Indikátor oscilátoru výkonové vlny pro Meta Trader 4Table Of Contents:

  1. Indikátor oscilátoru výkonové vlny pro Meta Trader 4
  2. Některé z výhod a nevýhod používání indikátoru oscilátoru Power Wave pro Meta Trader 4

Indikátor Power Wave Oscillator pro Meta Trader 4 je indikátor, který je postaven na platformě Meta Trader 4, která může obchodníkům pomoci identifikovat, kdy se trend pohybuje s výkonem. Identifikuje trend pohybující se s výkonem a poté vytiskne histogramy, které pak obchodník vizuálně změří, kolik energie má trend, takže on nebo ona může buď zůstat na trendu, nebo se podívat na další trend. Ukazatel nabízí obchodníkům tolik výhod a některé z těchto výhod jsou popsány a diskutovány níže.

FREE Power Wave Oscillator Indicator

Download the FREE Power Wave Oscillator Indicator for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

 

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur

 

Některé z výhod a nevýhod používání indikátoru oscilátoru Power Wave pro Meta Trader 4

Jednou z hlavních výhod používání indikátoru Power Wave Oscillator pro Meta Trader 4 je, že pomáhá obchodníkům identifikovat trendy, které začínají v moci. To znamená, že tento ukazatel pomůže obchodníkovi snadno zjistit, jak se cena začíná pohybovat velmi rychlým tempem na trhu, a poté vytiskne ve svém histogramu velmi dlouhé pruhy, aby si obchodník mohl takový trend všimnout.

To je důležité, protože většina časů poté, co trh skončí a chce proniknout do nového významného trendu, když se rozpadne s mocí, a jakmile se Obchodník může nacházet v těchto časech, kdy dochází k trendu erupce trendu, obchodník se pak může podílet na významných trendech právě začínají na trzích. To také znamená, že pro obchodníka bude obtížné vynechat jakékoli hlavní pohyby trendu, pokud bude během obchodního dne pozorně sledovat indikátor.

Další hlavní výhodou použití indikátoru Power Wave Oscillator pro Meta Trader 4 je to, že vytváří vlnový oscilátor za cenu pokaždé, když začíná nová vlna trendu. To přirozeně podporuje vícenásobné zápisy pro Obchodníka, takže se pak může dostat do trendu pomocí více pozic a maximalizovat svůj zisk.

To znamená, že obchodník může snadno snadno akumulovat několik pozic v jediném obchodě, pokud pečlivě sleduje indikátor oscilátoru Power Wave pro Meta Trader 4, protože během trendu přirozeně tiskne highs a lows a může také tisknout novou vlnu trendu a tím dává obchodníkovi příležitost do tohoto trendu. To je velmi užitečné pro obchodníka a může mu pomoci rychle rychle nashromáždit spoustu zisků a ztrát na trzích, aby mohl maximálně profitovat z jakýchkoli obchodů, ve kterých se právě nachází.

Další významnou výhodou, kterou obchodník může získat z používání indikátoru Power Wave Oscillator pro Meta Trader 4, je, že obchodník jej může efektivně využít ke sledování cenových obratů, a tak může Obchodník z pohybů, které fungují, vydělat spoustu zisku. To znamená, že pokud dojde ke změně ceny, může indikátor pomoci obchodníkovi identifikovat taková období vytištěním více vln pomocí histogramu směrem dolů.

To snadno pomůže obchodníkovi, aby zjistil, že trend v aktuálním časovém rámci, na kterém se nachází, aktivně zvrátil. Obchodník například kupuje obchod a v současné době je o přibližně 150 pips, ale obchodník neví, že existuje blížící se zrušení. Trend se náhle obrátí a obchodník stále nechává své obchody běžet, aniž by zjistil, že došlo k obrácení.

Náhle jeho zisky klesly na asi 29 pips a obchodník, který zřejmě jen vystoupil, aby řekl, že je na souseda, je naštvaný a on tam sedí a sleduje grafy, které čekají na změnu směru. Tento krok vůbec nezmění směr, ale spíše pokračuje směrem dolů ve vzoru nosedive, který nakonec vezme Tradera na - 1,2 pips. Obchodník je nyní na tom místě, kde v současné době lituje, proč neřezal obchod, když mu bylo 150 nebo když bylo 20, ale nyní je odhodlaný, více než kdy jindy, že bude profitovat z trhu, i když to bude 1 pip.

Obchodník pak sleduje, jak ho obchodník převezme na plnou procentní ztrátu. Je naštvaný a nespokojený, protože nevěděl, kdy trh aktivně změnil směr, nebo by snadno vzal nějaké zisky nebo dokonce uzavřel celou pozici. Takový je osud osoby, která nemá indikátor, který by mu mohl říct, kdy se trh aktivně obrátil, a to je přesně to, co tento indikátor pomáhá obchodníkovi dělat.

Další výhodou obchodníků, kteří používají indikátor, je to, že indikátor Power Wave Oscillator pro Meta Trader 4 jim může snadno pomoci zvládnout celý trend. To znamená, že když začne nový trend, indikátor vytvoří nový signál a tento signál nespustí, dokud trend, který ho způsobil, aktivně neukončil. To znamená, že obchodník, který si vezme obchod založený na tomto trendu, se nebude bát ztratit peníze, protože indikátor rychle ukáže obchodníkovi změnu směru trendu v okamžiku, kdy došlo k obrácení trendu, takže obchodník může rychle, zejména pokud Obchodník je v současné době v zisku.

Indikátor Power Wave Oscillator pro Meta Trader 4 může také obchodníkům pomoci odhalit rozdíly v cenové akci. To proto, že když obchodníci sledují cenovou akci a histogramy vytvořené indikátorem společně, snadno si uvědomí, že histogramy se pohybují stejným směrem jako cenová akce.

To pak pomáhá obchodníkovi určit časy, kdy se histogram a vrcholy a koryty histogramu nepohybují ve stejném směru, nebo neprodukují například vyšší výšky nebo nižší minima. To by pak bylo příkladem toho, kdy existuje aktivní divergence mezi histogramem a samotnou cenovou akcí a pak se pak obchodník může dívat na to, že by se obchod s divergencí obrátil opačným směrem než cena.

 

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.