Entry Hour Stochastic Trader Expert Advisor For MT4

Entry Hour Stochastic Trader Expert Advisor For MT4

 

WE IMPROVED THIS EXPERT ADVISOR FOR YOU!!!

PLEASE NOTE: This expert advisor was publicly available for free usage on other websites and is not programmed by us. We explain the functionality and possible improvements of the EA. Furthermore, we are convinced that fully automatic Expert Advisors will fail in the long run. On the other hand, our semi-automatic approach with detecting the best setups and then activating our Expert Advisors (e.g. V-Power EA, EdgeZone EA) produced many successful traders and some of them even got prop traders at prop trading firms. Therefore, we added a similar semi-automatic trading feature (to allow only buy or only sell trades) to the free Expert Advisors. You can download the modified version here and enjoy!

 

Table Of Contents:

  1. Entry Hour Stochastic Trader Expert Advisor For MT4
  2. MT4 için Giriş Saati Stokastik Tüccar Uzman Danışmanı - AYARLAR
  3. MT4 için Giriş Saati Stokastik Tüccar Uzman Danışmanı - NASIL TİCARET
  4. GELİŞME YOLLARI
  5. MT4 için Giriş Saati Stokastik Tüccar Uzman Danışmanı - SONUÇ

 

Entry Hour Stochastic Trader Expert Advisor For MT4 , ilginç bir Uzman Danışman. Mekanizmasında stokastik göstergeyi kullanır. Stokastik gösterge, forex ticareti için çok önemli bir osilatördür. Doğru kullanıldığında harika bir araçtır. Tabii ki, başka bir gösterge veya mum düzeneği ile birleştirilirse.


FREE Entry Hour Stochastic Trader EA

Download the FREE Entry Hour Stochastic Trader Expert Advisor for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

Normalde, stokastik göstergeyi bir fiyat göstergesi, hareketli ortalamalar gibi bir şey veya benzer nitelikte farklı bir şeyle kullanırsınız. Entry Hour Stochastic Trader'da, bazı oldukça güçlü kurulumlar oluşturmak için stokastik gösterge bollinger bantları ile birleştirilir.MT4 için Giriş Saati Stokastik Tüccar Uzman Danışmanı - AYARLAR
MagicNumber - Bu ayar temelde Giriş Saati Stokastik Yatırımcı Uzman Danışmanı tarafından açılan işlemleri "işaretlemek" içindir. Bu, Metatrader Platformunda açık olan diğer Uzman Danışmanlarınız varsa, bu Uzman tarafından hangi işlemlerin açıldığını belirleyebilir ve diğer Uzmanlara müdahale etmeyecektir.


BollBandPeriod - Bu ayar, Bollinger Bands döneminin değerini belirtir. Varsayılan değer 20'dir. Bu ayarla oynayabilirsiniz. Bu kişisel tercihlere bağlıdır.


BollBandSigma - Bu ayar, Bollinger Bantlarının sigma değerini belirtir. Varsayılan değer 2.0'dır.


BBSprd_LwLim - Bu ayar, üstteki ikisinden daha önemlidir. Bollinger Bantları yayılmasının alt sınırını belirtir. Bunun ne olduğunu "Nasıl takas edilir" bölümünde açıklayacaktır. Varsayılan değer 56'dır.


BBSprd_UpLim - Bu ayar üstteki ile çalışır. Bu, Bollinger Bant Dağılımının Üst Sınırını belirtir. Bu, kurulumlarımız için de hayati önem taşır. Ayrıca "Nasıl takas edilir" bölümünde bunun ne olduğunu açıklayacak.


N1 - Bu yalnızca bir yer tutucu dizedir. Ayarları bölmek için kullanılır.


BuyHourStart - Giriş Saati Stokastik Tüccar Uzman Danışmanı için çok ilginç ve önemli bir ayar. Uzman Danışman için satın alma giriş saatini belirtir. Mevcut değer 4'tür. Bu değer 0-23 olabilir. Bu sadece uzun alım satımlar için geçerlidir. Yani uzman, zaman bu değeri geçene kadar satın alma işlemi yapmayacaktır.


SellHourStart - Yukarıdaki ile aynı mantık. Mevcut değer 0'dır, yani Giriş Saati Stokastik Tüccar bir kurulum geldiğinde satış yapabilir. Yani bu ayar ile sınırlı değil. Bu sadece satışlar için geçerlidir. Yine de oraya gerçek bir sayı girmenizi tavsiye ederim, bu yüzden kötü kurulumları filtreliyoruz.


K1 - Bu ayar, Stokastik göstergesinin% K çizgisini çizmek için kullanılır. Bununla çok derinlemesine inmeyeceğiz, ama bu değiştirebileceğiniz bir şey. Kişisel tercihlere bağlı olduğu için. Sadece fikir için varsayılan değer 5'tir.


K2 - Bu ayar, Stokastik Göstergenin% D satırını çizmek için kullanılır. Daha fazla anlamak istiyorsanız Stokastik gösterge üzerinde araştırmanızı yapmanız gerekir. Aksi takdirde, varsayılan değer olan 3'ü kullanabilirsiniz.


K3 - Bu ayar, Stokastik Göstergenin yavaşlayan kısmını çizmek için kullanılır. Dediğim gibi, tam olarak anlamak için Stoch göstergesi hakkında ayrıntılı bir araştırma yapmanız gerekir. Ancak değilse, 5 olan varsayılan değeri bırakın.


Stoc_Lo - Bu ayar, Stokastik Göstergenin alt limitini belirtir. Stoch değeri bu değerin altına düşerse, parite aşırı satılmış kabul edilir. Bu değeri tercihlerinize göre değiştirebilirsiniz, ancak 36 olan varsayılan olarak bırakırım.


Stoch_Hi - Bu ayar, Stokastik Göstergenin üst limitini belirtir. Bu değeri geçerse, parite aşırı alım olarak kabul edilir ve bu normalde bir satış sinyalidir. Bu ayar için varsayılan değer 70'tir.


N2 - Başka bir yer tutucu dize, bu, gösterge ayarlarını aşağıda inceleyeceğimiz para yönetimi ayarlarıyla ayırmak için kullanılır.


Çok - Kendinden açıklamalı. Bu, işlemlerin lot büyüklüğünü belirlemek için kullanılır. Gördüğünüz gibi, bu Uzman Danışman tek boyutlu bir para yönetim sistemine sahiptir. Bu, Giriş Saati Stokastik Tüccarı'na kadar geliştirebileceğimiz bir yer. Her neyse, bu ayar varsayılan olarak 0,01'dir ve minimum parti büyüklüğüdür. Bu ayarla oynamaktan çekinmeyin, bu büyük ölçüde hesabınızın boyutuna bağlı olmalıdır.


TakeProfit - Alınan karın piplerini belirlemek için kullanılır. Bununla ödül oranını da kontrol edebilirsiniz. Varsayılan değer 200'dür.


StopLoss - Stoploss'un piplerini belirlemek için kullanılır. Dediğim gibi, bu iki değeri kontrol ederek, ödül oranı riskini de kontrol edebilirsiniz. Bu kullanışlı bir seçenektir.


TrailingStop - Bu ayar da kendinden açıklamalıdır. Bu, siparişlerin durdurma kaybını izleyeceği pip miktarıdır. Bu, ManageTrlStop adlı bir işlev aracılığıyla yapılacaktır. Dolayısıyla, eğer fiyat açık fiyatın üstünde / altında TrailingStop pipleri ise, Entry Hour Stochastic Trader, Stop loss TrailingStop piplerini yukarı / aşağı izleyecektir.


N3 - Başka bir yer tutucu dize. Para yönetimi ayarlarını sipariş sayısı ayarlarına bölmek için kullanılır.


NumOpenOrders - Bu ayar, bir seferde maksimum açık sipariş sayısını belirtmek için kullanılır. Mevcut değer 1'dir.


TotOpenOrders - Bu ayar, maksimum toplam sipariş sayısını belirtmek için kullanılır. 8'in mevcut değeri.MT4 için Giriş Saati Stokastik Tüccar Uzman Danışmanı - NASIL TİCARET


Giriş Saati Stokastik Tüccar Uzman Danışmanı, çok ilginç bir şekilde ticaret yapar. İsminden de anlayabileceğiniz gibi, ayarlar saatte bir kontrol edilir. Veya Metatrader açısından, yeni bir mum oluştuğunda. Bu Uzman Danışmanı sınıflandıran sadece kullandığı göstergeler değildir. Aynı zamanda çok ilginç bir para yönetim sistemine de sahiptir. Lotları belirleyebilir, kar alabilir, zararı durdurabilir vb.


Giriş Saati stokastik Tüccar hiçbir şekilde bitmiş bir ürün değildir. Yine de güçlü bir temeli var. Ayarlar aracılığıyla, ne tür kurulumlar istediğinizi kontrol edebilirsiniz. Elbette, ayarlarla oynamadan önce göstergeler (Stokastik ve Bollinger Bantları) üzerinde araştırma yapmak harika olurdu.


Giriş Saati Stokastik Tüccarı, iki bollinger bandı kullanır ve bir kurulumun geçerli olup olmadığını belirlemek için aralarındaki dağılımı kontrol eder. Bundan sonra, Stokastik aşırı alım veya aşırı satım durumunda da hesaba katılır. Sağlam kurulumlar oluşturan iki göstergenin sağlam bir birleşimidir.


Ayrıca işlem süresini ve para yönetimi tarafını kontrol ederek, bu şeyle işlem yaparken sağlam seçeneklere sahipsiniz. Bununla birlikte, bu ürünü geliştirmenin birçok yolu vardır.GELİŞME YOLLARI


MT4 için Giriş Saati Stokastik Tüccar Uzman Danışmanı'nı geliştirmenin birçok yolu vardır. Yollardan biri, daha ayrıntılı bir Para yönetim sistemine sahip olmak olabilir. Sabit Lot büyüklüğü ve Risk bazlı lot büyüklüğü arasında seçim yapma seçeneğine sahip olmak. Zararı durdur ve kar değerlerini almak için Ortalama Gerçek Aralık Göstergesi gibi başka bir Gösterge kullanmak olabilir.


Ticaret saatleri burada, ancak hangi günlerde ticaret yapmak istediğimizi seçme seçeneğimiz olsaydı, çok daha iyi olurdu.


Eklenecek başka bir özellik, haftalık bir kar limiti veya benzeri bir şey eklemek olabilir, bu da Uzmanın belirli bir kara ulaşıldığında ticareti durdurmasını sağlar.MT4 için Giriş Saati Stokastik Tüccar Uzman Danışmanı - SONUÇ


Her neyse, bu Uzman Danışman en kötü şey değil. İlginç niteliklere ve özelliklere sahiptir. Bunu takas etmek istiyorsanız, lütfen geri test etmek ve en uygun ayarlarınızı bulmak için zaman ayırın.

 

FREE Entry Hour Stochastic Trader EA

Download the FREE Entry Hour Stochastic Trader Expert Advisor for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

 

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.