Wskaźnik oscylatora Power Wave dla Meta Trader 4Table Of Contents:

  1. Wskaźnik oscylatora Power Wave dla Meta Trader 4
  2. Niektóre zalety i wady stosowania wskaźnika oscylatora Power Wave dla Meta Trader 4

Wskaźnik oscylatora Power Wave dla Meta Trader 4 jest wskaźnikiem, który jest zbudowany na platformie wykresów Meta Trader 4, która może pomóc traderom, identyfikując, kiedy trend się zmienia. Identyfikuje trend przesuwający się z mocą, a następnie drukuje histogramy, które następnie Trader wizualnie mierzy, ile energii ma trend, aby mógł on utrzymać trend lub zwrócić uwagę na inny trend. Wskaźnik oferuje przedsiębiorcom tak wiele korzyści, a niektóre z tych korzyści są opisane i omówione poniżej.

FREE Power Wave Oscillator Indicator

Download the FREE Power Wave Oscillator Indicator for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

 

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur

 

Niektóre zalety i wady stosowania wskaźnika oscylatora Power Wave dla Meta Trader 4

Jedną z głównych zalet stosowania wskaźnika oscylatora Power Wave dla Meta Trader 4 jest to, że pomaga handlowcom zidentyfikować trendy, które zaczynają się od mocy w nich. Oznacza to, że wskaźnik ten pomoże inwestorowi w łatwym wykryciu ceny zaczynającej się w bardzo szybkim tempie na rynku, a następnie wydrukuje bardzo długie paski na histogramie, aby pomóc przedsiębiorcy w zauważeniu takiego trendu.

Jest to ważne, ponieważ w większości przypadków, gdy rynek dobiega końca i chce się przebić do nowego głównego trendu, jeśli wybuchnie z mocą, a gdy Trader zauważy te czasy, kiedy nastąpi erupcja trendu, trader może wtedy uczestniczyć w głównych trendach. jak zaczynają na rynkach. Oznacza to również, że inwestorowi będzie trudno przeoczyć jakikolwiek znaczący ruch, jeśli pilnie obserwuje wskaźnik podczas dnia handlowego.

Inną ważną zaletą stosowania wskaźnika oscylatora Power Wave dla Meta Trader 4 jest to, że tworzy on falowy oscylator za cenę za każdym razem, gdy rozpoczyna się nowa fala trendu. To naturalnie promuje wiele wpisów dla Maklera, dzięki czemu może on wejść w trend wykorzystując wiele pozycji i maksymalizując zyski.

Oznacza to, że przedsiębiorca może łatwo z łatwością zgromadzić kilka pozycji w ramach jednej transakcji, jeśli uważnie obserwuje wskaźnik oscylatora Power Wave dla Meta Trader 4, ponieważ naturalnie drukuje wzloty i upadki podczas trendu i może równie dobrze wydrukować nową falę trendu , co daje traderowi możliwość wejścia w ten trend. Jest to bardzo pomocne dla tradera i może pomóc mu szybko zgromadzić wiele zysków i strat na rynkach bardzo szybko, aby mógł on osiągnąć maksymalne zyski z wszelkich transakcji, w których aktualnie się znajduje.

Inną ważną zaletą, jaką przedsiębiorca może czerpać z używania wskaźnika oscylatora Power Wave dla Meta Trader 4, jest to, że przedsiębiorca może skutecznie wykorzystać go do wykrycia zmian cen iw ten sposób trader może czerpać duże zyski z ruchów, które działają. Oznacza to, że gdy nastąpi odwrócenie ceny, wskaźnik może pomóc Inwestorowi zidentyfikować takie okresy, drukując więcej fal, używając histogramu w kierunku do dołu.

Z łatwością pomoże to Traderowi zauważyć, że trend w bieżącym przedziale czasowym, w którym się znajduje, aktywnie odwraca się. Na przykład trader bierze transakcję kupna, a obecnie ma około +150 pipsów, ale trader nie wie, że nieuchronnie nadchodzi odwrócenie. Trend nagle odwraca się, a Trader nadal pozostawia swoje transakcje bez identyfikacji, że nastąpiło odwrócenie.

Nagle jego zyski spadły do około 29 pipsów, a Trader, który prawdopodobnie właśnie wyszedł, by przywitać się z sąsiadem, jest zdenerwowany i siedzi tam, obserwując wykresy czekające na zmianę kierunku. Ruch nie zmienia kierunku w ogóle, ale raczej kontynuuje w dół w nosemive wzór, w końcu zabierając Trader do - 1,2 pipsa. Trader jest teraz w tym miejscu, w którym obecnie żałuje, dlaczego nie zmniejszył handlu, gdy miał 150 lat lub kiedy miał 20 lat, ale teraz jest zdeterminowany, bardziej niż kiedykolwiek, że osiągnie zysk z rynku, nawet jeśli jest 1 pip.

Następnie Trader obserwuje, jak Makler zabiera go za pełną procentową stratę. Jest zdenerwowany i zaniepokojony, ponieważ nie wiedział, kiedy rynek aktywnie zmienił kierunek lub łatwo zyskałby pewne zyski, a nawet zamknął całą pozycję. Taki jest los osoby, która nie ma wskaźnika, który może mu powiedzieć, kiedy rynek aktywnie się odwrócił, i to jest dokładnie to, co wskaźnik pomaga przedsiębiorcy - Odwrócenie punktu.

Kolejną zaletą, jaką mają przedsiębiorcy korzystający ze wskaźnika, jest to, że wskaźnik oscylatora Power Wave dla Meta Trader 4 może z łatwością pomóc w jeździe na całym świecie. Oznacza to, że gdy rozpoczyna się nowy trend, wskaźnik tworzy nowy sygnał i nie upuszcza tego sygnału, dopóki trend, który go spowodował, nie zakończył się aktywnie. Oznacza to, że przedsiębiorca, który podejmie transakcję w oparciu o ten trend, nie będzie się bał stracić pieniędzy, ponieważ wskaźnik szybko pokaże inwestorowi zmianę kierunku trendu w momencie, w którym nastąpiło odwrócenie trendu, aby przedsiębiorca mógł szybko, zwłaszcza jeśli Trader ma obecnie zyski.

Wreszcie wskaźnik oscylatora Power Wave dla Meta Trader 4 może również pomóc traderom w zauważeniu rozbieżności w działaniach cenowych. Dzieje się tak dlatego, że gdy inwestorzy wspólnie obserwują akcję cenową i histogramy wytwarzane przez wskaźnik, łatwo zdają sobie sprawę, że histogramy poruszają się w tym samym kierunku co akcja cenowa.

Pomaga to przedsiębiorcy w określeniu czasów, w których histogram, szczyty i doliny histogramu nie poruszają się razem w tym samym kierunku lub nie powodują, na przykład, wyższych szczytów lub niższych dołków. Byłby to przykład sytuacji, w której istnieje aktywna rozbieżność między histogramem a samą akcją ceny, a następnie Makler może następnie podjąć transakcję dywergencji w kierunku przeciwnym do ceny.

 

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.