Powiększony wskaźnik ceny dla meta tradera 4Table Of Contents:

  1. Powiększony wskaźnik ceny dla meta tradera 4
  2. Korzyści ze stosowania wskaźnika powiększonej ceny dla MT4

Wskaźnik ceny powiększonej dla MetaTrader 4 jest bardzo prostym, ale użytecznym wskaźnikiem, który został zbudowany z jednego powodu. ten wskaźnik cen został zbudowany, aby pomóc inwestorom dokładnie zobaczyć, gdzie znajduje się rynek w danym momencie. Oznacza to, że w dowolnym momencie trader spojrzy na swoją platformę czatową, Trader będzie wiedział dokładnie, jaką cenę handluje para walut lub aktywa handlowe. Korzystanie z tego wskaźnika jest bardzo ważne z wielu powodów, a niektóre z nich są opisane poniżej.

FREE Magnified Market Price Indicator

Download the FREE Magnified Market Price Indicator for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

 

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur

 

Korzyści ze stosowania wskaźnika powiększonej ceny dla MT4

Używanie wskaźnika ceny powiększonej dla MetaTrader 4 jest bardzo ważne, zwłaszcza dla handlowców, którzy oglądają wiele wykresów w tym samym czasie podczas dnia handlowego. Czasami wszyscy ci handlowcy muszą zobaczyć dokładnie, gdzie jest obecna cena, a nie zaśmiecanie ekranu. Ten wskaźnik umożliwia im natychmiastowe sprawdzenie, jakie bieżące ceny zatrzymują to, co w zamian utrzymuje organizatora i pozwala mu natychmiast spojrzeć na wszystkie inne pary i waluty, które może monitorować.

Innym bardzo ważnym powodem używania wskaźnika ceny lupy dla MetaTrader 4 jest zapewnienie inwestorom szybkiego przeglądu rynku. Jest to bardzo ważne dla tych handlowców, którzy prawdopodobnie handlują wydarzeniami z wiadomościami lub którzy chcą zobaczyć, co rynek robi w przypadku czarnego łabędzia. Tacy przedsiębiorcy musieliby po prostu spojrzeć na rynek i dokładnie określić, jakie ceny robią, zidentyfikować ceny internetowe i jak cena może reagować na to, co dzieje się w górę lub w dół. jeśli trader nie może spojrzeć i zobaczyć ceny na pierwszy rzut oka, staje się trudny i kłopotliwy dla niego, aby śledzić tak wiele par walutowych w tym samym czasie.

Kolejne pięć korzyści płynących ze stosowania wskaźnika ceny lupy dla MetaTrader 4 jest takie, że dla handlowców, którzy są niedowidzący lub których bok nie jest tak ostry, jak kiedyś, pomogłem im nie uzyskać dokładnie takiej ceny aktywów handlowych lub par walutowych, tylko patrząc tam i nie musząc się męczyć oczu, aby zobaczyć te małe, które poruszają się w górę iw dół na wykresie. Folder ten chroni wzrok przed większymi obrażeniami, ponieważ formularze używane przez wskaźnik ceny są bardzo czytelne i mogą je nawet zwiększyć.

Również ustawienie handlowców, którzy nie potrzebują wykresów świecowych, na koordynację szkolenia, polega na sprawdzeniu cen, zanim zdecydują, kiedy kupić, a kiedy sprzedać, może skorzystać z użycia wskaźnika powiększenia ceny dla MetaTrader 4, ponieważ mogą one układać wszystkie 28 par i tylko spójrz na ceny stworzone przez wskaźnik powiększenia. To automatycznie pomaga spojrzeć z pary walut na dziką parę walutową, patrząc tylko na ich ceny i nie przeszkadza im akcja czatu lub konieczność uważnego patrzenia, zanim zobaczą dokładnie, gdzie jest cena.

Wskaźnik powiększonej ceny jest kodowany w taki sposób, że gdy ceny przesuwają się w dół o 1 pip, pokazuje on czerwony kolor, natomiast gdy ceny przesuwają się o 1 pip, wyświetla zielony kolor. To natychmiast ostrzega inwestora o nowym rozwoju trendu, gdy kolor pozostaje nieruchomo na jednej stronie.

Na przykład przedsiębiorca ogląda wykres oczekujący na wydarzenie informacyjne. Natychmiast wydarzyły się wydarzenia informacyjne, a powiększony wskaźnik cen zaczął pokazywać kolory, w których ceny będą zmierzać w zależności od tego, jak ceny reagują na nadchodzące wiadomości. Jeśli ceny reagują negatywnie na wiadomości, Makler natychmiast zobaczy ciągły czerwony kolor wyświetlany przez powiększony wskaźnik ceny. Jeśli ceny rosną w górę, Trader natychmiast zauważy, że wskaźnik wyświetla głównie zielony kolor, co może wskazywać kierunek, w którym ceny natychmiast chcą zmierzać, zanim staną się widoczne dla handlowców, którzy czytają wykresy świecowe.

Wreszcie, gdy użyje go przedsiębiorca, który potrzebuje powiększonego wskaźnika ceny, staje się niezbędnym narzędziem do handlu, ponieważ jest jednym z tych narzędzi, które mogą być częścią dowolnego arsenału handlowca lub jednym z tych narzędzi, których ci, którzy naprawdę tego potrzebują, nie mogą zrobić bez, ponieważ pomaga im pozostać bardzo skutecznym podczas ich dnia handlowego.

 

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.