Indikátor hybnosti MACD Pro MT4Table Of Contents:

  1. Indikátor hybnosti MACD Pro MT4
  2. Některé výhody a nevýhody použití indikátoru hybnosti MACD pro MT4

Indikátor hybnosti MACD pro MT4 je indikátor pro platformu Meta Trader 4, která vychází z ceny, rozsahu cen za poslední časové období, pomalého ukazatele exponenciálního pohybu, rychlého ukazatele exponenciálního pohybu a delty. Momentum, periody hybnosti a indikátor hybnosti průměru hybnosti.

Všechny tyto ukazatele se spojují, aby se zajistilo, že se obchodník dostane do trendu ve správný čas a zůstane v trendu až do jeho dokončení.

Existuje několik výhod a poznatků, které může obchodník pocházet z používání indikátoru hybnosti MACD pro MT4 a některé z těchto poznatků jsou popsány a diskutovány níže.

FREE MACD Momentum Indicator

Download the FREE MACD Momentum Indicator for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

 

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur

 

Některé výhody a nevýhody použití indikátoru hybnosti MACD pro MT4

Jednou z nejdůležitějších výhod používání indikátoru momentu MACD pro MT4 pro obchodníky, kteří používají grafickou platformu Meta Trader 4, je, že indikátor může obchodníkovi pomoci vytvářet vstupní signály v trendu.

Tento indikátor využívá přesnosti signálů všech ukazatelů, které jej tvoří, aby poskytl obchodníkovi velmi přesnou technickou analýzu založenou na technické analýze odvozené ze všech ostatních ukazatelů.

To znamená, že obchodník může efektivně dosáhnout vyšší úrovně přesnosti a vstupních signálů, pokud tento ukazatel využijí zejména tehdy, když chtějí zůstat v trendech až do konce trendů. Obchodníci pak mohou hledat, kdy histogram indikátoru překročí nulovou linii z pozitivního na negativní nebo z negativního na pozitivní.

To pomůže Traderovi rychle identifikovat, že nový obchod je zřízen, a být schopen plně využít nového trendu, jakmile začne. Další velmi důležitou výhodou, kterou tento indikátor nabízí obchodníkovi, je, že obchodníkovi pomáhá odhalit možnosti odchodu.

To znamená, že indikátor může velmi rychle umožnit obchodníkovi, aby zjistil, kdy se trend chystá obrátit opačným směrem, než je trend obchodníka, a pak jej může plně využít tím, že opustí všechny nebo část aktivního postavení obchodníka ve trhu.

To pak pomůže Obchodníkovi, aby se ujistil, že on nebo ona neunikne žádné příležitosti k zajištění některých zisků, spíše než jen sledování cenových akcí, které jdou proti němu, nebo že budou muset hádat, zda je čas dostat se do nebo ze trend je správný nebo špatný.

To okamžitě pomůže vylepšit strategii obchodníka tak, aby mohl vytěžit maximum z jakýchkoli obchodů, které bere, a nesmí být chycen v pozici, kdy si obchodník neví, zda obchod opustit nebo zda čekat. obchod dosáhne určité úrovně.

To odstraní mnoho nejednoznačnosti ze strategie obchodníka a pomůže mu rychle se zlepšit v době, kdy obchodník tuto strategii začne používat.

Další velmi důležitou výhodou, že MACD Momentum Indicator Pro MT4 nabízí obchodníkům, je to, že jim pomáhá na místě, kdy se hybnost obrátila v trendu. To znamená, že obchodník bude moci okamžitě zjistit, jakmile trend změní směr v důsledku obratu hybnosti obchodu.

Obchodník také okamžitě pochopí, kdy se trend chystá zvrátit v důsledku zvratu hybnosti ještě předtím, než dojde ke skutečné změně trendu. Tímto způsobem může obchodník vždy udržet náskok před konkurencí.

To je velmi důležité, protože obchodník může velmi snadno získat potřebné dovednosti potřebné pro obchodníka, aby se stal lepším v jeho obchodní kariéře.

To také pomůže obchodníkovi, aby byl produktivnější, protože on nebo ona už nebude muset hádat o tom, co jeho další krok musí být, když je v obchodě.

Další velmi důležitou výhodou použití indikátoru momentu MACD pro MT4 je, že nabízí obchodníkovi jak zvukové, tak vizuální upozornění, kdy došlo k křížení mezi jeho nulovými řádky a kdy se některý z jeho signálních vodičů navzájem překročil.

To okamžitě pomůže Traderovi držet krok s tím, co se děje na trzích s ohledem na jeho čtecí signály po celou dobu.

Obchodník bude také schopen obchodovat, aniž by se obával, že bude chybět na jakýchkoli signálech, protože on nebo ona se může zmocnit, jakmile se objeví v grafech, protože indikátor okamžitě vyšle oznámení ve prospěch obchodního signálu. že právě došlo.

To samo o sobě je obchodní hrana, protože obchodník nebude muset zdůrazňovat sebe sama, aby byl schopen buď na místě, nebo neuniknout obchodní signály, a to bude udržet obchodník velmi povoleno v obchodním prostředí.

To je pro obchodníka velmi důležité, protože statistiky ukázaly, že mnoho obchodníků nevyužívá obchodní hrany v konkrétní strategii, protože tito obchodníci vynechávají mnoho obchodů, které tyto strategie přinášejí.

Díky tomu je okraj neplatný a obchodník nemá potřebnou výhodu, aby porazil trhy, když trh vysílá signály, protože obchodník nebere všechny obchody tak, jak přicházejí.

Trader může také efektivně využívat signály z histogramu indikátoru momentu MACD pro MT4, aby zjistil, kdy se chystají divergentní nastavení, a aby mohl tyto nastavení využít, když se vyskytnou.

To znamená, že obchodník může sledovat vrcholy a žlaby histogramu, který je dodáván s indikátorem, a to může okamžitě sloužit jako vodítko pro obchodníka, pokud existuje odchylka mezi histogramem a vrcholy a průchody ceny v obchodě. reálný čas.

To okamžitě pomůže Obchodníkovi identifikovat, že změna trendu může být velmi bezprostřední, a to může Traderovi pomoci tento trend změnit.

 

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.