BBands Wskaźnik współczynnika szerokości dla Meta Trader 4

Wskaźnik BBands Widio Ratio dla Meta Trader 4 jest bardzo dziwnym i unikalnie zbudowanym meta-handlowcem 4 wskaźników opartych na Bollinger Bands z. Oznacza to, że automatycznie oblicza szerokość wstęg Bollingera, aby dowiedzieć się, kiedy występują kompresje na szerokości, ponieważ może to w rzeczywistości prowadzić do ogromnych ruchów cenowych.
Pasma Bollingera od dawna znane są z tego, że mają w sobie właściwości predykcyjne cen. Oznacza to, że pasma Bollingera mogą przewidywać przyszłe ceny według sposobu, w jaki skompresowana akcja cenowa ma miejsce w danym momencie. Może to pomóc przedsiębiorcy w analizowaniu i oczekiwaniu trendów.

FREE BBand Width Ratio Indicator

Download the FREE BBand Width Ratio Indicator for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

 

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur

My Recommended MT4/MT5 Broker

 

Większość wykorzystania wskaźnika polega na kompresji i zwiększaniu ceny. jest to strategia handlowa, której trzeba się nauczyć z cierpliwością i dać wystarczająco dużo zaangażowania, zanim będzie można ją opanować. Kompresja i rozszerzenie ceny działają, podkreślając Traderowi dokładnie, gdzie akcja cenowa wydaje się być utrzymywana w wąskim zakresie.

Te wąskie zakresy scenariuszy są bardzo ważne, ponieważ przedstawiają sytuacje, w których instytucjonalni handlowcy bardzo starają się, aby handlowcy detaliczni nie wiedzieli, że są zajęci gromadzeniem pozycji handlowych na rynku. niektóre z tych sytuacji kompresji trendów można zidentyfikować w proporczykach, wzorach flag, a także klinach opadających, klinach wznoszących i wszystkich innych wzorcach kurczenia się cen.

Zazwyczaj następują takie ruchy i działania cenowe, w których cena nagle wybucha w jednym kierunku i zaczyna się poruszać do góry nogami lub w dół z dużą siłą. W tym momencie handlowcy detaliczni wciąż próbują dołączyć do tego trendu, podczas gdy instytucjonalni handlowcy już osiągają zyski, gdy gromadzili swoje pozycje podczas kompresji cen.

Jedną z rzeczy, które prawdopodobnie pomogą przedsiębiorcy zrozumieć ten wskaźnik, jest dodanie pasm Bollingera do wykresu handlowego. dodanie tego wskaźnika do wykresu natychmiast pokazałoby inwestorowi, w jaki sposób cena reaguje za każdym razem, gdy wskaźnik ten obniża się ku dołowi okna. pamiętaj, że sposób, w jaki ten wskaźnik działa, polega na tym, że im więcej nachyleń spada w dół, tym ściślejsza kompresja między dwoma kanałami Bollingera.

Może to natychmiast pokazać inwestorowi, gdzie ceny są mocno skompresowane, ponieważ jest to dokładnie miejsce, w którym inwestorzy instytucjonalni są zajęci dodawaniem swoich pozycji. Gdy trader Sports wyprze ze stanowiska, Trader może natychmiast poczekać na wybuch. W większości przypadków wybicie jest zazwyczaj fałszywe, ponieważ ci dodatkowi Handlowcy najpierw dokonują przełamania cen w złym kierunku. Robi się to celowo, aby tłum sprzedawców detalicznych mógł szybko przeskoczyć trend trendu, ponieważ wiele osób już pewnie wie, że wybijam się z zasięgu to duży zysk.

Innym razem wybicie nie jest fałszywe. Kiedy wybicie jest fałszywe, rynek wraca do przedziału, a następnie szybko wybucha w innym kierunku. Retail Traders szybko zdają sobie sprawę z tego, że zostali uwięzieni po niewłaściwej stronie rynku i zaczynają zamykać swoje pozycje, co dodatkowo zwiększa dynamikę rynku, ponieważ szybko przyspiesza w innym kierunku.

Rynek robi to kilka razy w ciągu dnia, łapiąc handlarzy w różnych kierunkach, aż do zakończenia sesji. Następnie powtórzono następnego dnia i dzień po tym dniu. zrozumienie, w jaki sposób korzystać z tego wskaźnika, byłoby wspaniałą okazją dla przedsiębiorcy, ponieważ mógłby on mieć niesamowity wgląd w to, jak myślą ci instytucjonalni inwestorzy i jak bawią się ceną akcji w ciągu dnia handlowego. Umożliwi to również traderom zrozumienie, jak i dlaczego handlowcy detaliczni zawsze tracą kapitały w bardzo krótkim czasie i co mogą zrobić, aby uchronić się przed tego rodzaju stratami i uczestniczyć w większych ruchach szkoleniowych.

używając tego wskaźnika, Trader powinien zauważyć, że kiedy wskaźnik tworzy wysokie szczyty, oznacza to po prostu, że pasmo Bollingera jest bardzo szerokie w tym czasie. okres ten następuje wkrótce po okresie, w którym cena następnie się kurczy, zanim zespoły ponownie się rozwiną.

Korzyści z używania wskaźnika szerokości pasma BBands dla MT4.

Jedną z głównych zalet korzystania z tego wskaźnika byłby poziom i jakość spostrzeżeń, które może przekazać przedsiębiorcy w odniesieniu do akcji cenowej. Jest to bardzo ważne w analizie rynków technicznych traderów, ponieważ określa, jak widzi rynki i jakie kroki powinien podjąć na rynkach. Oznacza to, że w miarę upływu czasu i stałego użytkowania trader dowie się, w jaki sposób każde skrócenie i rozszerzenie ceny w mniejszych ramach czasowych są częścią znacznie większego skurczu i rozszerzenia ceny w znacznie większych ramach czasowych i jak wszystkie ramy czasowe są połączone. To zrozumienie jest bardzo ważne, jeśli inwestor naprawdę chce być na najwyższym poziomie w swojej grze handlowej.

Inną ważną zaletą korzystania z tego wskaźnika jest to, że pomaga inwestorowi usprawnić transakcje i nie kusić się nieistotnymi transakcjami, w których rynki nie mają żadnych wskazówek lub nie są gotowe do przeniesienia. To pomaga inwestorowi zachować koncentrację i zamiast beztrosko handlować, naucz się obserwować zwroty akcji na rynku, ponieważ nieuchronnie prowadzą one do zysków dla przedsiębiorcy w dłuższej perspektywie.

Wreszcie ma bardzo niską krzywą uczenia się i jest bardzo łatwy w użyciu, gdy się go nauczy. Dzieje się tak głównie dlatego, że wskaźnik nie ma zbyt wiele sprzecznych sygnałów lub wskaźników o różnych kolorach, na których inwestor mógłby się skupić. Ma tylko jeden wskaźnik, na którym inwestor musi się skupić. Pomaga to trenować uwagę handlowca i utrzymywać bardziej skoncentrowanego tradera przez cały dzień obrotu, ponieważ skanują oni swoje ulubione waluty lub aktywa handlowe pod kątem możliwości handlowych. Przedsiębiorca musi jednak zdawać sobie sprawę, że handel jest znacznie bardziej długoterminowy niż krótszy termin i musi stosować bardzo rygorystyczną procedurę zarządzania ryzykiem w celu ochrony ich równowagi przed zagubieniem na rynkach.

 

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!