Safe Trend Scalp Expert Advisor For MT4

Safe Trend Scalp Expert Advisor For MT4

 

WE IMPROVED THIS EXPERT ADVISOR FOR YOU!!!

PLEASE NOTE: This expert advisor was publicly available for free usage on other websites and is not programmed by us. We explain the functionality and possible improvements of the EA. Furthermore, we are convinced that fully automatic Expert Advisors will fail in the long run. On the other hand, our semi-automatic approach with detecting the best setups and then activating our Expert Advisors (e.g. V-Power EA, EdgeZone EA) produced many successful traders and some of them even got prop traders at prop trading firms. Therefore, we added a similar semi-automatic trading feature (to allow only buy or only sell trades) to the free Expert Advisors. You can download the modified version here and enjoy!

 

Table Of Contents:

  1. Safe Trend Scalp Expert Advisor For MT4
  2. Safe Trend Scalp Expert Advisor For MT4 için Safe Trend Scalp Expert Advisor For MT4 kullanarak işlem yapma
  3. Safe Trend Scalp Expert Advisor For MT4 takas etmenin en iyi yöntemi
  4. Safe Trend Scalp Expert Advisor For MT4 - Gösterge ayarları
  5. Sınırlamalar ve olası iyileştirmeler:
  6. Safe Trend Scalp Expert Advisor For MT4 - Sonuç:

 

ZIgZag göstergesinin gücünü üst ve alt kısımları belirlemek için birleştirerek kafa derisini seviyorsanız ve trend yönünü belirlemek için hareketli ortalamalar ve trend çizgileri uygulayın. Bu durumda, Güvenli Trend Saç Derisi Uzman Danışmanı Mt4 tam olarak bunu yapar.


FREE Safe Trend Scalp EA

Download the FREE Safe Trend Scalp Expert Advisor for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!


Safe Trend Scalp Expert Advisor For MT4 için Safe Trend Scalp Expert Advisor For MT4 kullanarak işlem yapmaResim A: Güvenli Trend Saç Derisi Uzman Danışmanı iş başındaSafe Trend Scalp Expert Advisor For MT4, ZigZag göstergesinden yüksek ve düşük değerleri toplar ve bunları kullanarak trend çizgilerini otomatik olarak çizer. Veriler, mevcut zaman çerçevesi ve bir sonraki uygun yüksek zaman çerçevesi için toplanır.


Fiyat trend çizgisine temas ederse, bir sinyal oluşturulur ve grafiklerde bir ok görüntülenir. Fiyat yükselir ve üst trend çizgisine dokunursa, bir satış sinyali oluşturulur. Fiyat alt trend çizgisine temas ederse, bir Satın Alma sinyali üretilir.


Sinyal, basit hareketli ortalama 50 ve 100 kullanılarak trend yönü için daha da doğrulanır. Basit hareketli ortalama 50'nin değerinin basit hareketli ortalamadan 100 daha yüksek olduğunu varsayalım. Bu durumda, uzman danışman piyasayı bir yükseliş trendi olarak görür ve yalnızca satın alma sinyalleri için sipariş verir. Hareketli ortalama değerlerin zıt senaryosunda, uzman danışman sadece satış işlemlerini yerleştirir.


Safe Trend Scalp Expert Advisor For MT4, durdurma kaybını ekler ve ayarların değer girdisine göre ticarete kar değerleri alır. Ancak bu kar alma değeri, Tüm Martingale Siparişlerini kapatmak için Toplam Kâr'daki diğer uzman danışman ayarı kullanılarak geçersiz kılınabilir.


Uzman danışman, çok az parametre ile kurulumu zahmetsizdir ve yeni ve deneyimli tüccarlar tarafından kullanılabilir. Safe Trend Scalp Expert Advisor For MT4, kodda birleştirilmiş gerekli tüm göstergelere sahiptir; ancak, MetaTrader terminalinizde bir ZigZag göstergesine sahip olmanız önerilir. Bazı brokerler ona standart MetaTrader göstergeleri sağlamaz.


Yatırımcılar, ayarlardan farklı grafik zaman aralıkları seçebilirler. Menü çubuğunu kullanarak farklı bir grafik zaman aralığı seçtiğinizi varsayalım. Bu durumda, Uzman Danışman bunu tersine çevirecek ve ayarlarda girilen grafikle aynı zaman dilimini görüntüleyecektir.Safe Trend Scalp Expert Advisor For MT4 takas etmenin en iyi yöntemi


Uzman danışman, tüm çiftleri ve çerçeveleri takas edebilir ve tüm grafik zaman dilimlerini kullanarak işlem yapabilir. Ancak en iyi sonuçlar, düşük dalgalı döviz çifti ticareti için Safe Trend Scalp Expert Advisor For MT4 kullanılırsa elde edilebilir. Uzman danışman, gece veya Asya seansı gibi düşük değişken işlem dönemlerinde en iyi şekilde çalışır. En iyi sonuçlar için, trend olan piyasalara kıyasla değişen piyasalarda işlem yapılması önerilir. Uzman danışman, fiyat üst trend çizgisine her geldiğinde ve alt trend çizgisine kadar değiştiğinde karşı trend alım satımları yerleştirebilir. Uzman, yeni işlemler yapmaya ve karları defalarca kaydetmeye devam edecek.Safe Trend Scalp Expert Advisor For MT4 - Gösterge ayarlarıResim B: Gösterge ayarlarıGöstergedeki mevcut ayarlar aşağıdadır.


Sihirli Sayı: İşlemleri tanımlamak için sihirli sayı


MoneyManagment KAPALI için Statik Sipariş lotu: İşlem yapılacak lot büyüklüğü


Emir Kaybı Durdur (Puan): Pip cinsinden kaybı durdurun.


Sipariş Kar Al (Puan): Tırtıl Kâr Al


İzin Verilen Maksimum Spread: Döviz çiftini takas etmek için izin verilen maksimum komisyoncu spreadleri.


Tüm Martingale Emirlerini Kapatmak için Toplam Kar: Kâr pip olarak bu seviyeye ulaşırsa tüm pozisyonları kapatır, kar alma piplerini geçersiz kılar.


Çalışma zaman çerçevesi: Ticaret için zaman çizelgesi oluşturun. Uzman danışman, diğer zaman dilimlerine geçseniz bile grafik zaman çerçevesini bu belirtilen zaman çerçevesine değiştirecektir.


Çek Satın Al satış sinyali: Al ve sat sinyalini grafikte oklar olarak görüntüler.Sınırlamalar ve olası iyileştirmeler:


Güvenli Trend Saç Derisi Uzman Danışmanı MT4 alım satımları için Pozisyonları yukarıdan satın ve fiyat trend çizgisine dokunduğunda düşük pozisyondan pozisyon satın alın. Uzman danışman, trendin tersine ticaret yapar. Bir yükseliş trendinde fiyat yükselmeye devam ederken, uzman danışman satış işlemleri yapmaya devam eder. Alım satımlar, fiyatın geri çekilmesi durumunda karlı olacak, ancak uzun bir kayıp serisi ile sürekli olarak kaybedecektir.


Uzman danışman, yeni sürümler gibi yüksek dalgalı işlem dönemleri için uygun değildir. Haber bültenlerini ve ekonomik takvimi dahil etmek ve bu yüksek dalgalı dönemlerde ticareti otomatik olarak devre dışı bırakmak daha iyi olacaktır.


Alım satım oynaklığı gün içinde farklı zamanlarda farklılık gösterir. Asya seans volatilitesi, bu Safe Trend Scalp Expert Advisor For MT4 ile ABD seanslarından daha uygun olabilir. Zaman filtresi veya saat filtresi veya gün filtresi yoktur. Bir zaman filtresine sahip olmak, uzman danışmanı manuel olarak kontrol etmek yerine, uzman danışmanın gün içinde otomatik olarak işlem yapmasını sağlar.


Trend çizgisi, uzman danışmana yönsel önyargı sağlamak için başka bir filtre görevi görebilir. Eğilim çizgisi yükselme eğilimindeyse, yalnızca Satın Alma sinyalleri ile işlem yapmak daha iyi olacaktır. Safe Trend Scalp Expert Advisor For MT4, trend çizgisi bir düşüş trendi çizgisi ise yalnızca satış işlemlerini yerleştirmeyi seçebilir. Bu şekilde uzman danışman, trendi takip etme kabiliyetine sahip olacaktır. Şu anda uzman danışman, eğilim yönünü belirlemek için basit hareketli ortalamaların konumunu kullanıyor.


Karşı trend ticareti yapma seçeneğini etkinleştirme veya devre dışı bırakma veya Uzman danışman ayarlarında trendi izleme seçeneğine sahip olmak daha iyi olacaktır ve yatırımcının takdirine bağlı olarak kullanılabilir. Bu, tüccarın uzman danışman üzerinde daha fazla kontrol sahibi olmasını sağlar.


Uzman danışman ayarlarda bir martingale düzeninden bahseder. Yine de, martingale adımlarını ve lot çarpanlarını girme yeteneğinin olmaması onu geçersiz kılar. Uzman danışman, Safe Trend Scalp Expert Advisor For MT4 parametrelerine göre yalnızca sabit lot boyutlarının ticaretini yapar.Safe Trend Scalp Expert Advisor For MT4 - Sonuç:


MT4 için Güvenli Trend Saç Derisi Uzman Danışmanı, Zigzag ve hareketli ortalamalar gibi en iyi göstergelerin bir kombinasyonunu kullanır ve düşük dalgalı işlem seansları sırasında ve değişen bir piyasada fiyatları etkili bir şekilde ölçeklendirir. Bu uzman danışman, oldukça değişken bir işlem seansı veya döviz çiftleri için uygun olmayabilir.

 

FREE Safe Trend Scalp EA

Download the FREE Safe Trend Scalp Expert Advisor for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

 

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur

My Recommended MT4/MT5 Broker

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.