Angry Bird Scalping Expert Advisor For MT4

Angry Bird Scalping Expert Advisor For MT4

 

WE IMPROVED THIS EXPERT ADVISOR FOR YOU!!!

PLEASE NOTE: This expert advisor was publicly available for free usage on other websites and is not programmed by us. We explain the functionality and possible improvements of the EA. Furthermore, we are convinced that fully automatic Expert Advisors will fail in the long run. On the other hand, our semi-automatic approach with detecting the best setups and then activating our Expert Advisors (e.g. V-Power EA, EdgeZone EA) produced many successful traders and some of them even got prop traders at prop trading firms. Therefore, we added a similar semi-automatic trading feature (to allow only buy or only sell trades) to the free Expert Advisors. You can download the modified version here and enjoy!

 

Table Of Contents:

  1. Angry Bird Scalping Expert Advisor For MT4
  2. The Angry Bird Scalping Expert Advisor For MT4 - Giriş Kriterleri
  3. The Angry Bird Scalping Expert Advisor For MT4 - Çıkış Kriterleri
  4. The Angry Bird Scalping Expert Advisor For MT4 - Odalar İyileştirme

 

Angry Bird Scalping Expert Advisor For MT4 , ticaret girişi için fiyat hareketi ve teknik bir gösterge kullanan tipik bir grid martingale stratejisidir. Adından da anlaşılacağı gibi, bu robot kızgın, yani kayıpları kabul etmiyor. Bir işlemi veya bir dizi işlemi net bir pozitif karla kapatmaya çalışır. Tüm martingale sistemlerinde doğal olarak, büyük düşüşler ve bazen toplam hesap patlaması olasılığı her zaman mevcuttur.

Bunun gibi algoritmik ticaret sistemleri, yalnızca yeterli ticaret deneyimine sahip gelişmiş tüccarlar tarafından kullanılmalıdır, çünkü kullanıcı dikkatli olmazsa bir hesabın tamamını kısa sürede silme potansiyeline sahiptir. Bu tür bir stratejideki ana zorluk, ilk ticaret için ticaret hacmini ve sonraki alım satımlar için çarpanı seçmektir. Bu robot, martingale stratejisini temel biçiminde kullanır. Kayıplardan kaçınma umuduyla, sonraki işlemlerde iki katını kullanır. Bu alım satım sistemini başarılı bir şekilde uygulamak için, kullanıcının ticaret hacmi, çarpan, hesap bakiyesi ve açık alım satım sayısının iyi bir kombinasyonuna ulaşması gerekir.


FREE Angry Bird Scalping EA

Download the FREE Angry Bird Scalping Expert Advisor for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!


The Angry Bird Scalping Expert Advisor For MT4 - Giriş Kriterleri
Angry Bird Scalping Expert Advisor for MT4, yalnızca yeni bir mumun başlangıcında ticari girişi arar. Diğer robotların aksine, Angry Bird yalnızca bir tür ticaret alır. Önceki işlem bir satın alım ise, sonraki işlemler de uzun pozisyonlardır. Aynı şey satış işlemleri için de geçerlidir.

Bu martingale sistemindeki ızgaranın veya adımın boyutu Girişlerde kullanıcı tarafından ayarlanamaz. Robot bu değeri otomatik ve dinamik olarak belirleyecektir. İlk olarak robot, son 24 mumdan en yüksek yüksekliğe sahip mumun yüksek fiyatını alacak. Daha sonra son 24 mumdan en düşük olan mumun düşük fiyatı elde edilir. Oluşturulan yüksek fiyat ve düşük fiyat, ızgara boyutunun sabitlenmesinde esas alınacaktır. Normal piyasa koşullarında, ızgara boyutu 4 piptir.

Robotun mevcut sembol üzerinde açık bir ticareti yoksa, giriş kriterlerinin karşılanıp karşılanmadığını kontrol edecek ve eğer öyleyse, bir piyasa emri gerçekleştirecektir. İlk ticaret yapıldığında, robot ticaret fırsatlarını aramaya devam edecek. Açık işlemler 10'dan (maksimum) azsa ve mevcut piyasa fiyatı, ticaret havuzundaki son işlemin açık fiyatından ızgara boyutunda veya daha fazla uzaklıkta ise, yeni bir işlem önceden açılmış işlemler.

Ek işlemler her yürütüldüğünde, robot açık emir setinin başabaş fiyatını alacaktır. Bu, tüm açık işlemlerin açık fiyatları ve hacimlerini çarparak ve ardından toplam hacme bölerek yapılır. Daha sonra, tüm açık emirlerin yeni kar alma fiyatını almak için başabaş fiyatına 20 puan (veya iki pip) eklenir. Robot, kar alma oranını bu tek fiyata değiştirmek için açık emirler arasında tekrar geçiş yapar.

Bu ticaret sistemi, ticaret giriş araçları olarak basit bir fiyat eylem yöntemi ve bir gösterge kullanır. Ticaret yönü için, önceki iki mumun yakın fiyatları kontrol edilir. Bir sonraki mum bir önceki mumun kapanışının üzerinde kapanırsa, bu bir satın alma sinyalidir. Bu arada, bir sonraki mum bir önceki mumun kapanışının altında kapanırsa, bir satış sinyali verilir.

Önceki iki şamdan tarafından sağlanan ticaret sinyali, saatlik grafikte yakın zamanda kapatılan muma uygulanan göreli güç endeksi ile doğrulanacaktır. RSI değeri 30'un üzerindeyse ve önceki ticaret sinyali bir satış ise, bu sinyal onaylanır. 30 RSI değeri, piyasanın saatlik grafikte henüz aşırı satılmadığı ve hala aşağı doğru itme momentine sahip olduğu anlamına geliyor. RSI değeri 70'in altındaysa ve önceki sinyal bir satın alım ise, bu satın alma sinyali onaylanır. 70 RSI değeri, saatlik grafikteki piyasanın henüz aşırı alım olmadığını ve hala yükselmeye devam edecek enerjiye sahip olduğunu gösteriyor.The Angry Bird Scalping Expert Advisor For MT4 - Çıkış Kriterleri


Angry Bird Scalping Expert Advisor for MT4, açık bir ticarete bir stop loss koymaz, sadece 20 pip değil, 20 puanlık küçük bir kar elde eder. İlk işlem iki pip kazanırsa, işlem kar için kapatılır. İlk ticaret diğer yöne giderse, yüksek ticaret hacimleri ile son trende karşı ek işlemler yapılır. Ardından, tüm işlemlerin kar elde etme oranı, başabaş artı iki pip olarak ayarlanır. Bu, işlemlerin minimum pip ile hızlı bir şekilde kapatılmasına izin verir, ancak iyi bir karla, son işlemin pozisyonunun nispeten daha büyük olmasının nedeni.The Angry Bird Scalping Expert Advisor For MT4 - Odalar İyileştirme


Angry Bird Scalping Expert Advisor for MT4, acemi tüccarlar için heyecan verici bir robottur ve onlara kolay para kazanmak için daha erken ticarete başlama dürtüsü verir. Bununla birlikte, hızlı bir şekilde büyük para kazanma fırsatı, bir göz açıp kapayıncaya kadar tüm yatırımı kaybetme riskiyle birlikte gelir. Ana suçlu, ikinin çarpanıdır. Bu çarpan 1.5'e düşürülürse ticaret hesabı daha güvenli olacaktır. Doğal olarak, kâr da düşecektir, ancak bu kabul edilebilir, çünkü sermayeyi korumak daha fazla ağırlık taşır.

Kârlılığını kontrol etmek için bu robotu test etmek isteyen herkes UseEquityStop seçeneğini açmayı düşünebilir. Bu ayar etkinleştirildiğinde, ticaret sistemi, düşüş önceden belirlenmiş bir eşiğe ulaşırsa kayıpları kabul eder. Varsayılan olarak, bu% 10'a ayarlanmıştır. Bu türden diğer robotlar daha düşük veya daha yüksek yüzde kullanır. Bu yüzdeyi artırmak, nadiren kayıplara neden olur, ancak kayıp meydana gelirse ticaret hesabına ciddi şekilde zarar verir. Bununla birlikte, ticaret devam ettikçe kayıpları telafi etmek mümkündür. Ne olursa olsun, daha uzun bir zaman görünümüyle tutarlı küçük kazançlar elde etmek isteyen yatırımcılar bu robottan yararlanabilir. Strateji, büyük sermayeli bir hesap kullanmayı ve minimum kar için ödeme yapmayı içerir. Zamanla, hesap büyük düşüş riski taşımazken karlar artar.


 

FREE Angry Bird Scalping EA

Download the FREE Angry Bird Scalping Expert Advisor for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

 

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.