Wskaźnik MTF MACD X dla MT4

Wskaźnik MTF MACD X dla MT4 jest wskaźnikiem, który został zbudowany dla handlowców, którzy wykonują codzienną analizę techniczną, sporządzają wykresy wszystkich przedziałów czasowych wybranych i ulubionych par walut oraz aktywnie podejmują decyzje handlowe w trakcie dnia handlowego. Jest to wskaźnik, który jest stabilny i nie odświeża swoich sygnałów po zamknięciu bieżącej świecy.

Wskaźnik MTF MACD X dla MT4 oparty jest na wskaźniku ruchomej konwergencji i dywergencji ( MACD ) i może pomóc przedsiębiorcy w wizualizacji jego sygnałów z kilku różnych ram czasowych na bieżącym wykresie, z którego przedsiębiorca pracuje.

Handlowiec może bardzo łatwo uzyskać wiele sygnałów wejściowych, informacje o transakcjach i kilka innych korzyści z używania wskaźnika MTF MACD X dla MT4 podczas jego dnia handlowego. Niektóre z tych informacji handlowych, które trader może łatwo uzyskać, są opisane i omówione poniżej.

FREE MTF MACD X Indicator

Download the FREE MTF MACD X Indicator for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

 

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur

My Recommended MT4/MT5 Broker

 

Niektóre z głównych zalet i wad używania wskaźnika MTF MACD X dla MT4

Jedną z pierwszych głównych zalet korzystania ze wskaźnika MTF MACD X Dla MT4 dla przedsiębiorcy jest to, że może on pomóc mu szybko zidentyfikować ogólny trend w wielu różnych przedziałach czasowych z bieżącego wykresu przedsiębiorcy.

Oznacza to, że handlowiec, który ma wskaźnik dołączony do swojego aktualnego wykresu, jest bardzo możliwy i łatwy do wizualizacji sygnałów MACD ze wszystkich innych ram czasowych na jego pojedynczym wykresie, tak jakby fizycznie miał dostęp do inne ramy czasowe i bez konieczności podkreślania przez niego siebie samego w otwieraniu innych wykresów, zanim zobaczy sygnały innych ram czasowych.

Jest to możliwe, ponieważ budowanie wskaźnika daje przedsiębiorcy możliwość zobaczenia wszystkich różnych sygnałów czasowych z jednego okna podrzędnego aktualnego wykresu przedsiębiorcy.

Jest to bardzo ważne i może pomóc przedsiębiorcy na wiele sposobów. Jednym z powodów, dla których jest to bardzo ważne, jest to, że inwestorowi bardzo łatwo jest wiedzieć, jaki jest ogólny kierunek, w którym zmierza para walutowa we wszystkich różnych przedziałach czasowych.

Oznacza to, że skoro przedsiębiorca musi handlować w odpowiednim kierunku, może on spojrzeć na różne sygnały ze wszystkich tych różnych przedziałów czasowych, a gdy zauważy, że sygnały są podobne, może wtedy wiedzieć, że trend jest jednolicie w jednym kierunku na konkretnej parze walutowej, z której przedsiębiorca patrzy iz tego powodu trader wie, że waluta może być handlowana z zyskiem.

Innym bardzo ważnym powodem, dla którego jest to bardzo ważne, jest to, że przenosi grę analizy technicznej tradera na wyższy poziom. Oznacza to, że przedsiębiorca może bardzo łatwo podejmować bardziej dokładne decyzje handlowe pod względem ogólnego kierunku trendu i tego, jaki jest obecnie ogólny kierunek trendu.

Handlowiec byłby wtedy w stanie dokładniej i dokładniej wykonać swoją analizę techniczną, niż gdyby nie mieli wskaźnika MTF MACD X. MT4 powie mu, co takiego ogólny kierunek trendu był przed całym proces analizy. Umożliwiłoby to przedsiębiorcy podjęcie decyzji handlowych i podjęcie bardziej trafnych decyzji handlowych zgodnych z trendem.

Kolejny bardzo ważny powód, dla którego trader musi być w stanie zobaczyć, co inne pary walutowe mówią o ogólnym kierunku trendu za pomocą wskaźnika MTF MACD X Dla MT4 jest to, że pomoże to przedsiębiorcy w prawidłowym wyrównaniu jego lub jej handluje w kierunku tego ogólnego trendu, który trader może łatwo odkryć patrząc na sygnały generowane przez wskaźnik MTF MACD X dla MT4.

Oznacza to, że przedsiębiorca będzie w stanie umieścić transakcje, które są o wiele bardziej dokładne, i że będzie w stanie dostosować wszystkie swoje przyszłe decyzje handlowe zgodnie z tym, co mówi obecny trend z wszystkich ram czasowych.

W ten sposób trader byłby w stanie zapewnić, że jego transakcje idealnie pasują do kierunku, na który wskazują wszystkie różne ramy czasowe, ponieważ byłby to kierunek, który ma największe prawdopodobieństwo powodzenia, gdy inwestor umieszcza w nim transakcje .

Pomoże to przedsiębiorcy uniknąć strat, a ogromne wypłaty, które wynikają z umieszczania transakcji, które nie są odpowiednio dopasowane do ogólnego kierunku trendów, ponieważ takie transakcje zazwyczaj skutkowałyby znacznie większymi stratami, niż miałoby to miejsce, gdyby przedsiębiorca podjął handel w obecnym kierunku trendu.

Jest to bardzo ważne, aby przedsiębiorca mógł zrozumieć, co dzieje się obecnie z ceną. Innym powodem, dla którego jest to bardzo ważne, jest to, że może pomóc traderowi dostroić dokładność, z jaką on lub ona umieszcza transakcje w kierunku trendu przez cały dzień handlowy.

Oznacza to, że przedsiębiorca byłby w stanie dokładnie określić, kiedy najlepiej wkroczyć do handlu w kierunku trendu, tak aby był odpowiednio dostosowany, aby czerpać zyski z jego handlu.

Jest to bardzo ważne, ponieważ czasami nie wystarczy, aby przedsiębiorca podążał za trendem w swoim obecnym przedziale czasowym, ponieważ musiałby również upewnić się, że ten kierunek jest również zgodny z innymi kierunkami wszystkich innych przedziałów czasowych powyżej tego aktualne ramy czasowe.

Przedsiębiorca może bardzo łatwo to zrobić, ponieważ podczas oglądania sygnałów przez wskaźnik może zauważyć, że sygnały wskaźnika są jednolite we wszystkich przedziałach czasowych, a to powinno pomóc mu bardzo dokładnie wejść w trend, ponieważ byłoby to najlepszy czas.

 

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!