J_TPO_OSC Wskaźnik dla Meta Trader 4

Wskaźnik J_TPO_OSC dla Meta Trader 4 jest bardzo dynamicznym wskaźnikiem z ogromną funkcjonalnością dla systemu transakcyjnego Meta Trader 4. Na przykład może wykrywać zasięg, oferować wpisy w obu kierunkach rynku i pomagać przedsiębiorcy w uzyskiwaniu doskonałych sygnałów przynoszących zyski, aby inwestor nie pozostawiał dużo pieniędzy na stole.

FREE J_TPO_OSC Indicator

Download the FREE J_TPO_OSC Indicator for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

 

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur

My Recommended MT4/MT5 Broker

 

Niektóre zalety i wady korzystania ze wskaźnika J_TPO_OSC dla Meta Trader 4

Wskaźnik J_TPO_OSC dla Meta Trader 4 pomaga inwestorowi zidentyfikować czas na rynku, gdy cena pary walutowej lub aktywów handlowych waha się bez wyraźnego kierunku. Robi to, identyfikując bardzo niskie okresy zmienności w akcji cenowej i gdy zauważy to zachowanie cenowe, nie wydaje żadnych sygnałów handlowych, tym samym utrzymując tradera, który handluje ze wskaźnikiem, z dala od wprowadzania transakcji w takich okresach.

Inną korzyścią wynikającą ze stosowania wskaźnika J_TPO_OSC dla Meta Trader 4 jest to, że oferuje on przedsiębiorcom możliwość wejścia na obie strony rynku. Oznacza to, że przedsiębiorca może zdecydować się na transakcje zarówno w kierunku większego trendu, jak iw kierunku większego trendu. Jest to dość agresywne podejście i nie jest odpowiednie dla wszystkich graczy. Bardziej zachowawczym podejściem dla inwestorów obarczonych większym ryzykiem jest przyjmowanie tylko sygnałów generowanych przez wskaźnik J_TPO_OSC dla Meta Trader 4 w kierunku większego trendu. Pozwoli to takiemu przedsiębiorcy pozostać całkowicie po stronie trendu i potencjalnie złapać duże przebiegi w cenie waluty lub aktywów handlowych, które mogą trwać przez kilka godzin lub nawet dni.

Wskaźnik J_TPO_OSC dla Meta Trader 4 jest bardzo przydatny ze względu na rodzaj sygnałów wyjściowych, które generuje. Pomaga traderowi, który go użyje, do wyjścia z transakcji, gdy zaczną wykazywać oznaki zmiany kierunku. Wskaźnik J_TPO_OSC dla Meta Trader 4 składa się z histogramu i linii sygnałowej. Generuje wszystkie sygnały transakcyjne dla tradera, używając tych dwóch linii sygnałowych. Histogram wyświetla jasnoczerwony kolor, gdy rynek wykazuje tendencję spadkową, a kolor jasnozielony, gdy rynek się rozwija. To natychmiast pozwala przedsiębiorcy zrozumieć bezpośredni kierunek rynku w czasie, w którym przedsiębiorca pracuje.

Linia sygnału oscyluje pomiędzy górnym i dolnym oknem wskaźnika na wykresie Meta Trader 4. Linia sygnałowa wydziela wczesne wyjście lub zysk wykorzystując okazję dla tradera, ponieważ reaguje on bardzo szybko na akcję cenową. Dlatego też przedsiębiorca może natychmiast spojrzeć w kierunku tej linii sygnału i wiedzieć, czy cena uległa zmianie. Kierunek lub jeśli kontynuował ruch w tym samym kierunku.

Wadą korzystania z szybko zmieniającej się linii sygnałowej do czerpania zysków jest to, że może być zbyt szybkie, aby umożliwić przedsiębiorcy czerpanie dużych zysków z dowolnych trendów, ponieważ łatwo zareagowałoby na wszelkie nieznaczne zmiany cen, przez co inwestor obserwował je. natychmiast odciął swoją pozycję lub obecny handel na rynku.

Przedsiębiorca, który zdecyduje się użyć bardziej stabilnego histogramu zarówno dla wpisów, jak i wyjść zarówno w kierunku trendu, jak iw przeciwnym kierunku, może zyskać więcej zysków, ponieważ podążanie za histogramem może utrzymać inwestora w trendzie jako procę, która będzie kontynuowana i zasygnalizować Wyjdź, gdy tylko trend zmieni kierunek. Wadą używania znacznie wolniejszego histogramu jest również to, że przedsiębiorca może być zmuszony poświęcić część zysków, aby móc jechać w trendzie, dopóki nie zakończy lub nie zmieni kierunku.

W przypadku handlu ze wskaźnikiem J_TPO_OSC dla Meta Trader 4, przedsiębiorca, który obserwuje swoją średnią ruchomą w miarę osiągania szczytów i spadków po wzlotach i spadkach cen, może szybko dostrzec możliwości dywergencji, gdy cena pary walutowej lub aktywów handlowych jest coraz słabsza następnie będziesz mógł wziąć transakcje w przeciwnym kierunku niż obecny kierunek ceny. Dostrzeganie rozbieżności i łączenie ich z analizą działań cenowych, takich jak rozpiętości zasięgu i przerwy w linii trendów, może być doskonałą okazją dla traderów, aby osiągnąć pewne realne zyski na rynku.

Wskaźnik J_TPO_OSC dla Meta Trader 4 nie jest jednak odpowiedni dla początkujących inwestorów, ale raczej dla handlowców, którzy mają pewien poziom doświadczenia i wiedzy na rynkach. Oznacza to, że użycie wskaźnika może wprowadzić w błąd początkującego inwestora w bardzo krytycznych momentach, kiedy przedsiębiorca musiałby podjąć poważne decyzje, np. Czy ograniczyć obrót, aby chronić swoje konto, czy podjąć transakcję, aby osiągnąć pewne zyski. Bardziej zaawansowany lub wykwalifikowany handlowiec przekona się, że użycie wskaźnika jest do nich bardziej dostrojone, ponieważ ma już poziom ekspozycji na rynki i rozumie pewne podstawowe zasady, które działają wokół działania cenowego.

Początkujący handlowiec może jednak zdecydować się na nauczenie się używania tego wskaźnika, ponieważ krzywa uczenia się nie jest tak stroma. Oznacza to, że początkujący handlowiec, który chce handlować za pomocą wskaźnika J_TPO_OSC dla Meta Trader 4, może zabrać krótki okres czasu, a być może konto demo, na którym może najpierw umieścić wskaźnik i obserwować, jak reaguje na cenę. Można to zrobić na niższym wykresie czasowym, jak na przykład wykresy jednominutowe lub 5-minutowe, aby początkujący przedsiębiorca mógł szybko dowiedzieć się, w jaki sposób wskaźnik tworzy swoje sygnały i jak lub kiedy przedsiębiorca powinien na nie zareagować, w tym ile mogą lub powinien zaryzykować każdą indywidualną transakcję.

Praca z kontem demo dostarczyłaby im prawdziwej wiedzy o tym, jak działa akcja cenowa i jak ten wskaźnik reaguje na akcję cenową, zanim będą mogli przejść do prawdziwego konta handlowego i użyć wykresu o wyższym przedziale czasowym, aby odebrać sygnały ze wskaźnika jako wyższe sygnały przedziałów czasowych są zwykle bardziej stabilne i niezawodne niż niższe sygnały czasowe.

Początkujący trader musi także opracować i stosować bardzo rygorystyczną strategię zarządzania pieniędzmi, ponieważ pomoże im to uniknąć utraty kont handlowych w krótkim czasie.

 

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!