Indikátor EndOfBar Pro MT4

Indikátor EndOfBar Pro MT4 je indikátor, který byl postaven na platformě Meta Trader 4 pro mapování a pro všechny různé obchodníky, kteří používají platformu ve své každodenní technické analýze několika různých obchodních aktiv nebo měnových párů. několik různých časových rámců několika vybraných nebo oblíbených obchodních aktiv nebo měnových párů a v jejich aktivním každodenním rozhodovacím procesu během obchodního dne.

Indikátor je velmi pevně zabudován a může fungovat velmi efektivně. To může pomoci obchodníkovi přesně vědět, kdy skončí aktuální svíčky v jakémkoli časovém rámci dostupném na platformě Meta Trader 4.

Jakýkoli z obchodníků, kteří pracují s obchodní platformou MT4, bez ohledu na jejich obchodní styl nebo časové rámce, může velmi snadno pracovat s indikátorem EndOfBar pro MT4. Některé z obchodních výhod používání indikátoru jsou popsány a podrobně diskutovány níže.

FREE EndOfBar Indicator

Download the FREE EndOfBar Indicator for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

 

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur

My Recommended MT4/MT5 Broker

 

Některé z hlavních výhod a nevýhod používání indikátoru EndOfBar pro MT4

Jednou z hlavních výhod používání indikátoru EndOfBar pro MT4 je, že obchodník může velmi snadno odvodit zavírací časy každého z časových rámců, které jsou k dispozici obchodníkovi, který používá grafickou platformu Meta Trader 4.

To znamená, že jakmile je indikátor připojen k grafu obchodníka v jakémkoli časovém rámci, ze kterého obchodník v současné době pracuje, okamžitě by mohl určit přesný čas až do přesných vteřin, kdy všechny časové rámce na Meta Trader 4 grafovací platforma se zavře.

To umožní, aby obchodník používal tento indikátor, aby byl schopen vizuálně sledovat pohyby všech současných svíček, které se tvoří na jejich příslušných grafech. Tímto způsobem bude obchodník také schopen přesně vědět, kdy začíná nová svíčka nebo začíná v každém z těchto časových rámců.

To je pro obchodníka velmi důležité z několika důvodů. Jedním z prvních důvodů, proč by to obchodník měl považovat za velmi důležité, je skutečnost, že většinu času v rámci platformy Meta Trader 4 a mnoha dalších obchodních a grafických platforem, které jsou k dispozici obchodníkům, byly vždy známy nové trendy. svíčky.

Proto, pokud obchodník může zjistit, kdy tato nová svíčka začíná, on nebo ona může snadno také zjistit, zda nová svíčka přináší nový trend s ním v některém z časových rámců, které obchodník chce sledovat.

Dalším důvodem, proč je to pro obchodníka velmi důležité, je to, že mu umožní vidět, kdy další svíčka začíná ve všech časových rámcích z jediného grafu a na jediný pohled.

To je snadno možné pro obchodníka, aby byl schopen vidět všechny svíčky v blízkosti jednoho jediného pohledu, protože způsob, jakým jsou informace zobrazeny obchodníkovi, je velmi jednoduchý a řádně uspořádaný tak, aby obchodník mohl velmi snadno asimilovat informace velmi snadno. snadno bez nutnosti přecházet z jednoho grafu do druhého nebo mít více grafů otevřených současně na jeho obchodní platformě.

To bude také jít dlouhou cestu, která pomůže zmírnit stres ze strany obchodníka, protože on nebo ona by pak nemusel dívat se přes několik časových rámců, aby věděl přesně, kdy se má současná svíčka zavřít na všech různých časových rámcích. . Tímto způsobem je velmi snadné a snadné, aby obchodník zůstal během obchodního dne velmi organizovaný a pracoval mnohem efektivněji.

Dalším velmi důležitým důvodem, proč je použití indikátoru EndOfBar pro MT4 velmi důležité, je to, že pomáhá obchodníkovi lépe se připravit na velmi ostré pohyby cen, ke kterým obvykle dochází, když se všechny časové rámce nebo jejich většina uzavírá.

Obvykle, kdykoliv se všechny současné svíčky na mnoha časových rámcích obchodování uzavírají ve stejnou dobu, obvykle dochází k prudkému pohybu cen nebo cenovému rozdílu v určitém směru.

Jakmile jsou tyto informace sjednány, jakmile se obchodník ocitne v obchodě a čas na uzavření některých časových rámců je téměř na místě, může obchodník podniknout nezbytné kroky, aby zajistil, že jeho obchodní pozice a obchodní portfolio budou v bezpečí před takových cenových špiček.

Tento ochranný krok by mohl být pro obchodníka, aby v případě, že by cena byla v rozporu s jeho zisky nebo by mohla být i odložením části celých částí svého obchodování, vydal ochranný příkaz k zastavení ztráty velmi blízko své obchodní pozice. pozice v případě, že nemá takové cenové špičky, když jsou v současné době v obchodě.

Obchodník by také mohl použít tento ukazatel, aby zajistil, že jeho obchody budou umístěny v době, kdy si je jistý, že se může účinně vyhnout špici v ceně, protože většina svíček nebo všech svíček zavírajících časový rámec ve stejnou dobu. Použití indikátoru EndOfBar Pro MT4 může být také velmi přínosné pro ty obchodníky, jejichž strategie v závislosti na zavírací době svíček v jakémkoliv časovém rámci, ze kterého se obchodují.

To znamená, že ti obchodníci, jejichž signály mohou být přijímány pouze tehdy, když je aktuální svíčka uzavřena, aby se zabránilo tomu, že indikátor bude překreslovat své signály, budou mít velký prospěch z používání indikátoru. To je obecně proto, že indikátor je postaven takovým způsobem, že obchodník může nastavit výstrahu před zavřením kterékoliv ze svíček v kterémkoli časovém rámci.

Tímto způsobem, jakmile výstraha zazní, může obchodník snadno a rychle zkontrolovat své obchodní signály na kterémkoli grafu obchodníka, aby zjistil, zda byl generován signál tak, že jakmile se svíčka poté uzavře, obchodník by okamžitě vzal signál.

To také zlepší organizovanost obchodníka a sníží zátěž neustálého sledování obchodních grafů během obchodního dne.

 

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!