3_Level_ZZ_Semafor Indikátor pro Meta Trader 4

Indikátor 3_Level_ZZ_Semafor pro Meta Trader 4 je indikátorem, který pomáhá obchodníkům vizuálně identifikovat všechny různé body obratu, krátce poté, co se to stalo. Obchodníci mohou identifikovat hlavní pohyby a obraty, drobné pohyby a obraty a dokonce i otáčení vln v rámci malého pohybu. To je pěkný nástroj pro každého obchodníka mít.

FREE 3_Level_ZZ_Semafor Indicator

Download the FREE 3_Level_ZZ_Semafor Indicator for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

 

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur

My Recommended MT4/MT5 Broker

 

Výhody a nevýhody použití indikátoru 3_Level_ZZ_Semafor pro Meta Trader 4

Použití indikátoru 3_Level_ZZ_Semafor pro Meta Trader 4 nabízí obchodníkovi tolik výhod zejména v bezprostředním zpětném pohledu. Jednou z hlavních výhod používání tohoto ukazatele je, že automaticky pomáhá obchodníkům identifikovat začátek nových trendů v cenové akci. Obchodníci, kteří používají tento ukazatel, budou dobře sledovat své signály, protože pokaždé, když začne nový hlavní krok, indikátor na něj obvykle upozorní obchodníka a dokonce i vizuálně tento začátek na grafu obchodníka. Obchodník pak může zpětně testovat strategie pomocí této mapy ceny, kterou tento indikátor pomáhá vytvořit pro něj.

Další přidanou výhodou použití indikátoru 3_Level_ZZ_Semafor pro Meta Trader 4 je, že může pomoci obchodníkovi rozlišit, které pohyby jsou hlavní, které jsou menší a které jsou jen vlnami v rámci drobných pohybů. Tento indikátor zároveň informuje obchodníky o tom, kdy začnou hlavní tahy, kde se drobné pohyby začínají a končí a kde každá z vln reprezentovaných v malém pohybu začala a končila. Obchodníci pak mohou tento náhled využít při plánování budoucích obchodů a při učení, jak malé obraty a zvraty v cenách vytvářejí větší obrat a zvraty v ceně a jak všechny z nich tvoří cenovou akci na grafu s vyšším časovým rámcem.

Indikátor 3_Level_ZZ_Semafor pro Meta Trader 4 má mnoho různých barevných kódů, které používá pro vizuální asistenci obchodníkovi, aby zjistil začátek hlavních trendů, menších trendů a vln v rámci menších trendů. Za prvé, indikátor používá žlutou barvu k identifikaci bodu v ceně, kde hlavní tah začal a pak přidává číslo označující typ konce trendu nebo jeho začátek. Číslo 3 představuje hlavní trendy. Indikátor dále používá fialovou barvu k identifikaci, kde začínají menší trendy v rámci hlavních trendů. Využívá bod fialového kruhu a počítá jej jako 2, aby pomohl obchodníkům identifikovat to jako menší trend.

3_Level_ZZ_Semafor Indikátor Pro MT4 také používá světle hnědou barvu, která pomáhá vizuálně identifikovat trendy v rámci menšího trendu. Indikátor používá malou světle hnědou tečku a číslici tečky jako 1. To pak pomáhá obchodníkovi pochopit, jak se pohybovala cenová akce a když se používá v průběhu času, může to pomoci obchodníkovi okamžitě předvídat, jaká cenová akce může pokračovat od té doby, co přijdou. pochopit, jak se cena pohybuje od sledování různých typů a velikostí vln, které představují cenový pohyb nebo trend.

Krásná výhoda, kterou obchodník může získat z používání indikátoru 3_Level_ZZ_Semafor Pro MT4 je, že pomáhá obchodníkovi zůstat v trendu. Spousta času, obchodníci plachý z trendů, protože se bojí jakéhokoli malého pohybu, že cena akce bez uvedení v úvahu, že cenová akce by musela retrace před pohybem znovu a bylo by to kolikrát je to možné, než se konečně dostane tam, kde to má být. Jakmile si obchodník uvědomí tuto skutečnost, stane se méně cenovou akcí a může pak použít tento ukazatel k tomu, aby sledoval, jak se cena vrací a pohybuje se v původním směru a různé pohyby, které musí cena udělat, aby se dostala do jakéhokoli místa určení. má.

Navíc něco, co obchodníci potřebují pochopit při používání indikátoru 3_Level_ZZ_Semafor Pro MT4 je to, že musí také sledovat indikátor pomocí očí vyššího časového rámce před provedením jakýchkoli obchodů používajících jeho signál jako v nižším časovém rámci, což je cena s největší pravděpodobností respektuje vyšší časový rámec, protože se pohybuje v průběhu obchodního dne. Obchodníci proto musí být velmi opatrní, aby neučinili obchody, které stojí přímo proti vyšším časovým rámcům, což by mohlo vést ke špatným obchodním výsledkům.

Obchodníci mohou také dělat velké zisky z obchodů, které vycházejí z vyšších časových rámců. To znamená, že obchodník může kdykoli použít tento indikátor k tomu, aby zjistil začátek nového trendu ve vyšších časových rámcích a poté se snížil na menší časové rámce. Důvodem, proč to obchodník dělá, je to, že on nebo ona může také hledat pohyb ve stejném směru, který je podobný podobnému posunu ve větším časovém rámci.

Obchodník by pak tento krok provedl s menším příkazem stop-loss a cílem vyššího časového rámce. To může snadno generovat obchody s vysokým rizikem pro odměny poměry a obchodníci mohou používat je pokaždé, když dojde ke zvýšení jejich obchodní kapitál.

Použití indikátoru 3_Level_ZZ_Semafor Pro MT4 lze kombinovat s několika strategiemi cenové akce, jako jsou například přestávky v rozsahu, vlajkové a vlajkové vzory a obchodování s podporou / odporem, což může výrazně zlepšit využití ukazatele a učinit ukazatel obzvláště cenným pro obchodníky, kteří již obchodují některé z těchto strategií. To může těmto obchodníkům rychle umožnit vidět začátek a konec pohybů, dovednost, která je velmi důležitá při obchodování s cenovými akčními strategiemi, a také zjistit, jak mohou používat své strategie pro zadávání pohybů, které byly identifikovány pomocí ukazatele.

Konečně indikátor 3_Level_ZZ_Semafor pro MT4 pracuje pro obchodníky všech úrovní. To znamená, že začínající obchodníci, středně pokročilí obchodníci i pokročilí obchodníci mohou rychle pochopit, jak tento indikátor funguje bez velkého úsilí z jejich strany. Zvláště pro začátečníky může indikátor pomoci rychle se naučit vstupy a výstupy cenových pohybů a způsob, jak na nich mohou vydělávat, když se jim podaří dosáhnout zisku ve svých obchodních účtech.

 

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!