Lot Scalp Expert Advisor For MT4

Lot Scalp Expert Advisor For MT4

 

WE IMPROVED THIS EXPERT ADVISOR FOR YOU!!!

PLEASE NOTE: This expert advisor was publicly available for free usage on other websites and is not programmed by us. We explain the functionality and possible improvements of the EA. Furthermore, we are convinced that fully automatic Expert Advisors will fail in the long run. On the other hand, our semi-automatic approach with detecting the best setups and then activating our Expert Advisors (e.g. V-Power EA, EdgeZone EA) produced many successful traders and some of them even got prop traders at prop trading firms. Therefore, we added a similar semi-automatic trading feature (to allow only buy or only sell trades) to the free Expert Advisors. You can download the modified version here and enjoy!

 

Table Of Contents:

 1. Lot Scalp Expert Advisor For MT4
 2. The Lot Scalp Expert Advisor For MT4 - Giriş Kriterleri
 3. The Lot Scalp Expert Advisor For MT4 - Çıkış Kriterleri
 4. The Lot Scalp Expert Advisor For MT4 - İyileştirme Odası

 

Lot Scalp Expert Advisor For MT4 , döviz piyasasında herhangi bir zaman diliminde ve sembolde kullanılabilen basit bir scalping ticaret sistemidir. İşlemlere girmek için temel bir fiyat eylem stratejisi kullanır ve her işlem gününde yalnızca giriş kuralları karşılanırsa bir işlem açar. Giriş saati 7:00 AM broker zamanıdır. Bununla birlikte, alım satım süresini değiştirmek mümkün değildir, çünkü bu bilgiyi tutan değişken Girişlerde mevcut değildir.

İlk testler, bu uzman danışmanın canlı ticaret için kullanılmaya hazır olmadığını gösteriyor. Kazanma oranı gerçekten yüksek (yüzde 80) ve geri çekilme yönetilebilirken (yüzde 12), ticaret sistemi ticaret hesabı için para kazanamadı. Bu sonuç hiç de şaşırtıcı değil. Koda bakıldığında, programın güncel olmadığı ve kodu güncellemek ve algoritmanın mevcut piyasa ortamı için hala geçerli olup olmadığını belirlemek için gözden geçirilmesi gerektiği anlaşılabilir.


FREE Lot Scalp EA

Download the FREE Lot Scalp Expert Advisor for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!


The Lot Scalp Expert Advisor For MT4 - Giriş Kriterleri
Lot Scalp Expert Advisor gerçekten basit bir ticaret sistemidir. Robot grafiğe düştüğü an, mevcut komisyoncunun alım satım arama zamanının gelip gelmediğini öğrenmek için zamanını kontrol edecektir. Zaman saati sunucu saatiyle 7:00 AM değilse (yukarıdaki resme bakın), robot işlem yapmayacak, bunun yerine tabloya mevcut sunucu saatini belirten küçük bir yorum yazacak ve şu anda ticaretin yapılmayacağına dair bir not yazacaktır. zaman.

Ticaret sistemi, kullanıcının Girişler'de ayarlayabileceği sınırlı sayıda değişkenle birlikte gelir. Bu değişkenler ve varsayılan değerleri aşağıda açıklanmıştır:


 • TakeProfit_L = 10 - Bu miktar, pip cinsinden uzun alım satım karıdır.

 • TakeProfit_S = 10 - Bu değer, pip cinsinden kısa alım satım karıdır.

 • slippage = 20 - Bu değer puan olarak ifade edilir. Bu, kullanıcının uzman danışman tarafından talep edilen fiyatın 20 puan ötesinde bir fiyatla sipariş almaya istekli olduğu anlamına gelir.

 • AutoLot = true - Otomatik lot boyutlandırma varsayılan olarak etkindir. Bu nedenle, lot büyüklüğü işlem girişindeki hesap büyüklüğüne göre değişir. Yine de parti büyüklüğünü elde etmek için hiçbir hesaplama yapılmaz. Program, cari hesap bakiyesine eşdeğer lot büyüklüğünü bulmak için basitçe bir listeden geçer.

 • Emirler = 1 - Bu, ticaret sisteminin mevcut sembol üzerinde bir seferde bir işlem açacağı anlamına gelir.

 • MaxOpenTime = 504 - Bu değişken, ticaret bir süre açıldığında işlemin kapatılmasını kolaylaştırmalıdır. Ancak gerçek senaryoda olmadı.

 • magic = 2846 - Bu, her bir ticarete verilen ve onu diğer işlemlerden tanımlayacak sayıdır. Bu, diğer uzman danışmanlar aynı ticaret hesabında çalışırken önemlidir.


Uzman danışman, bir ticaret girişini tanımlamak için herhangi bir teknik gösterge kullanmaz. Başlangıçta da belirtildiği gibi, basit bir fiyat işlem yöntemi kullanır. Mevcut açık çubuktan mum 2 ve mum 6'yı seçer ve açık fiyatlarını alır. Daha sonra piplerde fark elde etmek için açık fiyatlar çıkarılır. Uzun bir ticaret için fark en az altı pip, kısa bir ticaret için fark en az 21 pip olmalıdır. Bu değerlerin neden aynı olmadığı ve eşitsizliğin neden bu kadar büyük olduğu belli değil. Kullanıcı, ticarette hangi değerlerin en iyi olduğunu keşfetmek isteyebilir.

Gerçek ticaret uygulamasından önce robot, hesabın yeni bir ticareti gerçekleştirmek için yeterli serbest marjı olup olmadığını kontrol edecektir. Eğer öyleyse, sunucuya istenen lot büyüklüğünde bir işlem talebi gönderilir, zararı durdurun ve kar alın. Programda kodlanmış olduğu için kullanıcı Girişlerdeki parti boyutunu ayarlayamaz. Bu arada, varsayılan alım karı 10 piptir ve kullanıcı başka bir değer belirleyebilir. Ancak, 60 piplik stop loss ayarlanamaz. Kullanıcı testte veya kodda işlem sonuçlarına bakmazsa, stop loss miktarı hakkında hiçbir fikri olmayacaktır.The Lot Scalp Expert Advisor For MT4 - Çıkış Kriterleri


Lot Scalp Expert Advisor, ilk durdurma kaybına bağlıdır ve ticaret çıkışı için ticaretin yürütülmesi sırasında belirlenen karı alır. Bir süre canlı kaldığında bir işlemi kapatma girişimi olsa da, gerçek durumda bu gerçekleşmez. Uzman danışman, kodda belirtildiği gibi ticaret kapatma için bir işlev içerir, ancak bu işlev çalışmıyor gibi görünüyor. Testte görüldüğü gibi, esnaf robot tarafından zorla kapatılmaz. Bir işlem yalnızca fiyat zararı durdur ya da kar al'a ulaştığında kapanır.The Lot Scalp Expert Advisor For MT4 - İyileştirme Odası


Lot Scalp Expert Advisor'ın karlı bir ticaret sistemi haline gelmesi için çok fazla iyileştirmeye ihtiyacı vardır ve bu iyileştirmeler program kodundaki değişiklikleri içerir. Görüldüğü gibi, dış değişkenler küresel alana dağılmıştır. Uzman danışman istemci terminalinde çalıştırıldığında bu kullanıcı tarafından görülmese de ve programın ne zaman derlendiğinin önemi yoktur, ancak kullanıcılar koda başvurduğunda kafa karıştırıcı olabilir. Tüm dış değişkenler, küresel alanda belirli bir konumda birbirine yakın yerleştirilmelidir.

Şu anda kullanıcı, Girişlerde değişken olarak bulunmadığından hem uzun hem de kısa pozisyonlar için mum iki ve mum altı açık fiyatları arasındaki noktalardaki minimum boşlukları tanımlayamaz. Ek olarak, mum numarası veya kaymanın kendisi (mum 2 ve 6 için) özelleştirilemez. Bu nedenle kullanıcı daha iyi sonuçlara yol açacak değerleri bulmak için deneme yanılma yapamaz.

Girdiler'de değişken olarak gösterilebilecek diğer bir bilgi, uzman danışmanın işlem almaya başladığı işlem süresidir. 7:00 AM broker zamanının varsayılan başlangıç saati, her tüccar veya sembol için en iyi zaman olmayabilir. Bu, robot belirli bir pazar oturumunda kullanılmak üzere tasarlanmadıkça, kullanıcıya reddedilmemesi gereken önemli bir seçenektir.

Kullanıcı tarafından fark edilebileceği gibi parti büyüklüğü program dışından ayarlanamaz. Bunun nedeni parti büyüklüğünün değerlerinin koda yazılmasıdır. Koda bakıldığında, karşılık gelen lot büyüklükleriyle uzun bir hesap bakiyesi programı görebilir. Ticaret hacmini belirlemenin bu yolu profesyonel görünmüyor. Aslında parti büyüklüğünü belirlemenin en iyi yolu bu değildir. Bu çok manuel. Daha iyi ve basit bir yol, hesap bakiyesinin bir risk yüzdesini tanımlamak ve ardından bunu kullanıcının Girdiler'de ayarlayabileceği bir değişken yapmaktır.

Kullanıcının istediği zaman ayarlaması için Girdilerde kar alma miktarı mevcutken, zararı durdur durumunda durum böyle değildir. Normalde, kullanıcıya en iyi ayarları keşfedip bulabilmesi için çoğu ticaret sisteminde kar almak ve zararı durdurmak için pip sayısını kontrol etme özgürlüğü verilir. Ayrıca, uzun tarafta ve kısa tarafta kar elde etmek için iki değişken kullanmak gerekli değildir çünkü her iki durumda da bir değişken kullanılabilir. Bu gözlemler ve iyileştirme önerileri, uzman danışmanın eski olduğu ve yeni başlayan bir programcı tarafından yazılmış olabileceği ifadesini verir. Bu nedenle, ticaret sistemini canlı ticarette kullanmak kötü sonuçlara yol açabilir.


 

FREE Lot Scalp EA

Download the FREE Lot Scalp Expert Advisor for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

 

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.