Aeron JJN Scalper Expert Advisor For MT4

Aeron JJN Scalper Expert Advisor For MT4

 

WE IMPROVED THIS EXPERT ADVISOR FOR YOU!!!

PLEASE NOTE: This expert advisor was publicly available for free usage on other websites and is not programmed by us. We explain the functionality and possible improvements of the EA. Furthermore, we are convinced that fully automatic Expert Advisors will fail in the long run. On the other hand, our semi-automatic approach with detecting the best setups and then activating our Expert Advisors (e.g. V-Power EA, EdgeZone EA) produced many successful traders and some of them even got prop traders at prop trading firms. Therefore, we added a similar semi-automatic trading feature (to allow only buy or only sell trades) to the free Expert Advisors. You can download the modified version here and enjoy!

 

Table Of Contents:

 1. Aeron JJN Scalper Expert Advisor For MT4
 2. MT4 için Aeron JJN Scalper Uzman Danışmanı - Giriş Kriterleri
 3. The Aeron JJN Scalper Expert Advisor for MT4 - Çıkış Kriterleri
 4. MT4 için Aeron JJN Scalper Uzman Danışmanı - İyileştirme Odası

 

Aeron JJN Scalper Expert Advisor For MT4 , basit ama gelecek vaat eden bir otomatik işlem sistemidir. Ticaret fırsatlarını bulmak için basit bir fiyat eylem stratejisi kullanır ve zararı durdurma ve kar alma hedeflerini belirlemede ortalama gerçek aralık göstergesini kullanır. Bu fiyat hareketi yöntemi, teknik tüccarlar arasında yaygın olarak yükseliş veya düşüş eğilimi gösteren bir model olarak bilinir. Ticaret sisteminin, herhangi bir büyük USD çiftinin saatlik grafiğinde kullanılması önerilir.

Robot, EURUSD bir saatlik grafikte beş aylık test verileri kullanılarak test edildiğinde, 1,16 kar faktörü ve yaklaşık yüzde 1'lik çok düşük bir düşüşle minimum kar elde etmeyi başardı. Kazanma oranı etkileyici görünse de (yani, yüzde 69), metrik büyük bir karlılık anlamına gelmiyor. Bunun nedeni, takip eden durdurma işlevinin kullanılmasıdır. Ticaret sistemi, yüksek kazanma oranı nedeniyle para kazanmayı başardı, ancak yatırımın geri dönüşü, ticarette harcanan süre ile ölçüldüğünde önemsizdir. En fazla karı sağlayacak en iyi ayarları belirlemek için daha fazla test gereklidir.


FREE Aeron JJN Scalper EA

Download the FREE Aeron JJN Scalper Expert Advisor for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!


MT4 için Aeron JJN Scalper Uzman Danışmanı - Giriş Kriterleri
MT4 için Aeron JJN Scalper Uzman Danışmanı, programı geliştirmek için içerik oluşturucu tarafından kullanılan kodlama miktarına göre değerlendirilen basit bir scalping ticaret sistemidir. Kullanıcıya Girişlerde işlem işlemlerini kontrol edebilmek için yeterli sayıda parametre verir. Değişkenler ve varsayılan değerleri, kullanıcıya rehberlik etmesi için aşağıda listelenmiştir ve açıklanmıştır:


 • MagicNumber = 1237322 - Uzman danışman, ticaret yönetimini kolaylaştırmak için her ticarete bu sihirli sayıyı atar.
 • Comments = "Aeron_JJN" - Bu yorum, uzman danışman tarafından alınan işlemlerin başka bir tanımlayıcısı olarak her işleme eklenir.
 • Lotlar = 0.10 - Her ticaretin lot büyüklüğü 0.10 olacaktır.
 • ResetTime = 10 - Bu değer dakika cinsindendir ve bekleyen sipariş silinirken kullanılmaktadır. Bekleyen bir satın alma durdurma veya satış durdurma emri 10 dakikadan daha uzun süre açılmışsa, robot emri siler.
 • DojiDiff1 = 0.001 - Temel sembol USD çifti olduğunda bu değer 10 pip'e eşittir. JPY çiftleri için geçerli değildir. Bu değer, mevcut çubuğun açılış ve kapanış fiyatları arasında istenen minimum mesafedir.
 • DojiDiff2 = 0.0004 - Bu değer 4 pip'e eşittir. Bu değişken, mevcut çubuğun açılış ve kapanış fiyatları arasındaki mesafenin hala pozitif veya önemli olup olmadığını doğrulamak için kullanılır.
 • TrailSL = true - Bu parametre doğru olduğundan, takip eden durdurma uzman danışman tarafından açık alım satımların yönetiminde kullanılacaktır.
 • TrailPips = 10 - Bir ticaret 10 pip kazandığında takip eden durdurma tetiklenir.
 • AtrPeriod = 8 - Ortalama gerçek aralık göstergesinin periyodu 8'dir.


Bu ticaret sistemi, bir ticaret fırsatı bulmak için fiyat hareketini kullanır. Şamdanları kullanan fiyat hareketi bir ticaret girişi bulduğunda, zararı durdur ve kar alma limitleri ATR kullanılarak belirlenir. Giriş bulma ve yerleştirme süreci aşağıda daha ayrıntılı olarak açıklanmaktadır:


 • Ortalama gerçek aralık (dönem 8) - Mevcut sembol, zaman çerçevesi ve mumda uygulandığı şekliyle bu göstergenin değeri, bekleyen emrin zararı durdurma ve kar alma fiyatlarını ayarlamak için hesaplanır. Bir satın alma işlemi için, durdurma zararı, mevcut mumun açık fiyatının bir ATR altına ayarlanır ve alma karı, açık fiyatın bir ATR üzerine yerleştirilir. Bir satış ticareti için, stop loss, mevcut çubuğun açık fiyatının bir ATR üzerine yerleştirilir ve alma karı, açık fiyatın bir ATR altına konur.
 • Mum çubuğu deseni - Giriş için ana tetikleyici, iki mum içeren belirli bir mum çubuğu modelinin oluşmasıdır. Bu model genellikle yutan bir model olarak bilinir. Önceki mum düşüş eğilimi gösterdiğinde, mevcut mum yükseldiğinde ve mevcut mumun açılış ve kapanış fiyatları arasındaki aralık 10 pipten fazla olduğunda bir satın alma sinyali üretilir. Bir önceki mum yükseldiğinde, mevcut mum düşüşe geçtiğinde ve mevcut çubuğun açılış ve kapanış fiyatları arasındaki aralık 10 pipten fazla olduğunda düşüş sinyali elde edilir.

Bu uzman danışman, piyasaya girmek için bekleyen bir satın alma durdurma veya satış durdurma emri kullanır. Fiyat hareketi bir girişi işaret ediyorsa ve mevcut sembolde şu anda açık bir piyasa veya bekleyen emir yoksa, grafikte bekleyen bir emir yerleştirilir. Bekleyen bir satın alma durdurma emri için fiyat, mevcut çubuğun açık fiyatının üzerine bir spread yerleştirilir. Bekleyen bir satış durdurma emri için fiyat, mevcut çubuğun açık fiyatının altına bir spread yerleştirilir.

Bekleyen emir verilirken zararı durdur ve kar al limitleri de tanımlanır. Bekleyen bir satın alma durdurma emri için, zararı durdur, mevcut çubuğun açık fiyatının bir ATR altında belirlenir ve alma karı, açık fiyatın bir ATR üzerinde ayarlanır. Bekleyen bir satış durdurma emri için, zararı durdur, mevcut mumun açık fiyatının bir ATR üzerinde belirlenir ve alma karı, açık fiyatın bir ATR altına ayarlanır.The Aeron JJN Scalper Expert Advisor for MT4 - Çıkış Kriterleri


MT4 için Aeron JJN Scalper Uzman Danışmanı, bir seferde yalnızca bir piyasa emri açar. Bu piyasa emri, canlı işleme dönüştürülen bekleyen bir emirdir. Bu robot tarafından verilen bekleyen siparişlerin, Girişler'de tanımlandığı gibi parti büyüklüğü 0,10'dur. Bu tür bekleyen emirlerin sona erme süreleri yoktur, ancak robot grafikte bekleyen bir emrin verildiği süreyi izler. Süre 10 dakikaya ulaşırsa, bekleyen emir uzman danışman tarafından silinir.

Mevcut sembol üzerinde aynı anda en fazla iki emir açık olabilir. Bekleyen emirlerden birinin satın alma durdurması ve diğerinin satış durdurması olması mümkündür. Bekleyen emirlerden biri piyasa emrine dönüştürülmüşse, bir emir gerçek bir işlem iken diğeri bekleyen bir emirdir. Çoğu zaman, grafikte yalnızca bir emir vardır (piyasa veya beklemede). Bir piyasa emri karlı olduğunda ve en az 10 pip kazandığında, fiyat isabetleri kar elde edene veya yeni stop loss gelene kadar takip eden stop gelir. Her iki durumda da ticaret kârla kapatılır.MT4 için Aeron JJN Scalper Uzman Danışmanı - İyileştirme Odası


MT4 için Aeron JJN Scalper Uzman Danışmanı, onu daha çok yönlü bir ticaret sistemi haline getirmek için programlı olarak geliştirilebilir. Şu anda, mumların açılış ve kapanış fiyatları arasındaki aralığın değerlerinin Girişlerde verilmesi nedeniyle robot yalnızca USD çiftleri için geçerlidir (bakınız DojiDiff1 ve DojiDiff2). Robot yen çiftlerinde kullanıldığında bir hata verecektir.

Ek olarak, kod yalnızca dört basamaklı ve beş basamaklı döviz çiftleri için tasarlanmıştır. Yen çiftlerinde olduğu gibi iki veya üç basamaklı çiftler için bekleyen emir verirken sorun olabilir. Programı oluşturan kişi, uzman danışmanın EURUSD saatlik grafikte kullanılması gerektiğini öne sürerken, bilgisiz tüccarlar önerilen sembol dışındaki döviz çiftlerini kullanmanın uygun olduğunu varsayabilir. Böyle bir durumda, kullanıcılar hatalarla karşılaşabilir veya robotun hiç çalışmadığı sonucuna varabilir.

 

FREE Aeron JJN Scalper EA

Download the FREE Aeron JJN Scalper Expert Advisor for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

 

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur

My Recommended MT4/MT5 Broker

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.