Indikátor úrovně pro Meta Trader 4Table Of Contents:

  1. Indikátor úrovně pro Meta Trader 4
  2. Některé výhody a nevýhody používání indikátoru Úrovně pro Meta Trader 4

Indikátor Úrovně pro Meta Trader 4 je indikátor, který je postaven na platformě Meta Trader 4, která pomáhá obchodníkovi přesně pochopit, jak trh funguje, zdůrazněním skutečnosti, že trhy se pohybují na úrovních a pomáhají obchodníkům nacházet tyto úrovně a vytvářet vizuální objekt, který pomáhá obchodníkům vidět nejdůležitější úrovně ve všech časových rámcích grafu. To je velmi důležitý, ale vysoce podceňovaný a často nepochopený fakt v obchodním průmyslu, i když to je téměř běžné znalosti mezi odborníky. Existuje několik výhod, které může obchodník pocházet z používání indikátoru Úrovně pro Meta Trader 4 a některé z těchto výhod byly uvedeny níže.

FREE Levels Indicator

Download the FREE Levels Indicator for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

 

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur

 

Některé výhody a nevýhody používání indikátoru Úrovně pro Meta Trader 4

Jednou z prvních hlavních výhod používání indikátoru Úrovně pro Meta Trader 4 je, že vzhledem k tomu, že je založen na cenové akci, může obchodníkům pomoci zjistit oblasti, v nichž se pravděpodobně vyskytnou nejdůležitější zvraty, podobně jako hodnota oblast za cenu. To znamená, že obchodník, který tento ukazatel používá, zjistí, že je mnohem snazší odhalit nejvýznamnější a nejpravděpodobnější místa, kde se cenová akce pravděpodobně během několika obchodních dnů několikrát obrátí.

Obchodníci pak mohou využít těchto úrovní a plánovat dopředu, když se cena dostane dostatečně blízko k interakci s těmito úrovněmi v budoucnu. Kromě toho, že tento obchodník může pomoci těmto obchodním místům, může tento ukazatel pomoci obchodníkům také plánovat dopředu, což je velmi důležité, pokud jde o obchodování.

Mnozí obchodníci si plně neuvědomují plnou důležitost předplánovacích obchodů dříve, než se stanou na trhu. Ve skutečnosti, mnoho obchodníků ví, ale stále se rozhodnout ignorovat. Pravdou však zůstává, že čím dříve se obchodník naučí předprodejní obchody na trhu, tím lépe, že obchodník bude skutečně ve chvíli, kdy nastal čas vzít obchod.

Proto musí každý obchodník učinit prioritu, aby se ujistil, že vždy před plánuje své obchody, a to lze snadno provést pomocí indikátoru Úrovně pro Meta Trader 4. Předběžné plánování těchto obchodů pak bude provedeno kolem těchto nejdůležitějších úrovní trh. V době, kdy se obchodník naučí, jak předběžně naplánovat své obchody, časem se to přirozeně stane součástí Obchodníka.

Poté, co obchodník na chvíli použil ukazatel úrovně pro meta Trader 4, pomáhá obchodníkovi dozvědět se, jaká cenová akce je skutečně v obchodování a jak skutečně funguje. To znamená, že obchodník by byl schopen nahlédnout do základních faktorů, které pohybují cenou, skutečnosti, že se cena vytváří tím, že vytváří úrovně a pak je rozbíjí a jak cena skutečně funguje na úrovních. Obchodník tak může přejít k uplatnění znalostí, které získal při obchodování, aby dosáhl lepších výsledků.

Například obchodník, který používá tento ukazatel, bude mít obvykle každý den jednu až dvě hlavní úrovně čerpané z jeho obchodního grafu bez ohledu na to, jaký měnový pár nebo obchodní aktivum obchoduje, a také bez ohledu na časový rámec, s nímž se obchodník rozhodne pracovat. Obchodník by pak pozoroval, jak přesně by cena dosáhla, když se přiblíží těmto úrovním během obchodního dne.

Tam je obvykle není tolik věcí, cena by mohla nebo měla dělat kolem těchto úrovní, ale hlavní problém je náhodnost, na kterou to dělá ty věci, které by to mohlo dělat kolem těchto úrovní. Některé z možných věcí, které by cena mohla dělat kolem těchto úrovní, spočívají v tom, že by se cena mohla rozhodnout přiblížit úrovni a téměř okamžitě se obrátit, cena by také mohla dosáhnout úrovně, předstírat, že ji zlomí na druhou stranu a stále se vrátí do svého předchozího směru. Myslím, že je nejlepší udržet oba zmíněné případy jako časy, kdy cena testuje určitou oblast, která představuje úroveň, a pak se vrátí zpět do původního směru.

Dalším scénářem by bylo, kdyby se cena rozhodla prolomit úroveň na druhou stranu a pokračovat v novém směru průniku. Cena tedy může zlomit úroveň a poté velmi dočasně zvrátit, aby znovu testovala úroveň z druhé strany předtím, než bude pokračovat v novém směru útěku, nebo by se cena mohla jen rozloučit novým směrem a ani se na sekundu nezastavit. Opakujte úroveň nebo cokoliv a pokračujte v pohybu, dokud nedosáhne plánovaného cíle.

Tyto 2 scénáře a 4 pravděpodobná chování jsou to, co se cena opakuje v náhodných objednávkách po celý den obchodování. Jakmile tedy obchodník na chvíli použije ukazatel úrovně pro Meta Trader 4, okamžitě si na tyto věci zvykne a pak je bude moci plně využít, jakmile se stanou.

To pomáhá obchodníkovi porozumět trhům a začít si myslet jako profesionální obchodník, protože ne každá oblast na grafech je označena, a proto by obchodník musel být trpělivý za cenu, aby dosáhl těchto úrovní a reagoval kolem nich před tím, než bude na trhu. nebo ona dělá něco jako rozkazování na trhu. To také učí obchodníka, jak zůstat disciplinovaný a zavázaný k určitému úkolu.

Indikátor Úrovně pro Meta Trader 4 je velmi spolehlivý napříč časovými rámci a Obchodník by pozoroval, jakmile začne používat to, že všechny úrovně, s nimiž přichází, zůstávají na grafech stejné bez ohledu na časový rámec, ke kterému obchodník přechází, a tak to znamená. by do značné míry obchodníka hodně dobrého podívat se na který časový rámec jsou pak nejpohodlnější s prací pak umístit tyto obchody na tento přesný časový rámec. Celkově lze říci, že pomocí ukazatele může být obchodník mnohem lepší, než dříve, než ho začal používat.

 

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.