Meta Trader 4 Göstergesi İçin 3_Level_ZZ_Sema

Meta Trader 4 için 3_Level_ZZ_Semafor Göstergesi, işlemcilerin fiyattan tüm farklı dönüm noktalarını görsel olarak tanımlamalarına yardımcı olduktan kısa bir süre sonra yardımcı olan bir göstergedir. Yatırımcılar büyük hareketler ve dönüşler, küçük hareketler ve dönüşler ve hatta küçük hareketler içindeki dalgaların dönüşlerini tespit edebilir. Bu, herhangi bir yatırımcının sahip olması için güzel bir araçtır.

FREE 3_Level_ZZ_Semafor Indicator

Download the FREE 3_Level_ZZ_Semafor Indicator for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

 

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur

My Recommended MT4/MT5 Broker

 

Meta Trader 4 için 3_Level_ZZ_Semafor Göstergesini Kullanmanın Avantajları ve Dezavantajları

Meta Trader 4 için 3_Level_ZZ_Semafor Göstergesini kullanmak, işlemciye özellikle hemen ön görüşte pek çok avantaj sunar. Bu göstergeyi kullanmanın en büyük avantajlarından biri, tüccarların fiyat hareketindeki yeni eğilimlerin başlangıcını belirlemelerine otomatik olarak yardımcı olmalarıdır. Bu göstergeyi kullanan tüccarlar, yeni bir ana hareket başladığında sinyallerini gözlemlemek için işe yarar, gösterge genellikle işlemciyi kendisine uyarır ve hatta işlemcinin tablosunda bu başlangıcı görsel olarak gösterir. Daha sonra tüccar, göstergenin kendisi için yaratmasına yardımcı olduğu fiyat haritasını kullanarak stratejileri geri alabilir.

Meta Trader 4 için 3_Level_ZZ_Semafor Göstergesini kullanmanın bir başka avantajı, tüccarın hangi hareketlerin ana hareketler, hangilerinin küçük hareketler ve hangilerinin küçük hareketler içindeki dalgalar olduğu konusunda farklılaşmasına yardımcı olabilmesidir. Bunu yaparken bu gösterge aynı zamanda tüccarlara ana hareketler başladığında, küçük hareketlerin başladığı ve sonlandığı ve küçük bir hareketle temsil edilen dalgaların her birinin başladığı ve bittiği yeri söyleyecektir. Trader'lar daha sonra bu anlayışı gelecekteki işlemler için planlamada ve fiyattaki küçük dönüşlerin ve katlanmaların daha büyük dönüşü nasıl oluşturduğunu ve fiyatların katlandığını ve hepsinin daha yüksek bir zaman çizelgesi çizelgesinde fiyat hareketi oluşturmak için nasıl topladıklarını öğrenmede kullanabilir.

Meta Trader 4 için 3_Level_ZZ_Semafor Göstergesi, tüccara ana trendlerin, küçük trendlerin ve küçük trendlerin dalgalarının başlamasında görsel olarak yardımcı olmak için kullandığı birçok farklı renk koduna sahiptir. İlk olarak, gösterge büyük bir hareketin başladığı fiyattaki noktayı belirlemek için sarı bir renk kullanır ve ardından trendin sonunu veya başladığını gösteren bir sayı ekler. 3 numaralı büyük trendler için duruyor. Daha sonra, gösterge büyük eğilimlerin içindeki küçük eğilimlerin nerede başladığını belirlemek için mor rengi kullanır. Mor bir daire spotu kullanır ve yatırımcıların küçük bir trend olarak tanımlamasına yardımcı olmak için 2 olarak numaralandırır.

3_Level_ZZ_Semafor Göstergesi MT4 için açık kahverengi rengini de kullanarak alım satımın küçük trend içindeki trendleri görsel olarak tanımlamasına yardımcı olur. Gösterge küçük açık kahverengi bir nokta kullanır ve noktayı 1 olarak numaralandırır. Bu, işlemcinin fiyat hareketinin nasıl hareket ettiğini anlamasına yardımcı olur ve zaman içinde kullanıldığında bir işlemcinin geldikten sonra hangi fiyat hareketinin yapabileceğini hemen tahmin etmesine yardımcı olabilir Fiyatın, bir fiyat hareketi ya da trend oluşturan farklı dalga türlerini ve boyutlarını izlemekten nasıl hareket ettiğini anlamak.

Bir yatırımcının 3_Level_ZZ_Semafor İndikatörü MT4'ü kullanarak elde edebileceği güzel bir avantaj, yatırımcının trendde kalmasına yardımcı olmasıdır. Çoğu zaman, trader'lar trendlerden kaçıyorlar çünkü fiyat hareketinin tekrar hareket etmeden önce geri çekilmesi gerekeceğini ve nihayet gelmeden önce mümkün olduğu kadar çok şeyi yapabileceğini dikkate almadan fiyat hareketinin küçük bir hareketten korkmasından dolayı korkuyorlar. olması gereken yere. Bir tüccar bu gerçeğin farkına vardığında, fiyat hareketinden daha az korkarlar ve daha sonra fiyatın orijinal yönünde nasıl geri çekildiğini ve geri gittiğini ve fiyatın herhangi bir hedefe ulaşmak için yapması gereken farklı hareketleri izlemek için göstergeyi kullanabilirler. vardır.

Ayrıca, 3_Level_ZZ_Semafor MT4 Göstergesi'ni kullanırken yatırımcıların bilmesi gereken bir şey de, daha düşük bir zaman diliminde olduğu gibi herhangi bir işlem yapmadan önce alım satımını yapmadan önce daha yüksek zaman dilimi önyargılarının gözlerini kullanarak göstergeyi izlemeleri gerekmesidir. işlem günü boyunca hareket ettiği için daha yüksek zaman dilimi yönüne saygı duyar. Bu nedenle, tüccarlar, yüksek alım satım sonuçlarına yol açabileceğinden, doğrudan yüksek zaman dilimi yönüne dayanan alım satımları almamaya çok dikkat etmelidir.

Ayrıca, tüccarlar yüksek zaman dilimlerinden kaynaklanan işlemlerden çok büyük karlar elde edebilirler. Bu, herhangi bir zamanda, işlemcinin bu göstergeyi daha yüksek zaman dilimlerinde yeni bir eğilimin başlangıcını tespit etmek ve ardından daha küçük zaman dilimlerine düşürmek için kullanabileceği anlamına gelir. Bir tüccarın bunu yapmasının nedeni, aynı zamanda, daha büyük zaman dilimindeki harekete çok benzeyen aynı yönde bir hareket arayabilmesidir.

Tüccar daha sonra bu hareketi daha küçük bir stop-loss emri ve yüksek zaman diliminin hedefi göz önünde bulundurularak alacaktır. Bu, oranları ödüllendirmek için yüksek riskli alım satımları kolayca yaratabilir ve yatırımcılar yatırım sermayelerini artırmak için her oluştuğunda kullanabilirler.

3_Level_ZZ_Semafor Göstergesi MT4'ün kullanılması, aralık sonları, bayraklar ve flama kalıpları gibi çeşitli fiyat işlem stratejileriyle birleştirilebilir ve bu durum göstergenin kullanımını büyük ölçüde artırabilir ve göstergeyi zaten işlem yapan tüccarlar için değerli hale getirebilir. bu stratejilerin bazıları. Bu, yatırımcıların işlem fiyatlarının alım satım stratejileri sırasında çok önemli bir beceri olduğunu ve aynı zamanda göstergeyi kullanarak belirlenen hamlelere girmek için stratejilerini nasıl kullanabileceklerini görmelerini sağlayan bir beceri olan işlemlerin hamlelerin başlangıcını ve sonunu görmesini hızlı bir şekilde sağlayabilir.

Son olarak, 3_Level_ZZ_Semafor MT4 Göstergesi için tüm beceri seviyelerindeki yatırımcılar için çalışır. Bunun anlamı acemi yatırımcıların, orta yatırımcıların ve gelişmiş yatırımcıların bu göstergenin kendileri için çok çaba sarf etmeden nasıl çalıştığını hızlı bir şekilde anlayabilmesidir. Özellikle yeni başlayanlar için gösterge, fiyat hareketlerinin içsel ve dışsal durumlarını hızlı bir şekilde öğrenmelerine ve ticari hesaplarında kar elde etmek için ortaya çıktıklarında bunlardan nasıl yararlanabileceklerine yardımcı olabilir.

 

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!