Indikátor MACD Ichimoku Pro MT4Table Of Contents:

  1. Indikátor MACD Ichimoku Pro MT4
  2. Některé výhody použití indikátoru MACD Ichimoku pro MT4
  3. Vysoká pravděpodobnost obchodu Idea

Obchodování v posledních letech zaznamenalo několik tisíc ukazatelů od různých vývojářů po celém světě s nadějí, že jeden z nich se bude moci stát obchodním svatým grálem. Nicméně i přes jejich věk se některé ukazatele projevily zejména u všech ostatních, protože jejich signály jsou stabilní a spolehlivé.

MACD Ichimoku indikátor pro MT4 byl postaven ze dvou nejspolehlivějších ukazatelů v historii forexu. Zpočátku, oba MACD a Ichimoku byl užitý na akcie obchodování a komodity. Ve více nedávné době, mnoho obchodníků nyní používají je na devizových trzích.

FREE MACD Ichimoku Indicator

Download the FREE MACD Ichimoku Indicator for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

 

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur

 

Některé výhody použití indikátoru MACD Ichimoku pro MT4

Jeden z hlavních důvodů, proč by každý obchodník chtěl buď opustit svůj již existující obchodní systém a vybrat si tento, nebo přidat tento jako součást svých obchodních systémů, je, že systém je velmi jednoduchý na pochopení, super stabilní a také spolehlivý. Je to proto, že je postaven ze dvou nejstabilnějších a nejspolehlivějších ukazatelů na světě.

Další důvod, proč by někdo použil MACD Ichimoku Indicator Pro MT4 je to, že se jedná o indikátor založený na ceně. Jednoduše řečeno, může to říct obchodníkovi, kde je na trhu přítomna významná podpora a odpor. Každý, kdo dříve obchodoval s Ichimoku, by tento systém téměř zcela pochopil, protože Ichimoku také pomáhá obchodníkovi identifikovat hlavní úrovně podpory a úrovně odporu na trzích.

Ukazatel MACD Ichimoku pro MT4 je také považován za hlavní cenový ukazatel, protože jde o cenu, která se snaží předvídat, kde bude cena v ne tak vzdálené budoucnosti. To může pomoci obchodníkovi vyrovnat své obchody dříve, než se zastaví nebo ztratí masivně.

Jeden z rysů MACD Ichimoku indikátoru pro MT4 je Kumo mraky tvořit Ichimoku indikátor. Tento mrak sám o sobě obsahuje tolik významů pro ty, kteří by se usilovně snažili o jeho pochopení. Šířka cloudu může říct, kdy se hybnost v ceně zvýšila nebo se zmenšila.

Když byl mrak po dlouhou dobu plochý, trh právě vytvořil nebo se blíží hlavnímu bodu podpory nebo odporu. Také mrak se pohybuje před cenovou akcí o přibližně 26 období, aby se pokusil předpovědět, kde bude cena během příštích 26 zasedání. Pokud se tedy mrak zamotá, je pravděpodobné, že cena změní směr na směr směny.

Také, nejvíce tmes, Ichimoku mrak inklinuje se vyrovnat u 50% Fibonacci poměr ceny, který pravděpodobně znamená, že v bodě kde mrak je ještě byt, retracement předchozího pohybu může končit nebo stát se velmi pomalý k obrácení a pokračování trendu .

Jedním ze způsobů, jak interpretovat indikátor MACD Ichimoku pro MT4, by bylo sledovat, kdy červené a modré čáry, které znamenají tenkansko-senskou a kijun-senskou cenu, přesouvají na nový směr. stává se příležitostí k okamžitému obchodování v tomto novém směru. Když jsou obě linie nad mrakem, znamená to, že by měl obchodník nakupovat. Když jsou obě čáry pod mrakem, znamená to, že obchodník by měl prodávat.

Klíčovým bodem, který je třeba poznamenat, pokud obchodník použije MACD Ichimoku Indicator Pro MT4 je, že cloudové zvraty obvykle naznačují budoucí projekci, že cena se může obrátit v novém směru, do kterého se mraky zatočily. Pokud se tedy mraky otočí vzhůru, je pravděpodobné, že cena se obrátí směrem k novému vzestupnému trendu, a pokud se mraky obrátí směrem dolů, je také pravděpodobné, že se cena obrátí směrem dolů ve směru mraků.

Dalším důležitým bodem, který je třeba zmínit, je indikátor MACD Ichimoku pro MT4 může pomoci obchodníkovi identifikovat, kdy existuje rozdíl v ceně a kdy cena nebude trvat déle v určitém směru. Zelená linka volal Chikou rozpětí, který je původně díl Ichimoku obchodního systému je používán identifikovat tyto divergence.

Obvykle se cenová akce a zelená čára pohybují ve stejném směru. Když je například v downtrendu a obchodník si všimne, že zelená čára začala stoupat nahoru, ale cena stále klesá směrem dolů, a zelená čára činí vyšší minimum, když cena snižuje cenu, je to divergence ve hře. To jednoduše říká obchodníkovi, že cena nemusí s důvěrou pokračovat déle.

Také, když se dva řádky (tj. Červené a modré čáry) vzájemně protínají, může začít nový trend. Spousta obchodníků si tyto kříže kupuje, když červená čára protíná modř odspodu a prodává, když červená čára prochází modrou linií shora.

Také při použití indikátoru MACD Ichimoku U MT4 znamená, že ploché mraky po velmi dlouhou dobu ukazují, že cenové akce by mohly být zachyceny v určitém rozsahu a že by neměly být v tuto chvíli obchodovány. Dalším trikem je, že když se mraky stávají maličkými a červené, modré a zelené čáry se začnou shlukovat, znamená to, že se pravděpodobně děje cenová komprese. Cenové komprese se obvykle dějí těsně před velmi velkými pohyby v ceně měny nebo obchodního aktiva.

Jeden z finálních triků má co do činění s červenými a modrými čarami a obchodníci by to udělali velmi dobře, aby si toho všimli. Když se červené a modré čáry spojí v jednom směru, cena se s největší pravděpodobností pohybuje velmi zrychleným tempem ve směru, ve kterém obě červené a modré čáry směřují najednou.

Konečně, MACD Ichimoku indikátor pro MT4 přichází s vlastním oknem, takže obchodníci mají stále dostatek prostoru pro spuštění vlastní analýzy a přečtení grafů bez rušivých čar a barev.

Vysoká pravděpodobnost obchodu Idea

Velmi vysoká pravděpodobnost obchodu vzor používat MACD Ichimoku indikátor pro MT4 by bylo jen brát obchody kde kříže mezi červenou a modrou linkou se stanou uvnitř mraku protože tito mají mnohem vyšší pravděpodobnost cvičit protože okamžité podpory a nebo odpor t přímo nad červenými a modrými čarami, když se pohyby vyvíjely nutit je v opačném směru.

 

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.