Simple Multiple Timeframe Moving Average Expert Advisor For MT4

Simple Multiple Timeframe Moving Average Expert Advisor For MT4

 

WE IMPROVED THIS EXPERT ADVISOR FOR YOU!!!

PLEASE NOTE: This expert advisor was publicly available for free usage on other websites and is not programmed by us. We explain the functionality and possible improvements of the EA. Furthermore, we are convinced that fully automatic Expert Advisors will fail in the long run. On the other hand, our semi-automatic approach with detecting the best setups and then activating our Expert Advisors (e.g. V-Power EA, EdgeZone EA) produced many successful traders and some of them even got prop traders at prop trading firms. Therefore, we added a similar semi-automatic trading feature (to allow only buy or only sell trades) to the free Expert Advisors. You can download the modified version here and enjoy!

 

Table Of Contents:

  1. Simple Multiple Timeframe Moving Average Expert Advisor For MT4
  2. Simple Multiple Timeframe Moving Average Expert Advisor For MT4 - NASTAVENÍ
  3. Simple Multiple Timeframe Moving Average Expert Advisor For MT4 - VĚCI ZLEPŠENÍ

 

Simple Multiple Timeframe Moving Average Expert Advisor For MT4 je jedním z nejjednodušších Expert Advisors na trhu. Tento odborný poradce je přesně to, co říká název.


FREE Simple Multiple Timeframe Moving Average EA

Download the FREE Simple Multiple Timeframe Moving Average Expert Advisor for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

Je to jednoduché a snadno použitelné. Pro vstup a výstup z obchodů používá klouzavé průměry. Ale je to mnohem víc než to.


Expert Multiple Timeframe Moving Average Expert Advisor má několik opravdu zajímavých metod, pokud jde o otevírání a zavírání obchodů. Má také zajímavý výpočet velikosti šarže, což může být velmi výhodné, pokud uživatel ví, jak jej používat.


Jednoduchý odborný poradce pro klouzavý průměr s více časovými rámci se snadno používá. Nemá to nic komplikovaného. Je to v podstatě na zemi.


Klouzavé průměry jsou velmi pěkným nástrojem k odhalení trendů a zvratů. Je to indikátor používaný ve světě Forex široce. Dobrou věcí by bylo mít jiný indikátor nebo nástroj, který „potvrdí“ nákup nebo prodej. Mnoho obchodníků se domnívá, že k vygenerování „pevného“ signálu potřebujete alespoň 2 indikátory.


Ale samozřejmě, Simple Multiple Timeframe Moving Average Expert Advisor se o nic z toho nestará. Ve skutečnosti kompenzuje nedostatek dalších indikátorů nebo nástrojů tím, že má vypočítané klouzavé průměry v několika časových rámcích.


Mít více indikátorů časového rámce opravdu pomáhá s nastavením. Protože většinu času, pokud získáme nastavení v nižším časovém rámci, může nám vyšší časový rámec říkat něco úplně jiného. Například pokud má trh krátkodobý trend, řekněme, že dostaneme nastavení na 15minutovém grafu, naším prvním instinktem by bylo dostat se na obchod, protože tak funguje lidský mozek. Pokud však otevřeme vyšší časový rámec, například časový rámec jedné hodiny, mohli bychom vidět, že trh vyplňuje nerovnováhu, takže je krátkodobě trendový. Pokud však otevřeme ještě vyšší časový rámec, řekněme čtyřhodinový časový rámec, mohli bychom vidět, že se trh značně pohybuje opačným směrem. Pokud bychom tedy vstoupili v tu chvíli, byli bychom po zobrazení výsledků velmi zklamáni.


Takže mít indikátor více časových rámců, může to nejen kompenzovat, ale být mnohem lepší než použití více indikátorů ve stejném časovém rámci. Vzhledem k tomu, že s cenou lze velmi manipulovat v nižších časových rámcích.


Expert Multiple Timeframe Moving Average Expert Advisor kontroluje klouzavý průměr v každém časovém rámci, od měsíčního, týdenního, denního, čtyřhodinového, hodinového, třicetiminutového až po patnáctiminutový.


„Větší“ pohled na trh nám pomáhá, abychom se nedostali do hloupých obchodů. Banky a instituce, které obchodují na devizovém trhu s obrovskými částkami, většinu času krátkodobě manipulují s trhem. Vědí, jak si myslí průměrný maloobchodník. Snaží se proto manipulovat s cenou a najít slabá místa na trhu.


Způsob, jakým Expert Advisor s jednoduchým vícenásobným časovým rámcem pro klouzavý průměr funguje, je kontrola signálů ve čtyřhodinových a hodinových časových rámcích. Pokud je klouzavý průměr aktuální hodiny větší než klouzavý průměr předchozí hodiny a je-li aktuální čtyřhodinový klouzavý průměr větší než klouzavý průměr předchozí čtyři hodiny, otevře se nákup. Naopak k prodeji.


Způsob, jakým Expert Multiple Timeframe Moving Average Expert Advisor ve výchozím nastavení uzavírá obchody, má stejnou logiku jako jejich otevírání. Pokud je aktuální hodinový klouzavý průměr větší než klouzavý průměr předchozí hodiny, stejně jako u čtyřhodinového grafu, uzavře Expert Advisor s jednoduchým vícenásobným časovým rámcem klouzavý průměr všechny otevřené nákupy. Naopak pro prodej.


Expert Multiple Timeframe Moving Average Expert Advisor lze omezit jeho nastavením. Pojďme je projít:Simple Multiple Timeframe Moving Average Expert Advisor For MT4 - NASTAVENÍ
Spousta - Jednoduché nastavení k určení velikosti dávky. Výchozí hodnota je 0,01. Změňte tuto hodnotu v závislosti na velikosti vašeho účtu. Další věc je, že Expert Multiple Timeframe Moving Average Expert Advisor optimalizuje dávky před odesláním objednávky. Manipuluje s velikostí šarže na základě předchozích ztrát.


MovingPeriod - Určuje průměrné období klouzavého průměru pro výpočet. Je to stejné pro všechny časové rámce. Toto nastavení je ve výchozím nastavení 5. Doporučil bych toto nastavení změnit podle svých preferencí. Budete muset provést nějaké testování, abyste našli nejoptimálnější hodnotu pro tento vstup. Pokud je to pro vás tvrdá práce, ponechání výchozí hodnoty 5 je v pořádku.


MovingShift - Moving shift znamená posun klouzavého průměru. Pokud je například posun 1, získáme hodnotu předchozí svíčky. Pokud je posun 2, dostaneme hodnotu svíčky před tím atd. Aktuální hodnota je 0, což nám dává hodnotu aktuální svíčky. 0 znamená, že svíčka ještě neskončila, takže vstup by měl být 1. Ale my to opravíme, když vypočítáme klouzavé průměry, protože k jejich porovnání dostaneme index 1, ne 0. Takže pokud chcete zkontrolovat pro Crossover s klouzavým průměrem porovnáváme první a druhý index, ne 0, protože to znamená aktuální hodnotu svíčky, a to se může měnit, dokud není svíčka uzavřena.


Skluz - Znamená sklouznutí obchodů. Aktuální vstup 10. Ať už je skluz jakýkoli, Expert Advisor otevře obchody bez ohledu na tento vstup. Pokud je však skluz větší než 10 nebo 1 pip, odborný poradce obchod neotevře.
Simple Multiple Timeframe Moving Average Expert Advisor For MT4 - VĚCI ZLEPŠENÍ


Jak vidíte, Simple Multiple Timeframe Moving Average Expert Advisor není nejlepší Expert Advisor, pokud jde o nastavení. Neumožňuje vám to mnoho změnit jako uživatel. V tomto aspektu je to trochu omezené.


Mít vstup k výběru, které časové rámce klouzavého průměru chceme porovnat, by hodně přispělo k Simple Multiple Timeframe Moving Average Expert Advisor. Skutečnost, že je pevně zakódována, nám nenechává mnoho možností.


Možnost vybrat si, které časové rámce se mají porovnat, a to nejen pro otevření, ale také pro uzavření obchodů, by tomuto Expert Advisor hodně přidalo.


Další věc, kterou bych přidal, je dynamická velikost dávky. Mít pevné velikosti šarží není špatné, ale přidal bych možnost výpočtu velikosti šarže na základě procenta velikosti účtu. Také by nějaká správa peněz nebyla na škodu. Něco jako stop stop loss by tomuto expertnímu poradci hodně přidalo.


Další věcí by bylo přidání dalšího indikátoru. Oscilátor, jako MACD nebo Stochastics, by tomuto expertnímu poradci hodně přidal. Zvláště pokud by to bylo také více časových rámců.


Dalo by nám to velkou svobodu, kdybychom mohli kontrolovat, jaké časové rámce zkontrolovat.


Díky rigidní struktuře Simple Multiple Timeframe Moving Average Expert Advisor je obtížné obchodovat. Perfektní Expert Advisor poskytuje uživateli dostatek volnosti, aby mohl obchodovat na základě jeho osobnosti.


Vždy existuje prostor pro zlepšení, ale není to špatné jako Expert Advisor. Má silnou základnu, na které je postavena. V žádném případě nejde o hotový výrobek. Ale stačí ho označit jako „dobrého“ odborníka.

 

FREE Simple Multiple Timeframe Moving Average EA

Download the FREE Simple Multiple Timeframe Moving Average Expert Advisor for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

 

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur

My Recommended MT4/MT5 Broker

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.