çok seçenekten birini seçme şansı vermek için kod güncellenmelidir. Bu ayar Girişler'de, seçeneklerin bir harici değişkene bağlı olduğu bir açılır menü olarak bulunmalıdır.

Aşağıdaki alım satım çıkış seçenekleri dikkate alınmalıdır: mevcut semboldeki tüm alım satımları kapatın, alım satım hesabındaki tüm alım satımları kapatın, aktif semboldeki tüm karlı alım satımları kapatın ve ticaret hesabındaki tüm karlı alım satımları kapatın. Kullanıcı, ihtiyaçlarına göre alım satımları kapatmak için çeşitli seçeneklere sahiptir. Gerektiğinde daha fazla çıkış seçeneği eklenebilir.

Eklenebilecek diğer bir güvenlik ağı, kullanıcının düğmeye tıklandığında belirli bir seçeneği uygulamak isteyip istemediğinin onaylanmasını istemektir. Bu şekilde, kullanıcı gerçekten bir şey yapmak isteyip istemediğini onaylayabilir. Bu, platformu kullanıcının bir veya daha fazla seçeneği seçebileceği bir mesaj kutusu görüntülemeye zorlayan kod ekleyerek yapılabilir. Ek olarak, mesaj kutusu göründüğünde, kullanıcıyı gerçekleştirmek üzere olduğu eylemin gerçekleştirilmesiyle ilgili risk konusunda uyarmak için ses çalınabilir. Bunları yerine koymak için yalnızca birkaç satır kod eklenmelidir.

Girdilere, kullanıcının işlem kapatma eyleminin uygulanması gereken sihirli işlem sayısını belirlemesine olanak tanıyan bir değişken koymak da iyi bir fikirdir. Bu uygulandığında, yalnızca belirtilen sihirli numaraya sahip işlemler robot tarafından kapatılacaktır. Bununla birlikte, bir işlem tüccar tarafından manuel olarak açılırsa, bu yöntem kullanılarak kapatılmayacaktır. İşlemleri kapatmak için seçenekler sağlarken bu konu dikkate alınmalıdır.

Çok önemli olmasa da, mümkünse, kullanıcıya Kapat düğmesinin konumunu değiştirme ve onu grafikte herhangi bir yere taşıma yeteneği verilmelidir. Bu, taban köşesini harici bir değişken olarak kullanılabilir hale getirerek yapılabilir. Aynı şekilde, sabitleme noktaları (x mesafesi ve y mesafesi) ve ayrıca butonun piksel cinsinden genişliği ve yüksekliği de Girdiler'e değişken olarak yerleştirilerek ayarlanabilir hale getirilebilir. Bu, kullanıcıya düğmeyi kendisini memnun edecek şekilde tasarlama özgürlüğü verecektir.


 

FREE 1 Click Button To Close All Open Positions EA

Download the FREE 1 Click Button To Close All Open Positions Expert Advisor for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

 

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.