Scalper Expert Advisor For MT4

Scalper Expert Advisor For MT4

 

WE IMPROVED THIS EXPERT ADVISOR FOR YOU!!!

PLEASE NOTE: This expert advisor was publicly available for free usage on other websites and is not programmed by us. We explain the functionality and possible improvements of the EA. Furthermore, we are convinced that fully automatic Expert Advisors will fail in the long run. On the other hand, our semi-automatic approach with detecting the best setups and then activating our Expert Advisors (e.g. V-Power EA, EdgeZone EA) produced many successful traders and some of them even got prop traders at prop trading firms. Therefore, we added a similar semi-automatic trading feature (to allow only buy or only sell trades) to the free Expert Advisors. You can download the modified version here and enjoy!

 

Table Of Contents:

  1. Scalper Expert Advisor For MT4
  2. Scalper Expert Advisor For MT4 nasıl çalışır?
  3. Scalper Expert Advisor For MT4 - INPUTS
  4. Scalper Expert Advisor For MT4 - GERİ TEST
  5. Scalper Expert Advisor For MT4 - SONUÇ

 

Yüksek Frekanslı sistemlerin alım satımını yaparken, çoğumuz çizelgelerin önünde geçirmemiz gereken zaman, diğer fizyolojik faktörler veya açgözlülük, korku, yorgunluk vb. Gibi insan duyguları ile sınırlıdır. Tüccarların çoğu bu faktörlerle sınırlıdır. özellikle yüksek odaklanma ve dikkat gerektiren ölçeklendirme sistemleri ticareti yapıyorsak daha sıkı ticaret.

Uzman Danışmanların devreye girdiği yer burasıdır. Bir robotla (EA) ticaret yapmak, tüccarlar için hayatı kolaylaştırır, temelde bir bilgisayar daha hızlı ve daha iyi kararlar verir. Uzman Danışmanlar, özellikle kafa derisi temizleyicileri için hayat kurtarıcı olabilir.


FREE Scalper EA

Download the FREE Scalper Expert Advisor for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!Uzman Danışmanlar iyi veya kötü olabilir. Her şey onunla nasıl ticaret yaptığına bağlı. Hiç dikkat etmezseniz, Uzman Danışmanlar hesabınızı mahvedebilir. Ancak EA'nızı nasıl geliştirebileceğinize dikkat ederseniz, onunla harikalar yaratabilirsiniz.

Temel olarak, bir Uzman Danışman yalnızca sizden yapmasını söylediğiniz şeyi yapar. Temelde sizin / programcınızın hesaba katmadığı diğer faktörleri göz ardı eder. Haberler, işlem saatleri, dış faktörler vb. Fiyat hareketini etkileyen şeyler, dikkatli olmazsanız sizi büyük bir düşüşe sürükleyebilir.

Ancak, işlem saatlerini sınırlamaya ve avantajınızı bulmaya odaklanırsanız, bir Uzman Danışman kullanarak hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz.

Scalper Expert Advisor For MT4 için Scalper Expert Advisor For MT4 göstereceğim. Bu EA Parwaz olarak adlandırılır ve daha küçük zaman dilimlerinde harikalar yaratır. Toplam Tüccar ve Kar / Zararı gösteren bir gösterge panosuna sahiptir. Fiyat daha hızlı hareket ettiğinde en iyi şekilde çalışır.Scalper Expert Advisor For MT4 nasıl çalışır?


Nasıl çalışır, temelde fiyat belirli bir yöne hareket ettiğinde SATIN ALMA / SATMA Durur. Fiyat kârda hareket ettiğinde stopu takip eder, fiyat ticaret yönünün tersine hareket ederse, fiyatın üzerinde X pipleri üzerinde bir hedging stopu açar.

Bu EA, küçük Stop Losses ve daha büyük Take Profit ile ticaret yapmak için tasarlanmıştır. Normal 1 ila 3 risk / ödül oranınızın aksine, bu EA, ödül oranına göre daha büyük bir riskimiz olduğunda en iyi şekilde çalışır. Varsayılan ayarlar Zararı Durdur için 1,5 pip ve Kâr Al için 30 piptir. Bu değiştirilebilir ancak bu varsayılan ayarlarla harika sonuçlar aldım.

Bu EA, AL / DURDUR emirlerini açarak mevcut kaybeden pozisyonları korur. Her adımda (pip olarak) durağı izler, bu aynı zamanda girişte de değiştirilebilir. Bu EA çok fazla işlem gerektirir, en iyi aktif Büyük Çiftlerde çalışır.

Scalper Expert Advisor For MT4 - INPUTS


Expert Advisors ile alım satım yapıyorsanız, en iyisi onu özelleştirmektir. EA'nızla ne kadar çok oynayabilirseniz, en iyi sonuçları bulmak için o kadar çok optimize edebilirsiniz.
PendingOrderDist - Bu girdi bekleyen siparişler arasındaki mesafeyi pip olarak ayarlar. Varsayılan ayarlar 0.0'dır. Bu giriş 0.0 olduğunda, bekleyen emirler arasındaki mesafe otomatik olarak mevcut sipariş Durdurma Seviyesine ayarlanır.

StepModify - Bu girdi modyfing emirleri / takip eden durdurma kaybı arasındaki mesafeyi ayarlar. Varsayılan ayar 2.0'dır, yani 2 pip. Bu, fiyat kârda 2 pip hareket ettiğinde EA'nın durdurma kaybını izleyeceğini gösterir.

StopLoss - Bu giriş, bekleyen emirlerin (pip cinsinden) durdurma kaybını ayarlar. Varsayılan ayar 1,5 piptir. Açıkça onunla oynayabilir ve hangi ayarın en iyi çalıştığını anlayabilirsiniz, ancak daha önce de belirttiğim gibi, bu EA en iyi Yüksek RRR ile çalışır.

TakeProfit - Bu girdi, bekleyen emirlerin (pip cinsinden) Kar Al değerini belirler. Varsayılan ayar 30 pip'tir.

MoneyManage - Bu bir boole girdisidir, yani onu Doğru veya Yanlış olarak ayarlayabilirsiniz. Bu ayar Doğru ise, her sipariş hesap boyutunun bir yüzdesini riske atacaktır (Yüzde Risk girişi ile kontrol edebilirsiniz). Bu ayar Yanlış ise, her siparişin sabit bir Lot Büyüklüğü olacaktır.

PercentRisk - Bu girdi alım satım riskini yüzde olarak belirler. Mevcut ayar, bence çok yüksek olan 10.0. Onunla oynayabilir ve sizin için en iyi olanı görebilirsiniz.

LotSize - Bu giriş, işlemlerin LotSize değerini kontrol eder. Yalnızca MoneyManage False ise çalışır.

UseTimeFilter - Bu girdi, EA ticaretini yalnızca belirli zaman dilimlerinde yapmanızı sağlar.

TimeStartTrade - Bu girdi ticaret için başlangıç zamanını kontrol eder (Yalnızca UseTimeFilter True ise çalışır)

TimeStopTrade - Bu girdi ticaret için bitiş zamanını kontrol eder (Yalnızca UseTimeFilter True ise çalışır)

MaximumSpreadLimit - Bu giriş, ticaret için izin verilen Maksimum Spread'i kontrol eder

Gördüğünüz gibi, sizin için en uygun olan ayar ve figürle oynayabilirsiniz. Burada birçok seçeneğiniz var. En sevdiğim ayar UseTimeFilter. Bu, belirli bir süre boyunca ticaret yapmamızı sağlar, bu da Scalping yaparken en önemli faktördür.Scalper Expert Advisor For MT4 - GERİ TEST


İşte başlıyoruz, hepinizin bu kısmı beklediğini biliyorum. Sonuçta tek umursadığımız sonuç. Dürüst olmak gerekirse, bu EA'nın geriye dönük test sonuçları büyük ölçüde arka testin çiftine ve zamanına bağlıdır. Örneğin, bu sonuçları USD / CHF (10 / 20-11 / 20, 15m TimeFrame) üzerinde test ettik.


USD / CHF Backtest -
GBP / USD Backtest -


Gördüğünüz gibi, en iyi sonuçları alamadık. EA, kârda +% 40'a çıktı ancak ivmeyi kaybetti ve büyük düşüşe geçti (-% 72). Bu nedenle, EA'ları ölçeklendirmek için alım satım sürelerini kısıtlamalı ve çok dikkatli izlemeliyiz.
Ama bekle, henüz bitirmedik. GBP / USD gibi diğer çiftleri test ederken, çok farklı sonuçlar alıyoruz. (10 / 20-11 / 20, 15m Zaman Çerçevesi).

Burada çok daha iyi sonuçlar aldık. Gördüğünüz gibi, bir aylık ticaretten +% 40 kar elde ettik. EA, kârda +% 100 arttı, ancak ay boyunca ivmesinin bir kısmını kaybetti. Kazanma Oranı USD / CHF'den çok daha yüksekti. Bu, Expert Advisors ile başarılı bir şekilde ticaret yapmanın What and When ile çok şey yapması gerektiğini gösterir. Ne ticaret yapıyoruz ve ne zaman ticaret yapıyoruz?Scalper Expert Advisor For MT4 - SONUÇ


Bu Scalper Expert Advisor, dikkatli kullanılırsa çok karlı olabilir. Yeterince geriye doğru test ederseniz ve belirli bir Eşleşme ve ticaret zamanıyla tatlı noktanızı bulursanız, onunla çok para kazanabilirsiniz. Bu Scalper EA ile işlem yaparken hesabınızı bozmamak / çok para riske atmamak için dikkatli olmalısınız. Her şey bir tüccar olarak sabrınıza ve rasyonel düşüncenize bağlıdır.

 

FREE Scalper EA

Download the FREE Scalper Expert Advisor for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

 

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur

My Recommended MT4/MT5 Broker

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.