Zvětšený ukazatel ceny pro meta obchodníka 4Table Of Contents:

  1. Zvětšený ukazatel ceny pro meta obchodníka 4
  2. Výhody použití ukazatele zvětšené ceny pro MT4

Zvýšený cenový ukazatel pro MetaTrader 4 je velmi jednoduchý, ale užitečný ukazatel, který byl vytvořen pro jediný důvod. tento cenový ukazatel byl vytvořen tak, aby pomohl obchodníkům přesně zjistit, kde je trh v daném okamžiku. To znamená, že obchodník se kdykoli podívá na svou platformu pro chatování, obchodník bude přesně vědět, jakou cenu obchoduje na měnovém páru nebo na obchodování. Použití tohoto ukazatele je velmi důležité z mnoha důvodů a některé z nich jsou uvedeny níže.

FREE Magnified Market Price Indicator

Download the FREE Magnified Market Price Indicator for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

 

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur

 

Výhody použití ukazatele zvětšené ceny pro MT4

Použití zvětšeného cenového ukazatele pro MetaTrader 4 je velmi důležité zejména pro obchodníky, kteří se dívají na mnoho grafů současně během obchodního dne. Někdy všichni tito obchodníci potřebují vidět, kde přesně je aktuální cena a ne spousta rušení obrazovky. Tento ukazatel jim umožňuje, aby okamžitě na první pohled zjistili, co to aktuální ceny zcela zastaví, a udržuje tak obchodníka organizovaného a umožňuje mu okamžitě se podívat na všechny ostatní páry a měny, které by mohl sledovat.

Dalším velmi důležitým důvodem pro použití ukazatele ceny lupy pro MetaTrader 4 je poskytnout obchodníkům rychlý přehled o trhu. To je velmi důležité pro ty obchodníky, kteří pravděpodobně obchodují s novinkami, nebo kteří potřebují vidět, co trh dělá v případě černé labutě. Tito obchodníci by se museli jen podívat na trh a přesně určit, co ceny dělají, identifikovat ceny na internetu a jak by mohla cena reagovat na to, co se děje nahoru nebo dolů. pokud Obchodník nemůže na první pohled vidět a vidět cenu, stává se pro něj obtížným a těžkopádným, aby současně sledoval tolik měnových párů.

Dalším pěti výhodami použití ukazatele ceny lupy pro MetaTrader 4 je, že pro obchodníky se zrakovým postižením nebo jejichž stranou nejsou tak ostré, jak tomu bylo dříve, jsem jim pomohl bez přesně ceny za obchodní aktivum nebo měnový pár. díval se tam a nemusel napínat oči, aby viděl ty malé, které se pohybují nahoru a dolů na grafu. Tato složka šetří váš zrak před větším poškozením, protože formuláře používané ukazatelem ceny jsou velmi dobře čitelné a Obchodník je může dokonce zvýšit, pokud se tak rozhodne.

Také nastavení obchodníků, kteří nepotřebují svícen grafy na školení koordinace je podívat se na ceny, než se rozhodnou, kdy koupit a kdy prodat mohou těžit z použití ukazatel ceny lupy pro MetaTrader 4, protože mohou stohovat všech 28 párů dohromady a jen Podívejte se na ceny vytvořené ukazatelem zvětšení. To jim automaticky pomáhá při pohledu z měnového páru na divoký měnový pár, který se dívá jen na jejich ceny a není mu bráněno v chatování nebo se musí dívat velmi opatrně, než uvidí přesně, kde je cena.

Zvětšený ukazatel ceny je kódován tak, že když se ceny posunou o 1 pip, zobrazí se červená barva, zatímco když se ceny zvýší o 1 pip, vytiskne zelenou barvu. To okamžitě upozorní Trader na nový vývoj trendu, když barva zůstane na chvíli pevně fixována na jednu stranu.

Obchodník například sleduje graf, který čeká na zpravodajskou událost. Ihned poté, co se události z novin staly, zvětšený cenový ukazatel začíná ukazovat barvy, na které směřují směrové ceny, na základě toho, jak ceny reagují na příchozí zprávy. Pokud ceny reagují negativně na novinky, obchodník okamžitě zobrazí červenou barvu zobrazenou zvětšeným ukazatelem ceny. Pokud ceny stoupají nahoru, obchodník okamžitě zjistí, že indikátor zobrazuje většinou zelenou barvu, což může sloužit jako označení směru, kterým se ceny budou chtít trendovat, a to ještě předtím, než se to stane viditelným pro obchodníky, kteří čtou grafy svíček.

A konečně, jakmile ji obchodník, který potřebuje zvětšený cenový ukazatel, použije, stane se nezbytným nástrojem pro obchodování, protože je to jeden z nástrojů, které mohou být součástí jakéhokoli arzenálu obchodníka nebo jednoho z těch nástrojů, které ti, kteří to opravdu potřebují, nemohou dělat bez toho, aby jim pomohla zůstat velmi efektivní během svého obchodního dne.

 

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.