ZigAndZag_V2 Expert Advisor For MT4

ZigAndZag_V2 Expert Advisor For MT4

 

WE IMPROVED THIS EXPERT ADVISOR FOR YOU!!!

PLEASE NOTE: This expert advisor was publicly available for free usage on other websites and is not programmed by us. We explain the functionality and possible improvements of the EA. Furthermore, we are convinced that fully automatic Expert Advisors will fail in the long run. On the other hand, our semi-automatic approach with detecting the best setups and then activating our Expert Advisors (e.g. V-Power EA, EdgeZone EA) produced many successful traders and some of them even got prop traders at prop trading firms. Therefore, we added a similar semi-automatic trading feature (to allow only buy or only sell trades) to the free Expert Advisors. You can download the modified version here and enjoy!

 

Table Of Contents:

  1. ZigAndZag_V2 Expert Advisor For MT4
  2. Zig dan Zag Danu MT4 için Ultimate Investment Uzun Vadeli Uzman Danışmanı - AYARLAR
  3. Zig dan Zag Danu MT4 için Ultimate Investment Uzun Vadeli Uzman Danışmanı - SONUÇ

 

ZigAndZag_V2 Expert Advisor For MT4 için çok ilginç bir Uzman. İçinde bir çok özelliği var. Bu, kullanıcının EA deneyimini özelleştirmesine olanak tanır.


FREE ZigAndZag_V2 EA

Download the FREE ZigAndZag_V2 Expert Advisor for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

Zig dan Zag Danu Uzman Danışmanının kesinlikle garip bir adı var, ancak bunun sizi bu Uzman Danışman'ın muhteşemliğinden alıkoymasına izin vermeyin.


Uzman, işlem yapmak için özel bir gösterge kullanır. Piyasanın üstünde / altında alış / satış stopları belirler. Çok fazla işlem açmaz, ancak kazanç yüzdesi çok yüksektir.


Bu uzman birçok seçenek / ayar ile kategorize edilmiştir. Kullanıcının benzersiz bir deneyim yaratmasını sağlar. Ayarların sayısı oldukça büyük. Ancak bu, her zaman olduğu gibi kullanıcı için daha iyidir. Aşağıdaki ayarların her birini açıklayacağız.Zig dan Zag Danu MT4 için Ultimate Investment Uzun Vadeli Uzman Danışmanı - AYARLAR
EAName - Bu temelde kendinden açıklamalıdır. Bu, Uzman Danışman'ın adını değiştirmenize olanak tanır. Varsayılan ad en pratik olanı değildir. Bu, hayatı sizin için kolaylaştırır.


IsMicroAccount - Bu ayar, hesabınızın türünü tanımlamak için kullanılır. Hesabınız standartsa, bu ayar yanlış olmalıdır. Bu, işlemlerinizin riskini ve hacmini etkiler.


CompletedBars - Bu ayar, siparişlerin ne zaman yürütülmesi gerektiğini tanımlar. Bu ayar doğruysa, EA mevcut mum kapanana kadar bir sipariş açmak için bekleyecektir. Aksi takdirde, bir sonraki tikte açacaktır.


TradeOrAlert - Bu, en iyi ayarlardan biridir. Kendi kendinize ticaret yapmak isteyip istemediğinizi seçmenize olanak tanır, yani Uzman Danışman size yalnızca uyarılar gönderecektir. Ya da onu büyük çocuğa bırakmak istiyorsanız, bu ayarı gerçek haline getirebilirsiniz. Yani True ticarete izin verir, yanlış uyarılar gönderir.


SendMailMode - Oldukça açıklayıcı. Bu ayar doğruysa, sipariş yürütme bilgileriyle birlikte posta gönderir.


PlaySounds - Doğruysa , siparişler / alarmlar uygulandığında bir ses çalar


MySound - Bu ayar yalnızca üst kısım doğruysa geçerlidir. Bu, emirler yerine getirildiğinde çalınacak sesi tanımlar.


FiveDigits - Aracının kullandığı basamak sayısını tanımlamak için kullanılır. Yanlışsa, komisyoncu 4 basamak kullanır.


UseTradingTime - En kullanışlı ayarlardan biri. Açıksa, Uzman yalnızca belirli bir süre boyunca işlem yapar.


TradingTimeStart - Yalnızca üst kısım doğruysa geçerlidir. Ticaretin başlangıç zamanını tanımlar. EA bu saatten önce işlem yapmayacaktır. Varsayılan ayar 9 = 9 am.


TradingTimeEnd - Yalnızca UseTradingTime doğruysa geçerlidir. Ticaretin bitiş zamanını tanımlar. EA bu süreden sonra işlem yapmayacaktır. Varsayılan ayar 16 = 4 pm.


ClosePositionsNonTH - İşlem Saatlerinden önce / sonra eylem. Bu doğruysa, işlem süresi sona erdiğinde işlemleri kapatacaktır.


OrderIncludeTPSL - Doğruysa , siparişlerde Kar Al ve Zararı Durdur bulunur. Yanlışsa, sipariş uygulandıktan sonra eklenecekler.


MaxNumberofPositions - Kendinden açıklamalı. Bu, aynı anda açılan maksimum pozisyon / emir sayısını tanımlar.


MaxOrderRetry - Siparişleri yürütürken bir hata varsa, Expert Advisor MaxOrderRetry sürelerini yeniden dener.


UseMaximumPercentageatRisk - Maksimum risk durumunu açar / kapatır. Açık nedenlerden dolayı bu ayarı yanlış olarak tutmanızı tavsiye ederim.


MaximumPercentageatRisk - Bu, bir kerede risk altındaki maksimum özkaynak yüzdesini tanımlar. Yani bu ayarın 2 olması, öz sermayenin sadece% 2'sinin herhangi bir zamanda riske gireceği anlamına gelir. Kullanıcının hesap üzerinde kontrol sahibi olmasına izin verdiği için çok kullanışlı bir ayar.


UseRiskRatio - Bu, Zararı Durdur ve Kar Al söz konusu olduğunda oranı ödüllendirmek için Risk kullanmak isteyip istemediğinizi tanımlar.


RiskRatio - Yalnızca üst kısım doğruysa geçerlidir. Risk / Ödül oranını tanımlar. Şu anda 3 değerinde.


UseLotManagement - Parti yönetimini açar / kapatır.


LotManagementType - Zig dan Zag Expert Advisor'da 2 tip lot yönetimimiz vardır. İlki, azaltma faktörünü kullanır. Azaltma faktörünü etkinleştirmek için bu ayarda 1 yazın. İkincisi, sabit yüzdeler kullanır. Sabit yüzdeleri etkinleştirmek için 2 yazın.


ReductionFactor - Bu ayar, para yönetimi lotu için kullanılır. Varsayılan ayar 5'tir. Formül şuna benzer: lot- (lot * kayıplar / Azaltma Faktörü). Onunla oynayın ve en uygun çözümü bulun.


UseMartingale - Kendinden açıklamalı. Zig dan Zag Danu Uzman Danışmanı da martingale kullanıyor. Ancak en iyi şey, onu açıp kapatabilmenizdir. Ne kadar serin?


MartingaleMultiplier - Zig dan Zag Danu Expert Advsior yalnızca bir çarpan kullanır. Varsayılan değer 2'dir. Bu, her bir lot büyüklüğünün bir öncekinin iki katı olacağı anlamına gelir. Bu yalnızca UseMartingale doğruysa geçerlidir.


afterLoss - Doğru veya Yanlış. Kayıplardan sonra Martingale kullanmak isteyip istemediğinizi tanımlar. Şu anda doğru.


afterWin - Doğru veya Yanlış. Martingale'yi kazananlardan sonra kullanmak isteyip istemediğinizi tanımlar. Şu anda yanlış.


Kayma - Bu ayar, bir sipariş açmak için kabul edilen maksimum kaymayı tanımlar.


S_Symbol_LS_0 - Geriye dönük test yapılırken parti boyutunu tanımlamak için kullanılır. Satışlar için geçerlidir. Pip cinsinden değer (ör. 1 = 1 pip).


S_Symbol_TP_0 - Geriye dönük test yaparken kar al'ı tanımlamak için kullanılır. Satışlar için geçerlidir. Pip cinsinden değer (ör. 10 = 10 pip).


S_Symbol_SL_0 - Geriye dönük test sırasında Kaybı durdur'u tanımlamak için kullanılır. Satışlar için geçerlidir. Pip cinsinden değer.


S_Symbol_TS_0 - Geriye dönük test sırasında Trailing stop loss tanımlamak için kullanılır. Satışlar için geçerlidir. Pip cinsinden değer.


B_Symbol_LS_0 - Geriye dönük test yapılırken parti boyutunu tanımlamak için kullanılır. Satın alımlar için geçerlidir. Pip cinsinden değer.


B_Symbol_TP_0 - Geriye dönük test yaparken kar al'ı tanımlamak için kullanılır. Satın alımlar için geçerlidir. Pip cinsinden değer.


B_Symbol_SL_0 - Geriye dönük test sırasında Kaybı durdur'u tanımlamak için kullanılır. Satın alımlar için geçerlidir. Pip cinsinden değer.


B_Symbol_TS_0 - Geriye dönük test sırasında Trailing stop loss tanımlamak için kullanılır. Satın alımlar için geçerlidir. Pip cinsinden değer.


MagicNumberLong - Uzun siparişler için sihirli sayıyı tanımlar.


MagicNumberShort - Kısa siparişler için sihirli sayıyı tanımlar.


ShowWarnings - Uyarıları / uyarıları istemiyorsanız yanlış olarak ayarlayın.


CheckTSEveryTick - Kontroller, Yürütme Modu (Çubuklar veya işaretler) ne olursa olsun, her işaretlemeyi durdurur. Bu nedenle, bu ayar doğruysa, takip eden durdurma hemen etkinleştirilecektir. Aksi takdirde, mum kapandığında kapanacaktır (hala koşulları karşılıyorsa).


UseTimeBasedTS - Doğru veya yanlış. True, zamana dayalı takip durdurma kullanmak anlamına gelir.


TimeBasedTS - Mevcut değer 30'dur. Dakika anlamına gelir. Dolayısıyla, UseTimeBasedTS doğruysa, bu ayar her TimeBasedTS dakikada bir ts'yi kontrol edecektir.


Hedge - Doğru veya Yanlış. Doğruysa, riskten korunmaya izin verir.Zig dan Zag Danu MT4 için Ultimate Investment Uzun Vadeli Uzman Danışmanı - SONUÇ


Bu nedenle, Zig dan Zag Danu Ultimate Investment Uzun Vadeli Uzman Danışmanı ile ilgili her ayarın ardından gittik. Onları açıklamak için elimden geleni yaptım. Umarım anlamışsındır. Gördüğünüz gibi, bu Uzman Danışman söz konusu olduğunda pek çok seçenek var. Para yönetiminden alım satım zamanlarına, riskten korunmaya, martingale vb.


Ticaret kişiliğinize bağlı olarak, oynayabilir ve en uygun ayarlarınızı bulabilirsiniz. Ayrıca, farklı ayarların farklı pazarlar için çalıştığını unutmayın. Dolayısıyla, bu Uzman Danışmanı kullanmayı planlıyorsanız, ayarları keşfetmek için zaman ayırın. Birçok seçenek olduğu için. Tatlı noktanızı kolayca bulabilirsiniz.


Çok fazla ayara sahip olmak her zaman iyi değildir çünkü bunalmış olabilirsiniz. Ancak bu durumda her biri çok kullanışlıdır. Bize ticaret için farklı bir yol ve çok sayıda özelleştirme sağlar.


Bu yüzden lütfen acele etmeyin. Ve her zaman olduğu gibi unutma. Kendi sorumluluğunuzda ticaret yapın!

 

FREE ZigAndZag_V2 EA

Download the FREE ZigAndZag_V2 Expert Advisor for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

 

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.