Auto Fibonacci Indicator Pro MT4

Indikátor Auto Fibonacci pro MT4 je indikátor, který je postaven na platformě Meta Trader 4 pro mapování a obchodování a také pro všechny obchodníky, kteří používají grafickou a obchodní platformu pro provádění všech svých map jednotlivých časových rámců, které tvoří obchodníka. oblíbené nebo vybrané měnové páry, které provádějí svou technickou analýzu a používají platformu za účelem obchodování během obchodního dne.

Indikátor je velmi robustní a je hlavním indikátorem jeho prediktivní schopnosti. Indikátor Auto Fibonacci pro MT4 je postaven na principech Fibonacci a indikátoru Zigzag a může obchodníkovi pomoci identifikovat pravděpodobné body obratu trendů na trhu.

Obchodníci mohou tento ukazatel snadno využít k získání velkého množství obchodních poznatků během obchodního dne. Některé z těchto poznatků a výhod, které obchodník může pomocí tohoto ukazatele odvodit, jsou popsány a podrobně diskutovány níže.

FREE Auto Fibonacci Indicator

Download the FREE Auto Fibonacci Indicator for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

 

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur

My Recommended MT4/MT5 Broker

 

Některé z hlavních výhod a nevýhod používání indikátoru Auto Fibonacci pro MT4

Jednou z prvních důležitých výhod používání indikátoru Auto Fibonacci U MT4 pro obchodníka, který si zaslouží zmínku, je, že indikátor může obchodníkovi pomoci identifikovat oblasti na trhu, kde jsou ceny konkrétního měnového páru nebo obchodního aktiva nejvíce. pravděpodobně zvrátit.

To znamená, že obchodník, který přikládá indikátor k jeho obchodním schématům, bude schopen zjistit ty cenové oblasti, ve kterých může velmi snadno očekávat, že cena obrátí.

To je možné, protože ukazatel je postaven na Fibonacciho principech, které jsou svou povahou prediktivní a které již obchodníci po celém světě využívali k pokusu předvídat pohyb trhů na daném obchodním aktivu nebo měnovém páru. několik let.

To je pro obchodníka velmi důležité z několika důvodů. Jedním z důvodů, proč je to velmi důležité, je to, že může obchodníkovi pomoci zjistit, co nový směr trendu předchází času před tím, než tento nový směr vyjde, a než ho ostatní obchodníci mohou využít.

To znamená, že obchodník, který má indikátor připojený ke svým obchodním schématům, může snadno předvídat čas a do značné míry přesnosti, které body na trzích s největší pravděpodobností obrátí.

To pak pomůže obchodníkovi, aby mohl plně využít obchodních signálů, které vznikají v tomto novém směru dříve, než si to ostatní obchodníci uvědomují, protože by již předem plánovali své obchody, zatímco čekají, až se konečně dostanou na trhy. kde se pak může dostat do obchodu.

To pomáhá udržet obchodníka velmi organizovanou, protože pak bude schopen pracovat prostřednictvím svých obchodů dříve, než se objeví signály, a být schopen zajistit, že jsou plně připraveni přijmout signály vyplývající z těchto obchodů ještě předtím, než trh tyto příležitosti vytvoří. obchodníkovi v rámci tohoto trendu.

To také pomůže obchodníkovi s řízením jeho obchodního rizika, protože on nebo ona nikdy nebude ve spěchu, aby obchodoval tak, že on nebo ona nebude schopna plánovat, kolik z jejich obchodního portfolia budou riskovat na obchodu, a to ještě dříve, než se tento obchod objeví.

Mnoho obchodníků, kteří na trzích ztrácejí peníze, tak činí, protože jim chybí trpělivost a připravenost držet se specifické strategie rizik. Bez vhodné rizikové strategie je jen otázkou času, než se účet obchodníka dostane do obchodních ztrát.

Je to proto, že pokud obchodník nestanoví konkrétní pokyny pro přesně to, jaké riziko budou mít z celého svého obchodního účtu, obchodník by se určitě dostal do bodu, kdy by určitě nad rizikem v určitém obchodě. Je to proto, že obchodník je člověk a jako takový je náchylný k tomu, aby se během obchodního dne stal emocionálním.

Jakmile se pak obchodník dostane během obchodního dne emocionálně, okamžitě se stává velmi zranitelným obchodními chybami. Takové chyby by mohly být způsobeny obavami z nových obchodních pozic na trhu z důvodu předchozích obchodních ztrát nebo snahou o obchodování z pocitu potřeby pomsty z důvodu ztráty.

Bez ohledu na to, jaký je pocit, jakmile dojde k emocionální reakci na trhy, obchodník se okamžitě stává náchylným k chybám v obchodování a snadno ztratí peníze. To je důvod, proč obchodník potřebuje solidní obchodní strategii.

Taková strategie pak bude schopna vést obchodníka, když se dostane do série ztrátových obchodů. Mnoho obchodníků si neuvědomuje, že jedna z nejběžnějších věcí na trzích ztrácí řetězce. To znamená, že trhy se mohou snadno chovat takovým způsobem, že způsobí obchodníkovi nepřetržité období ztrát.

Obchodník tak musí být schopen porozumět a strukturovat své obchody a obchodní strategii tak, aby se mohl přizpůsobit těmto obdobím na trhu. Obecná rada pro obchodníky spočívá v tom, že by nikdy neměli riskovat více než dvě procenta celého svého obchodního kapitálu na jediném obchodě, protože trhy mohou obchodníka snadno převést do řetězce ztrátových obchodů.

Tímto způsobem, když trh způsobí, že obchodník ztratí spoustu obchodu, obchodník bude stále vědět, že je v bezpečí a že bez ohledu na to, co se stane, bude obchodníkovi trvat asi 50 různých ztrátových obchodů dříve, než ztratí celý svůj obchod. kapitálu.

To pomůže obchodníkovi vyhnout se ztrátě svého obchodního účtu v malém počtu obchodů a pomůže obchodníkovi, aby si byl jistý, že obchoduje během obchodního dne.

 

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!