MultiTrader Expert Advisor For MT4

MultiTrader Expert Advisor For MT4

 

WE IMPROVED THIS EXPERT ADVISOR FOR YOU!!!

PLEASE NOTE: This expert advisor was publicly available for free usage on other websites and is not programmed by us. We explain the functionality and possible improvements of the EA. Furthermore, we are convinced that fully automatic Expert Advisors will fail in the long run. On the other hand, our semi-automatic approach with detecting the best setups and then activating our Expert Advisors (e.g. V-Power EA, EdgeZone EA) produced many successful traders and some of them even got prop traders at prop trading firms. Therefore, we added a similar semi-automatic trading feature (to allow only buy or only sell trades) to the free Expert Advisors. You can download the modified version here and enjoy!

 

Table Of Contents:

 1. MultiTrader Expert Advisor For MT4
 2. MultiTrader Expert Advisor For MT4 - Giriş Kriterleri
 3. MultiTrader Expert Advisor For MT4 - Çıkış Kriterleri
 4. MultiTrader Expert Advisor For MT4 - İyileştirme Odası

 

MetaTrader4 platformu için MultiTrader Uzman Danışmanı, çok amaçlı bir ticaret aracıdır. Kullanıcıya kontrol panelinde, kullanıcının işlem yapmak için kullanabileceği zengin bilgi sağlar. Ayrıca program, kullanıcıyı farklı sembollerle mevcut bir ticaret fırsatı hakkında bilgilendirmek için uyarılar sağlar. Bu arada, kullanıcı verilen bilgileri veya uyarıları işlemlere girmek için kullanabilir veya kendi analizini kullanabilir ve ardından işlemleri gerçekleştirmek için aracı kullanabilir. Gösterge tablosu döviz piyasasındaki sekiz ana para birimini (AUD, CAD, CHF, EUR, GBP, JPY, NZD ve USD) kapsadığından, kullanıcının 28 majörden herhangi birini alıp satması için başka bir grafik penceresi açmasına gerek yoktur. çiftler.

Uzman danışman manuel ticaret için bir araç olduğu için geriye dönük testlerde kullanmak mümkün değildir. Kullanıcı robotu strateji test cihazında çalıştırmayı denese bile mevcut sembolde hiçbir işlem yapılmayacaktır. Robot kendi başına işlem yapmasa da haklı olarak uzman danışman kategorisine giriyor. Gösterge, gösterge panosunda bilgi görüntülemek için çok sayıda hesaplama yapabilirken, müşteri terminalinde işlem gerçekleştiremez. Öte yandan, bir komut dosyası yalnızca bir kez çalışır ve ardından amaçlanan işlevlerini gerçekleştirdikten sonra kaybolur. Bu uzman danışmanın etkinliğini test etmenin tek yolu, onu demo ticaretinde kullanmaktır. Kullanıcı, uyarıların önerdiği alım satımları almayı deneyebilir ve sinyallerin güvenilir olup olmadığını kendisi görebilir.


FREE MultiTrader EA

Download the FREE MultiTrader Expert Advisor for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!


MultiTrader Expert Advisor For MT4 - Giriş Kriterleri
MT4 için MultiTrader Uzman Danışmanı, kullanıcıya birçok bilgi gösterir. İlk olarak, bir para birimi ölçer ve para biriminin gücüne karşılık gelen bir değerle gösterge panosunun üst kısmında sekiz ana para birimini gösterir. Para birimi ölçerin değeri ne kadar yüksekse para birimi o kadar güçlüdür. Sol tarafta alfabetik olarak düzenlenmiş 28 ana çift var. Döviz çiftlerinin yanında, fiyatın önceki mumun yakın fiyatından geçerli yönü ve mesafesi vardır. Bu, yeşil, kırmızı ve gümüş renklerle tasvir edilmiştir. Renk kırmızıysa fiyat düşer. Renk yeşil ise fiyat yükseliyor. Renk gümüş ise, fiyat önceki kapanış fiyatından hiç hareket etmiyor.

Kullanıcı her sembol için puan cinsinden günlük aralığı, satış fiyatı ve alış fiyatı ile gerçek zamanlı spread'i de görebilir. Kontrol panelinin altında, kullanıcı toplamda kaç işlemin açık olduğunu, kaç işlemin satın alındığını ve kaç tane satış işleminin olduğunu görebilir. Satış işlemleri kırmızı ile işaretlenmiştir ve satın alma işlemleri mavi renktedir. Herhangi bir sembolde açık bir ticaret varsa, diğer dört bilgi parçası mevcuttur: lot büyüklüğü, kazanılan veya kaybedilen puanlar, dolar cinsinden kazanılan veya kaybedilen miktar ve açık ticaretle kazanılan veya kaybedilen hesap bakiyesinin yüzdesi. Ayrıca arayüzün alt kısmında, araç kullanılarak gerçekleştirilen tüm açık işlemlerin toplam lot büyüklüğü, kaybedilen veya kazanılan toplam puanlar, kaybedilen veya kazanılan toplam miktar ve toplam düşüş veya kazanç yüzdesi ile ilgili veriler bulunur.

Kullanıcının Girişler'de ayarlayabileceği en önemli parametrelerden bazıları şunlardır:


 • SelectedMode = COMPACT - Varsayılan görüntüleme seçeneği Kompakt'tır, ancak kullanıcı iki seçenek daha seçebilir: tam ve mini. Tam ekran en büyük alanı kaplar ve kullanıcının büyük bir ekranı varsa, mini ekran en küçük ekranı gösterirken kullanıma uygundur. Kompakt ekran arada gelir. Yine de tüm ekran türleri aynı miktarda bilgi sağlar.

 • CalcPeriod = GÜNLÜK - Kullanıcı bu parametre için Günlük, Haftalık ve Aylık değerleri seçebilir. Seçilen dönem, her bir sembole sağlanan verilerin ve uyarılarda görüntülenen bilgilerin temelidir.

 • OneClickTrading = true - Bu doğru olduğunda, kullanıcı panodaki bir düğmeye tıklayarak işlemleri gerçekleştirebilir. Yanlışsa, düğmeye tıklamak işlemlerin açılmasına yol açmaz.

 • MagicNumber = 0 - Bu, robot tarafından alınan işlemlerin tanımlayıcısıdır. Değer sıfır ise, işlemlerin sihirli sayıları olmayacaktır. Kullanıcı burada hem pozitif hem de negatif sayıları kullanabilir. Alım satım yapılırsa, gösterge paneli yalnızca Girişler'de seçilen sihirli sayıya özel ticaret bilgilerini gösterecektir.

 • BuyKey = "B" - Gösterge panelindeki satın al düğmesine tıklamanın yanı sıra, kullanıcı bir satın alma işlemi gerçekleştirmek için klavyedeki B tuşuna da basabilir. Kullanıcı yine de başka bir harf veya karakter ayarlayabilir.

 • CloseKey = "C" - Arayüzdeki kapat düğmesine tıklamanın yanı sıra, kullanıcı belirli bir işlemi kapatmak için klavyedeki C tuşuna da basabilir.

 • SellKey = "S" - Gösterge tablosundaki satış düğmesine tıklamanın yanı sıra, kullanıcı bir satış işlemi gerçekleştirmek için klavyedeki S tuşuna da basabilir.


Tüccar analizini yaptığında ve işlem yapmaya hazır olduğunda, tercih edilen sembole karşılık gelen Sat veya Satın Al düğmesine tıklayarak işlemi hemen gerçekleştirebilir. Bu şekilde girilen bir işlemin varsayılan lot büyüklüğü 0,01 olacak ve zarar durdurma ve kar alma olmayacaktır. Başka bir parti boyutu istenirse, kullanıcı yeni değeri doğrudan parti boyutu alanına yazabilir veya parti boyutunu her tıklama için 0,01 artırmak için sağdaki yukarı oku veya parti boyutunu küçültmek için soldaki aşağı oku tıklatabilir. Tıklama başına 0,01.

Kullanıcı ayrıca doğrudan gösterge tablosunda kar alma ve zararı durdurma için puan sayısını ayarlayabilir. Değerler, kabul edilebilmeleri için durdurma seviyesi artı spread'den daha büyük olmalıdır. Aksi takdirde, hiçbir işlem yapılmaz ve kullanıcı gösterge panosunun üstünde "geçersiz stoplar" görebilir. Satın al ve sat düğmelerine birden çok kez tıklayarak tek bir sembole birden fazla alış ve satış işlemi girmek mümkündür.MultiTrader Expert Advisor For MT4 - Çıkış Kriterleri


Kullanıcı bir veya birden fazla işlemi kapatmaya hazırsa, bunu tercih edilen sembole karşılık gelen kapat düğmesine tıklayarak yapabilir. İşlemleri kapatmak için klavye kısayolunu ("C") kullanmak istiyorsa, kullanıcı önce panonun en sol sütunundaki adına tıklayarak sembolü seçmeli ve ardından C'ye basabilir. Bunu yapmak birden fazla işlemi kapatır. arayüzdeki aktif sembolde açın.MultiTrader Expert Advisor For MT4 - İyileştirme Odası


MetaTrader4 için MultiTrader Uzman Danışmanı gerçekten çok yönlü bir manuel işlem aracıdır. Kullanıcı, kontrol panelinde sağlanan verileri kullanarak analizini yapabilir veya önerilen sembolleri önerilen yönde takas etmek için uyarıların gelmesini bekleyebilir. Kullanıcının alım satımları izlemek için fazla zamanı yoksa, zararı durdurma ayarını yapabilir ve doğrudan panodan kar alabilir ve sonra uzaklaşabilir. Bu, katılacak günlük işleri olanlar için iyi bir seçenek olacaktır.

Uzman danışman, kullanıcının alım satım kararları için başvurabileceği gösterge tablosunda bilgi sağlarken, kullanıcının bu sayıların ne anlama geldiğini anlaması önemlidir. MQL4 programlama bilgisine sahipse, sağlanan tüm bilgiler hakkında fikir edinmek için program kodunu okuyabilir. Bununla birlikte, kod sıradan programcıların anlaması için çok karmaşıktır. Zamanla, birisinin yüzeyi çizmesi ve kendi yararına kodu kırması mümkündür.


 

FREE MultiTrader EA

Download the FREE MultiTrader Expert Advisor for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

 

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur

My Recommended MT4/MT5 Broker

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.