TDI ze wskaźnikiem alarmów dla MT4

Wskaźnik TDI z alertami dla MT4 jest wskaźnikiem opartym na wskaźniku dynamiki czasu w meta traderze 4. Indeks dynamiczny traderów (TDI) jest narzędziem, które stara się zebrać sentyment wszystkich handlowców w dowolnym momencie i oprzeć transakcję decyzja o tym. Sam TDI jest oparty na RSI i może być używany do wykrywania trendów w oparciu o liczbę innych handlowców, którzy są długimi lub krótkimi jednocześnie.

FREE TDI With Alerts Indicator

Download the FREE TDI With Alerts Indicator for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

 

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur

My Recommended MT4/MT5 Broker

 

Bardzo ważną rzeczą, którą należy zauważyć, jest to, że wskaźnik TDI z alertami dla MT4 odświeży swoje sygnały, jeśli trend zmieni się w obrębie tej samej świecy, który wygenerował sygnał, a więc przedsiębiorca musi być bardzo cierpliwy dla aktualnej świecy, w której sygnał został opracowany zakończyć przed podjęciem transakcji, jeśli sygnał nadal istnieje.

Niektóre z zalet korzystania ze wskaźnika TDI ze alertami dla Meta Trader 4

Wskaźnik TDI z alertami dla MT4 jest drukowany na wykresie bezpośrednio w jego własnym oknie. Oznacza to, że przedsiębiorca ma własną nieruchomość ekranową do dalszej analizy technicznej. Oznacza to, że przedsiębiorca może również dołączyć do swojej analizy technicznej dowolne wskaźniki lub systemy, nie martwiąc się, że akcja cenowa na ich wykresie może zostać przed nimi ukryta przez zbyt wiele wskaźników na ekranie wykresów.

Inną bardzo dobrą korzyścią jest to, że wskaźnik TDI z alertami dla MT4 może sprawnie współpracować z innymi wskaźnikami cen, zwłaszcza tymi, które pomagają analizować kierunek trendów. Oznacza to, że system oparty na TDI może łączyć się z takimi wskaźnikami, aby stworzyć bardziej kompletny system, który może być następnie wykorzystany przez tradera do dokładniejszych wejść i wyjść z handlu.

Biorąc pod uwagę, że jest to wskaźnik oparty na MT4, TDI ze wskaźnikiem alertów dla MT4 jest bardzo stabilny, nie powoduje awarii wykresu użytkownika i nadal działa bezproblemowo nawet wtedy, gdy jest zainstalowany na 10 do 12 różnych wykresach w tym samym oprogramowaniu MT4 .

Handlowcy muszą dokładnie zrozumieć, w jaki sposób wskaźnik TDI z alertami dla MT4 jest kodowany kolorami, jeśli osiągnie zysk przy użyciu wskaźnika do handlu. Pomimo faktu, że wielu handlowców obawia się samego wskaźnika TDI, zrozumienie tego nowego wskaźnika pomogłoby przedsiębiorcy wygenerować zyski, ponieważ jest ono zbudowane zupełnie inaczej, dzięki czemu może osiągnąć wyższy poziom dokładności, chociaż nadal opiera się na TDI . Składa się z 2 oddzielnych wskaźników połączonych w jedno okno z kilkoma kolorami, z którymi przedsiębiorca musi się zapoznać, aby nie pomylić się podczas używania wskaźnika podczas dnia handlowego.

Pierwszy wskaźnik to opaski Bollingera i ma niebieskie krawędzie z linią środkową w kolorze żółtym. Służy to do odwzorowania kierunku ceny w danym momencie, skutecznie różnicując dwie różne strony pasm Bollingera na boki dla gwałtownego trendu wzrostowego i gwałtownego trendu spadkowego oraz okresu, w którym cena po prostu zmienia się między obiema w czasie powolnym lub wahającym się rynek.

Drugim stosowanym wskaźnikiem jest Indeks Dynamiczny Traderów. Wielu handlarzy już wierzy, że chociaż TDi na początku wygląda dobrze, to zmienia sygnały w połowie obrotu, skutecznie włączając tradera. Ten wskaźnik jest rzeczywiście zbudowany inaczej z myślą o tej wadzie. Wskaźnik TDI z alertami dla MT4 da przedsiębiorcy sygnały, które są rzeczywiście niezawodne, używając skrętu w jego dwóch liniach sygnałowych lub gdy krzyżują się ze sobą w kierunku do góry w przypadku kupowania lub w kierunku do dołu w przypadku sprzedaży.

Dwie linie sygnału TDI ze wskaźnikiem alarmów dla MT4 mają kolor czerwony i zielony, a zielona linia jest szybszą linią, a czerwona linia jest wolniejszą linią. W ten sposób wskaźnik TDI z alertami dla MT4 pomaga wprowadzać traderów w trendy, kupować trendy, gdy zielona linia przecina czerwoną linię od dołu i sprzedawać trendy, gdy zielona linia przecina czerwoną linię z góry. W ten sposób trader natychmiast otrzymuje wizualną informację o tym, jak porusza się cena i jakie ruchy wykonałby lub straciłby handlowiec.

Używając wskaźnika TDI ze wskaźnikiem alarmów dla MT4, przedsiębiorca musi zawsze pamiętać, że sygnały powinny być odbierane tylko zaraz po zamknięciu wyprodukowanych świec. Dzięki temu przedsiębiorca jest po bezpiecznej stronie rynku. Bardziej wydajnym sposobem wykorzystania tego wskaźnika byłoby użycie go w trybie wielu ramek czasowych. Użycie go w trybie wielu ramek oznacza, że trader bierze transakcje tylko wtedy, gdy wyższy trend przedziału czasowego jest idealnie dopasowany do niższego trendu czasowego lub gdy dwa dokładne podobne ruchy odbywają się jednocześnie w wyższym i niższym przedziale czasowym. Pomaga to utrzymać tradera zgodnie z wyższym trendem czasowym, ponieważ brak zgodności z wyższymi trendami czasowymi jest jednym z powodów, dla których inwestorzy zawsze tracą pieniądze na rynkach.

Jeśli chodzi o łatwość użycia wskaźnika TDI ze wskaźnikiem alertów dla MT4, inwestorzy stwierdzą, że wskaźnik jest łatwy w użyciu w porównaniu z innymi wskaźnikami, ponieważ daje przedsiębiorcy bardzo proste sygnały. Pozwala to handlowcom o bardzo różnych poziomach umiejętności używać wskaźnika. Oznacza to, że wskaźnik może być używany przez początkujących traderów, jak również przez bardzo zaawansowanych traderów i wszystkich innych pośredników.

Oglądanie wskaźnika TDI z alertami dla MT4 w 3 do 4 różnych ramach czasowych jednej pary walutowej może nauczyć inwestora powolnych obrotów rynku i jak stopniowo, mniejsze ramy czasowe mogą obrócić większe ramy czasowe. Jednak przyswojenie tego zajmuje bardzo dużo czasu, a przedsiębiorca musiałby wymagać wymaganego czasu i zaangażowania, aby czerpać korzyści z handlu z tym systemem, ponieważ może to prowadzić do bardzo dobrych zysków, gdy przedsiębiorca dowie się, jak używać go właściwie.

 

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!