Indikátor Heiken Ashi Oscilátor Pro MT4

Indikátor Heiken Ashi Oscillator Pro MT4 je oscilátor založený na svícnech Hiken Ashi. Slovo Heiken Ashi bylo odvozeno z japonských slov "Hiken Ashi", což se překládá jako průměrný bar, a to jasně definuje způsob, jakým Heiken Ashi svíčky (HA pro krátké) pracují na vyhlazení cenové akce na cenových grafech.

Indikátor Heiken Ashi Oscillator Pro MT4, který se používá pro detekci trendů, pomáhá obchodníkovi měřit aktuální a průměrnou změnu ceny za dané časové období. To umožňuje obchodníkovi vidět hladší verzi cenových grafů a zrychluje konzistenci ze strany obchodníka v závislosti na jejich obchodním stylu.

FREE Heiken Ashi Oscillator Indicator

Download the FREE Heiken Ashi Oscillator Indicator for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

 

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur

My Recommended MT4/MT5 Broker

 

Parametry indikátoru Heiken Ashi oscilátoru pro MT4

Jediným parametrem, který Heiken Ashi Oscillator Indicator pro MT4 má, je průměrná cena. Průměrná cena označená počtem svícnů, kterou by měl indikátor využít při výpočtu průměru vizuálního histogramu. Toto průměrné vyhlazení založené na ceně pak způsobí, že signály indikátoru Heiken Ashi Oscillator pro MT4 budou vyhlazeny v daném časovém období, i když cena byla velmi nepravidelná.

Výhody a nevýhody použití indikátoru Heiken Ashi oscilátoru pro MT4

První výhodou, kterou obchodník získá pomocí této tabulky, je to, že indikátor Heiken Ashi oscilátoru pro MT4 je velmi jednoduchý ve způsobu, jakým převádí informace o pohybu cen na obchodníka. Indikátor Heiken Ashi Oscillator Pro MT4 jednoduše vytiskne nový zelený pruh poté, co překročí nulovou čáru pro uptrend a vytiskne červený pruh poté, co překročí nulovou linii dolů, pokud je to medvědí trend.

Dalším vrcholem seznamu výhod indikátoru Heiken Ashi Oscillator Pro MT4 nabízí obchodníkovi úplný nedostatek vizuálních nepohodlí při analýze obchodních grafů, protože obchodník pak může vidět pouze vyhlazené informace o cenách. Toto vyhlazené informace o aktuální ceně měnového páru nebo obchodního aktiva mohou usnadnit viditelnost reálného vývoje cen, což může obchodníkovi pomoci při rozhodování o obchodování.

Použití indikátoru Heiken Ashi Oscillator Pro MT4 k obchodu pomáhá vyhladit hluk z běžných cenových grafů, protože ceny, které ukazuje, již byly vypočteny na základě průměrné ceny obchodního aktiva nebo měnového páru v daném časovém období.

Ukazatel Heiken Ashi Oscillator Pro MT4 funguje tak, že vytváří vizuální vstupní signály pro obchodování jak longs, tak shorts a pro různé typy obchodníků v závislosti na tom, jaký styl se rozhodnou použít. Zatímco někteří dlouhodobější obchodníci se mohou rozhodnout, že budou obchodovat na základě kříže indikátoru Heiken Ashi Oscillator U MT4 a jeho nulové linie by se jiní obchodníci s kratším termínem mohli rozhodnout provést rychlou skalp vždy, když se průměrná linie pohybující se kolem nuly dostane na nulu. rychleji než ostatní typy obchodníků.

U obchodníků, kteří se snaží vylepšit již existující systém, může být indikátor Heiken Ashi Oscillator pro MT4 také kombinován s většinou obchodních systémů a ukazatelů meta trader 4 v závislosti na tom, jaký vliv může obchodník na dosahování dosáhnout. Příkladem by bylo, kdyby obchodník potřeboval ukazatel, který mu pomůže zůstat na správné straně trhu, nebo jen aby byl schopen udržet se na trhu trendů dostatečně dlouho. To, co obchodník chce dosáhnout, by okamžitě určilo, zda indikátor Heiken Ashi oscilátor pro MT4 může dobře fungovat s jeho již existujícím systémem nebo ne.

Indikátor Heiken Ashi Oscillator Pro MT4 může být také použit jako samostatný poskytovatel signálů pro ty, kteří jsou přísně obchodníci Heiken Ashi a kteří chápou povahu svícnu HA a jak kreslí svíčky a histogramy. To se může ukázat jako velmi agresivní systém, stejně jako ziskový systém, pokud je používán jako samostatný systém.

Při obchodování s indikátorem Heiken Ashi Oscillator U MT4 lze považovat křížení klouzavého průměru oscilátoru nad nulou za nákupní signály, zatímco křížení klouzavého průměru oscilátoru pod nulovou linií oscilátoru lze považovat za prodané signály. To by bylo jedním ze způsobů, s nimiž lze obchodovat.

Klíčovým bodem, který je třeba vzít v úvahu při používání indikátoru Heiken Ashi Oscillator Pro MT4 je to, že se jedná o agresivní indikátor a jako takový povede k mnoha nesprávným signálům, zatímco se snaží dostat obchodníky na správnou stranu trendu. Obchodníci proto musí být velmi opatrní při používání indikátoru Heiken Ashi Oscillator Pro MT4 a mohou dokonce potřebovat potvrdit některé signály, které produkuje zejména ty signály, které jsou proti současnému trendu.

Jednou z hlavních výhod používání indikátoru Heiken Ashi Oscillator U MT4 je to, že obchodníci, kteří jej používají, často nezanechávají své obchody brzy v důsledku strachu nebo netrpělivosti, protože je velmi snadné zjistit, kdy je trend stále na místě a kdy trend v současné době změnil směr.

Co se týče jednoduchosti, indikátor Heiken Ashi oscilátoru pro MT4 je tak jednoduchý, že jednoduchá změna barvy na histogramu i svícnu může okamžitě ukázat obchodníkovi, že došlo ke změně trendu a že by obchodník mohl pravděpodobně budou mít prospěch z nového trendu, pokud pravděpodobně uzavřou své pozice, pokud jsou v současné době proti novému trendu nebo otevírají nové pozice ve směru nového trendu.

Další přidanou výhodou použití indikátoru Heiken Ashi Oscillator U MT4 je to, že může být úspěšně použito k předpovědi budoucích cen měnového páru nebo obchodního aktiva, protože vypočítává na základě průměrů namísto jednotlivých svícnů, které cena tiskne. Tímto způsobem je snadné odhalit změny, které jsou zcela skryté před očima obchodníka.

Některé obchodní nápady

Indikátor Heiken Ashi Oscillator Pro MT4 může být použit s indikátorem pohyblivého průměru k zachycení trendu obecného trendu napříč více obchodními grafy, dostat obchodníka do zdravých trendových retracementů a reverzací a vypočítat a analyzovat úroveň síly trendu a pak najít velmi dobré záznamy.

Obchodník může také vytvořit velmi ziskový systém kombinací indikátoru Heiken Ashi Oscillator Pro MT4 s breakouts z rozsahů na správné straně trendu vytvořit velmi ziskový obchodní systém pro obchodníka.

 

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!