Wskaźnik handlu poziomem dla MT4Table Of Contents:

  1. Wskaźnik handlu poziomem dla MT4
  2. Niektóre z głównych zalet i wad korzystania ze wskaźnika poziomu handlu dla MT4

Wskaźnik poziomu handlu dla MT4 jest wskaźnikiem, który został zbudowany w celu udzielenia pomocy przedsiębiorcy, który podejmuje aktywne decyzje handlowe, wykonuje swoją analizę techniczną i sporządza wykresy różnych par walut i ich ram czasowych za pomocą Meta Trader 4 platforma do tworzenia wykresów.

Wskaźnik poziomu handlu dla MT4 może pomóc przedsiębiorcy w szybkim nauczeniu się funkcjonowania rynku i identyfikacji rentownych możliwości handlowych zgodnie z zachowaniem rynkowym, którego nauczył się przedsiębiorca.

Wskaźnik umożliwi również przedsiębiorcy wykrycie odwrócenia transakcji i wiele innych informacji handlowych w środowisku transakcyjnym. W ten sposób trader może łatwo poprawić swoje transakcje. Niektóre z tych informacji handlowych, a także zalety i wady korzystania ze wskaźnika są opisane i omówione poniżej.

FREE Level Trading Indicator

Download the FREE Level Trading Indicator for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

 

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur

 

Niektóre z głównych zalet i wad korzystania ze wskaźnika poziomu handlu dla MT4

Jedną z pierwszych głównych zalet korzystania z Wskaźnika Handlu Poziomem Dla MT4t dla przedsiębiorcy jest to, że może on łatwo pomóc mu w nauce zachowania się na rynku, po prostu patrząc na wskaźnik i sposób, w jaki oddziałuje on z ceną podczas dnia handlowego.

Oznacza to, że przedsiębiorca szybko dowie się, jak działa rynek, jeśli chodzi o ruch na rynku, jak i kiedy powstają, oraz w jaki sposób przedsiębiorca może łatwo czerpać zyski z tych ruchów rynkowych. Zwykle, bez względu na styl handlu tradera lub technikę handlu, przedsiębiorca musiałby się dokładnie dowiedzieć, jak działa rynek, jeśli chce zostać profesjonalistą w czytaniu tego, co mówi rynek i dokładnie tam, gdzie rynek zmierza w czasie przedsiębiorca pracuje z każdym dniem.

Wskaźnik wyraźnie ułatwiłby przedsiębiorcy zobaczenie, że rynek porusza się w specyficzny sposób, tworząc wzloty i upadki w określony sposób. Generalnie, gdy rynek chce przejść do określonego kierunku, często tworzy serię 3 ruchów ukierunkowanych w tym konkretnym kierunku.

Oznacza to, że każdy rynek bez względu na ramy czasowe lub parę walutową wygenerowałby serię trzech różnych ruchów w określonym kierunku, w którym chce się wprowadzić. Pomogłoby to przedsiębiorcy skorzystać z trzeciej części ruchu, jeśli lub chce być częścią tej konkretnej zmiany ceny. Trzy ruchy w dowolnym kierunku składają się zazwyczaj z dwóch różnych ruchów w kierunku, w którym rynek chce się poruszyć, i 1 poruszają się w przeciwnym kierunku niż ruch, który się porusza.

Ten jeden przeciwny kierunek to zazwyczaj zniesienie lub wycofanie, w którym handlowcy mogą czerpać pewne zyski z trendu lub początkowego ruchu ceny. Dlatego też, jeśli inwestor jest w stanie dostrzec pierwszą i drugą część ruchu, inwestorowi łatwo jest przygotować się na trzecią część ruchu, nawet zanim zdarzy się w jakimkolwiek czasie, w którym przedsiębiorca obserwuje rynki.

W ten sposób przedsiębiorca może z łatwością przygotować się przed czasem, ponieważ nie będzie musiał zgadywać, w którym kierunku zmierza cena, ponieważ cena będzie zazwyczaj wskazywać kierunek, w którym zmierza na wykresach inwestora. Ruch w tym kierunku, do którego zmierza cena, jest zwykle znacznie bardziej znaczący pod względem wielkości niż ruch w przeciwnym kierunku.

Wskaźnik poziomu handlu dla MT4 pomoże przedsiębiorcy zidentyfikować to zachowanie cenowe w dowolnym czasie, z którego on lub ona ogląda, używając innego koloru dla nowego wysokiego lub niskiego poziomu, który oznacza pierwszą nogę lub pierwszą część każdego nowego ruchu w danym kierunek w cenie. Handlowiec używający wskaźnika poziomu handlu dla MT4 będzie mógł wykorzystać takie nowe ruchy w cenie, ilekroć się pojawią. Zrozumienie tego zachowania rynkowego umożliwi przedsiębiorcy zrozumienie i przewidzenie zmian na rynku przed ich wystąpieniem.

Kolejna bardzo ważna zaleta korzystania z Wskaźnika Handlu Poziomem Dla MT4 jest to, że może pomóc traderowi w zauważeniu i skorzystaniu z zyskownych wpisów, gdy tylko pojawią się w cenie. Oznacza to, że przedsiębiorca będzie w stanie zidentyfikować te zyskowne możliwości wejścia, gdy tylko się pojawią i będzie mógł z nich skorzystać, ponieważ będzie miał wystarczająco dużo czasu, aby przygotować się do ruchów cenowych na długo przed ich pojawieniem się.

Na przykład na wykresie inwestora rynek nagle gwałtownie porusza się w górę, a także handlowiec może zidentyfikować ten ruch cenowy za pomocą wskaźnika, ponieważ na wskaźniku pod ruchem ceny znajduje się czerwony symbol. Rynek natychmiast zaczyna się cofać po zmianie ceny, a zniesienie powoduje, że wskaźnik drukuje niebieski symbol powyżej ceny w celu oznaczenia, że pierwszy etap ruchu jest obecnie zakończony.

Gdy przedsiębiorca zobaczy ten nowy niebieski symbol, natychmiast wie, że cena przeszła w zniesienie, a następnie zaczyna uzyskiwać następny ruch cenowy, ponieważ zniesienie nie może być dłuższe niż początkowa zmiana ceny w kierunku, w którym znajduje się handlowiec patrząc na poprawność konfiguracji. Gdy przedsiębiorca jest w stanie dostrzec powstającą drugą nogę, musi być cierpliwy i czekać, aż trzecia noga zacznie się formować, zanim będzie mógł uczestniczyć w ruchu cenowym.

Kierunek trzeciego ruchu cenowego powinien być w tym samym kierunku, co pierwszy ruch cenowy, a handlowiec będzie wiedział, kiedy nadejdzie czas na wprowadzenie transakcji za następny ruch cenowy, gdy drugi ruch się zakończy, a wskaźnik wprowadzi nowy czerwony symbol poniżej niskiej ceny w tym przykładzie. Gdy przedsiębiorca zobaczy nowy czerwony znak poniżej dolnej wartości, którą może utworzyć, może on kupić parę walutową i umieścić swoją stop-loss pod tym poziomem utworzonym przez cenę.

 

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.