Smoothing Average Expert Advisor For MT4

Smoothing Average Expert Advisor For MT4

 

WE IMPROVED THIS EXPERT ADVISOR FOR YOU!!!

PLEASE NOTE: This expert advisor was publicly available for free usage on other websites and is not programmed by us. We explain the functionality and possible improvements of the EA. Furthermore, we are convinced that fully automatic Expert Advisors will fail in the long run. On the other hand, our semi-automatic approach with detecting the best setups and then activating our Expert Advisors (e.g. V-Power EA, EdgeZone EA) produced many successful traders and some of them even got prop traders at prop trading firms. Therefore, we added a similar semi-automatic trading feature (to allow only buy or only sell trades) to the free Expert Advisors. You can download the modified version here and enjoy!

 

Table Of Contents:

  1. Smoothing Average Expert Advisor For MT4
  2. Smoothing Average Expert Advisor For MT4 - AYARLAR
  3. Smoothing Average Expert Advisor For MT4 - Smoothing Average Expert Advisor For MT4 EN İYİ YOLU
  4. UZMANI GELİŞTİRMENİN YOLLARI
  5. Smoothing Average Expert Advisor For MT4 - SON SÖZCÜKLER

 

Smoothing Average Expert Advisor For MT4 , ilginç bir ticaret robotudur. Çok basit ama çok etkili. Locker Expert Advisor gibi diğer Uzman Danışmanlardan farklıdır. Locker Expert Advisor ile Smoothing Average Expert Advisor arasındaki farklardan biri, aldığı işlem miktarıdır.


FREE Smoothing Average EA

Download the FREE Smoothing Average Expert Advisor for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

Pürüzsüzleştirici Ortalama Uzman Danışmanı, temelde basit bir strateji kullanır. Tahmin edebilir misin? İsme dayanarak, Uzmanı belirleyen hareketli ortalamalar gibi bir şey olduğunu tahmin edebilirsiniz. Haklı ve yanlış olurdun.

Pürüzsüzleştirici Ortalama Uzman Danışmanı, ticaret için özünde hareketli bir ortalama kullanır. Doğru anladın. Ama onu yumuşatıyor. Bunu nasıl yapıyor?


Pürüzsüzleştirici Ortalama Uzman Danışmanı'nda "Yumuşatma" olarak adlandırılan bir ayarımız var. Bu ayarın girdisi, hareketli ortalamaya puan olarak eklenir.


"Basit Hareketli Ortalama" olan hareketli ortalamanın, fiyatın alış veya satış fiyatının üzerinde veya altında olduğu her zaman kontrol ederiz.


MA dönemini de belirtebilirsiniz. The Smoothing Average Expert Advisor'ı yalnızca basit bir hareketli ortalamayla ticaret yapan diğer Uzmanlardan farklı kılan şey, yumuşatmanın yıl boyunca daha az işlem yapmasını sağlayacak olmasıdır. Ancak bu alım satımlar çoğunlukla yeşil.


Pürüzsüzleştirici Ortalama Uzman Danışmanı farklı pazarlarda test ettim. Hesap için harikalar yarattı. Yılda sadece 20-30 esnaf alır.


Bu, bazılarınızın tercih etmeyeceği bir şey. Demek istediğim, bir ticaret için 1-2 hafta beklerseniz, temelde bu işin tadını çıkarır değil mi?


Sabit kar elde etmek istiyorsanız, Uzman Danışmanınızın günde 10 işlem yapmasına gerek yoktur. Bu gerçekten ticaret kişiliğinize ve benzerlerine bağlıdır. Ancak yılda daha az işlem yapmak, daha yüksek başarı oranı anlamına gelir.
Smoothing Average Expert Advisor For MT4 - AYARLAR
Period_MA - Periyot MA ayar girişi, Yumuşatma Ortalama Uzman Danışmanını belirleyen hareketli ortalamanın periyodunu temsil eder. Varsayılan değer 200'dür.


Risk - Risk ayarı girdisi, riskin yüzde miktarını temsil eder, Ortalama Düzeltme Uzman Danışmanı işlem başına risk alır. Varsayılan değer 5'tir. En uygun seçenek olmayabilir. Ancak Düzgünleştirici Ortalama Uzman Danışmanının yılda 20-30 işlem yaptığı düşünüldüğünde. Fena fikir değil. Forex Dünyasının çoğu işlem başına yüzde 1 ila 2 risk önermektedir. Mantıksal olarak, bu, işlem sıklığınıza veya gün, hafta, ay veya yıl boyunca ne kadar işlem yaptığınıza bağlıdır.


Düzeltme - Düzeltme ayarı girişi muhtemelen en önemlisidir. Pürüzsüzleştirici Ortalama Uzman Danışmanını büyük ölçüde etkileyecektir. Varsayılan değer 1400'dür. Yani bu 140 pip demektir. Bu, Pürüzsüzleştirici Ortalama Uzman Danışmanının, fiyat hareketli ortalama + 140pips'in üstünde / altında olduğunda bir kalem veya bir satış alacağı anlamına gelir. Bu ayarla oynarsanız, alacağı işlem miktarını etkileyecektir. Örneğin 500 gibi bir değerden daha düşük bir değer koyarsanız. Daha fazla işlem gerektirecek. Ancak daha fazla işlem her zaman daha iyi işlem değildir. Bu yüzden buna dikkat edin.
Smoothing Average Expert Advisor For MT4 - Smoothing Average Expert Advisor For MT4 EN İYİ YOLU


Smoothing Average Expert Advisor ile arka testte çok oynadım. Sonuçlar çok ilginç. Verdiğiniz ayara bağlı olarak. Çok farklı sonuçlar alabilirsiniz.


Dediğim gibi, yumuşatma girdisi Yumuşatma Ortalama Uzman Danışmanını büyük ölçüde etkiliyor. Bu girdi için bu en iyi ayar pazara bağlı olacaktır. Genellikle. Piyasa ne kadar değişkense, bu ayarın o kadar yüksek olması gerekir.


Pürüzsüzleştirici Ortalama Uzman Danışmanı, trend pazarlarda en iyiyi çalıştırır. Yüksek fiyat hareketi olduğunda, bu Uzman zenginleşir.


Düzenli Ortalama Uzman Danışmanı çeşitli pazarlarda çalıştırmanızı tavsiye etmem, trend pazarlarda olduğu kadar işe yaramıyor.


Normalde Pürüzsüzleştirici Ortalama Uzman Danışmanı daha yüksek riskle çalıştırmak daha iyi sonuçlar verir. Daha iyi karlar, daha yüksek kazançlar, ancak elbette bununla birlikte daha yüksek bir düşüş de geliyor.


Açgözlü olmanızı ve Pürüzsüzleştirici Ortalama Uzman Danışmanının risk girdisine yüksek bir rakam koymanızı tavsiye etmem. Tatlı bir yer bulmak ve zaman içinde tutarlı getiri elde etmek en iyisidir. Bu Uzman Danışman, tutarlı karlar sağlayabilir. Bu Uzman Danışman için doğru pazarı bulmanız yeterlidir.
UZMANI GELİŞTİRMENİN YOLLARI


Pürüzsüzleştirici Ortalama Uzman Danışmanını geliştirmenin birçok yolu vardır. Bunlardan biri işlem sürelerini kısıtlamaktır. Pürüzsüzleştirici Ortalama Uzman Danışmanı trend piyasalarda en iyisini yaptığı için, sadece Londra Oturumu'nun başında ticaret yapmanızı tavsiye ederim. Bu, kötü işlemleri oldukça azaltır ve her pazarda daha yüksek getiri garanti eder. Normalde, Londra Seansının ilk saatlerinde, piyasalar genellikle günün en yüksek hareketine sahiptir. Mantıksal olarak, bu, Uzmanı daha iyi hale getirir.


Pürüzsüzleştirici Ortalama Uzman Danışmanını geliştirmenin bir başka yolu, onay için başka bir osilatör eklemektir. Uzmana, Onay için Göreceli Güç Endeksi (RSI) göstergesi gibi bir şey eklenirse, Düzgünleştirici Ortalama Uzman Danışmanının daha verimli bir şekilde işlem yapması ihtimali daha yüksektir.


Diğer bir şey de, Düzgünleştirici Ortalama Uzman Danışmanının Zararı durdur ve Kar al kullanmamasıdır. Alış / satış fiyatı hareketli ortalamanın altında / üstünde kapandığında artı yumuşatma girdisini kapatır. Bu, bu Uzman Danışmanın performansı için çok şey ifade ediyor. Belki Ortalama Gerçek Aralık (ATR) göstergesine dayalı sabit durdurma kayıpları eklemek, ticaret seçiminde değil, makul durdurma kayıpları belirlemede yardımcı olabilir. ATR göstergesi, belirli bir süre boyunca ortalama fiyat hareketini gösterir.


Girişleri seçmek için Pürüzsüzleştirici Ortalama Uzman Danışmanına ATR Göstergesinin eklenmesi ticaret seçiminde çok yardımcı olacaktır. Mevcut ATR'nin daha yüksek bir ATR döneminden daha yüksek olup olmadığını kontrol etmek, piyasanın trend olabileceğini gösterir ve bu da Düzgünleştirici Ortalama Uzman Danışmanı için daha iyidir.
Smoothing Average Expert Advisor For MT4 - SON SÖZCÜKLER


Size Ortalama Yumuşatma Uzman Danışmanı hakkında hızlı bir genel bakış verdim. Bu sizin için bir seçenek olabilir veya olmayabilir. Canlı olarak takas etmeye çalışmadan önce her şeyi geri test etmenizi öneririm. Ortamlar ve pazarlar gittiği sürece en iyi yerinizi bulun. Her zaman dikkatli ticaret yapmayı unutmayın!

 

FREE Smoothing Average EA

Download the FREE Smoothing Average Expert Advisor for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

 

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.