Smoothing Average Expert Advisor For MT4

Smoothing Average Expert Advisor For MT4

 

WE IMPROVED THIS EXPERT ADVISOR FOR YOU!!!

PLEASE NOTE: This expert advisor was publicly available for free usage on other websites and is not programmed by us. We explain the functionality and possible improvements of the EA. Furthermore, we are convinced that fully automatic Expert Advisors will fail in the long run. On the other hand, our semi-automatic approach with detecting the best setups and then activating our Expert Advisors (e.g. V-Power EA, EdgeZone EA) produced many successful traders and some of them even got prop traders at prop trading firms. Therefore, we added a similar semi-automatic trading feature (to allow only buy or only sell trades) to the free Expert Advisors. You can download the modified version here and enjoy!

 

Table Of Contents:

  1. Smoothing Average Expert Advisor For MT4
  2. Smoothing Average Expert Advisor For MT4 - USTAWIENIA
  3. Smoothing Average Expert Advisor For MT4 - NAJLEPSZY SPOSÓB URUCHOMIENIA
  4. SPOSOBY ULEPSZENIA EKSPERTA
  5. Smoothing Average Expert Advisor For MT4 - FINAL WORDS

 

Smoothing Average Expert Advisor For MT4 to interesujący robot handlowy. To takie proste, ale tak skuteczne. Różni się od innych Expert Advisors, takich jak Locker Expert Advisor. Jedną z różnic między doradcą Locker Expert Advisor a Smoothing Average Expert Advisor jest liczba transakcji.


FREE Smoothing Average EA

Download the FREE Smoothing Average Expert Advisor for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

Doradca Smoothing Average Expert Advisor w jego rdzeniu stosuje prostą strategię. Czy możesz zgadnąć? Cóż, na podstawie nazwy można się domyślić, że jest to coś w rodzaju średnich kroczących, które dyktują Ekspertowi. Byłbyś dobry i zły.

Doradca eksperta ds. Wygładzania średniej wykorzystuje średnią ruchomą jako podstawę do handlu. Dobrze rozumiesz. Ale to ją wygładza. Jak to się dzieje?


Cóż, mamy ustawienie w Doradcy eksperta ds. Wygładzania średniej, które nazywa się „Wygładzanie”. Dane wejściowe tego ustawienia są dodawane jako punkty do średniej ruchomej.


Sprawdzamy, gdy średnia ruchoma, która jest „prostą średnią kroczącą”, jest powyżej lub poniżej ceny kupna lub sprzedaży.


Możesz również określić okres MA. To, co odróżnia Smoothing Average Expert Advisor od innych ekspertów, którzy handlują tylko z prostą średnią ruchomą, polega na tym, że wygładzanie sprawi, że w ciągu roku zajmie mniej transakcji. Ale te transakcje są w większości zielone.


Testowałem Smoothing Average Expert Advisor na różnych rynkach. To zdziałało cuda na koncie. Zajmuje tylko około 20-30 transakcji ROKU.


To jest coś, czego niektórzy z was mogą nie preferować. Chodzi mi o to, że jeśli czekasz 1-2 tygodnie na transakcję, w zasadzie to odbiera radość, prawda?


Cóż, jeśli chcesz mieć stabilne zyski, niekoniecznie potrzebujesz swojego Expert Advisora do zawierania 10 transakcji dziennie. To naprawdę zależy od twojej osobowości handlowej itp. Ale przyjmowanie mniejszej liczby transakcji w ciągu roku oznacza wyższy wskaźnik sukcesu.
Smoothing Average Expert Advisor For MT4 - USTAWIENIA
Period_MA - wejście do ustawienia okresu MA, reprezentuje okres średniej ruchomej, który dyktuje ekspertowi ds. Wygładzania średniej. Wartość domyślna to 200.


Ryzyko - dane wejściowe do ustalenia ryzyka, reprezentują procentową wielkość ryzyka, którą doradca eksperta ds. Wartość domyślna to 5. Co może nie być najbardziej optymalne. Biorąc jednak pod uwagę, że Doradca Eksperta ds. Wygładzania zajmuje 20-30 transakcji rocznie. To niezły pomysł. Większość rynków Forex zaleca od 1 do 2 procent ryzyka na transakcję. Cóż, logicznie rzecz biorąc, zależy to w dużej mierze od częstotliwości handlu lub od tego, jak bardzo handlujesz w ciągu dnia, tygodnia, miesiąca lub roku.


Wygładzanie - wejście ustawień wygładzania jest prawdopodobnie najważniejsze. Wpłynie to w ogromny sposób na Smoothing Average Expert Advisor. Wartość domyślna to 1400. To oznacza 140 pipsów. Oznacza to, że Doradca Eksperta ds. Wygładzania Średniej weźmie udział w sprzedaży, gdy cena będzie powyżej / poniżej średniej ruchomej + 140 pipsów. Jeśli będziesz bawić się tym ustawieniem, wpłynie to na liczbę wykonywanych transakcji. Jeśli umieścisz coś niższego, na przykład wartość 500. To zajmie więcej transakcji. Ale więcej transakcji nie zawsze jest lepszych transakcji. Więc uważaj z tym.
Smoothing Average Expert Advisor For MT4 - NAJLEPSZY SPOSÓB URUCHOMIENIA


Dużo bawiłem się w teście historycznym z doradcą eksperta Smoothing Average Expert. Wyniki są bardzo interesujące. W zależności od ustawienia, które mu nadasz. Możesz uzyskać bardzo różne wyniki.


Jak powiedziałem, wejście wygładzające ma ogromny wpływ na doradcę Smoothing Average Expert Advisor. To najlepsze ustawienie dla tego wejścia zależałoby od rynku. Ogólnie. Im bardziej zmienny jest rynek, tym wyższe musi być to ustawienie.


Doradca Smoothing Average Expert Advisor działałby najlepiej na trendach rynkowych. Kiedy występuje duży ruch cen, ten Ekspert prosperuje.


Nie polecałbym uruchamiania Wygładzającego Doradcy Średniego Eksperta na różnych rynkach, nie działa tak dobrze, jak na rynkach trendowych.


Uruchamianie funkcji Smoothing Average Expert Advisor przy wyższym ryzyku zwykle daje lepsze wyniki. Lepsze zyski, wyższe wygrane, ale oczywiście wiąże się to również z wyższymi wypłatami.


Nie polecałbym być chciwym i przykładać dużej wagi do ryzyka związanego z doradcą eksperta ds. Wygładzania średniej. Najlepiej jest znaleźć idealne miejsce i uzyskiwać stałe zwroty w czasie. Ten Expert Advisor jest w stanie przynosić stałe zyski. Musisz tylko znaleźć odpowiedni rynek dla tego Expert Advisor.
SPOSOBY ULEPSZENIA EKSPERTA


Istnieje wiele sposobów na ulepszenie Doradcy eksperta ds. Wygładzania średniej. Jednym z nich jest ograniczenie czasu handlu. Ponieważ Smoothing Average Expert Advisor radzi sobie najlepiej na trendach rynkowych, radziłbym handlować nim dopiero na początku sesji w Londynie. To znacznie zmniejszyłoby liczbę złych transakcji i zapewniłoby wyższe zyski na każdym rynku. Zwykle w pierwszych godzinach sesji londyńskiej rynki mają zwykle największy ruch w ciągu dnia. Logicznie rzecz biorąc, uczyniłoby to Eksperta lepszym.


Innym sposobem na ulepszenie doradcy eksperta ds. Wygładzania średniej byłoby dodanie kolejnego oscylatora w celu potwierdzenia. Jeśli coś takiego jak wskaźnik Relative Strength Index (RSI) został dodany do eksperta w celu potwierdzenia, istnieje większa szansa, że doradca Smoothing Average Expert będzie handlował wydajniej.


Inną rzeczą jest to, że Smoothing Average Expert Advisor nie korzysta z opcji Stop loss i take Profit. Kończy kupno / sprzedaż, gdy cena kupna / sprzedaży zamyka się poniżej / powyżej średniej ruchomej plus wygładzające wejście. To wiele znaczy dla wydajności tego Expert Advisor. Być może dodanie stałych stop lossów opartych na wskaźniku Average True Range (ATR) nie pomogłoby w wyborze transakcji, ale w ustawieniu rozsądnych stop loss. Wskaźnik ATR wyświetla średni ruch ceny w określonym przedziale czasu.


Dodanie wskaźnika ATR do Smoothing Average Expert Advisor, aby również wybrać wpisy, bardzo pomogłoby w wyborze transakcji. Sprawdzenie, czy obecny ATR jest wyższy niż ATR z wyższego okresu, sugerowałoby, że rynek może wykazywać trend, co jest lepsze dla doradcy Smoothing Average Expert Advisor.
Smoothing Average Expert Advisor For MT4 - FINAL WORDS


Przedstawiłem szybki przegląd funkcji doradcy ekspertów ds. Wygładzania średniej. To może być opcja dla Ciebie lub nie. Sugeruję, abyś przetestował wszystko przed próbą handlu na żywo. Znajdź swoje najlepsze miejsce, jeśli chodzi o ustawienia i rynki. Zawsze pamiętaj, aby handlować ostrożnie!

 

FREE Smoothing Average EA

Download the FREE Smoothing Average Expert Advisor for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

 

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.