MT4 için daha yüksek TimeFrame Trend Göstergesi

MT4 için daha yüksek TimeFrame Eğilim Göstergesi, gün geçtikçe teknik analizleri için Meta Trader 4 çizelgeleme platformunu kullanan tüm trader'lara gidip, seçtikleri veya seçtikleri para birimlerinin farklı zaman dilimlerindeki çizelgelerini yapmak için gösterilecek göstergedir. Çiftler ve günlük işlem kararlarını aktif olarak almak.

Bunlar, belirli bir döviz çiftinin tüm ilgili zaman dilimlerinde yönlendirildiği mevcut yönle ilgili olarak daha yüksek zaman dilimlerinin ne dediklerini tam olarak bilmeleri gereken yatırımcılar.

Gösterge çok güvenilirdir ve Hareketli Ortalama Göstergelerine ve birkaç farklı yüksek zaman çizelgesi çizelgesindeki Göreceli Güç göstergelerine dayanmaktadır. Tüccar, bu göstergeyi, kârlı girişleri trendin genel yönüne, gösterge tarafından analiz edilen tüm yüksek zaman dilimlerinden toplanan sinyallerden toplanan sinyalleri tespit etmek için kullanabilir.

İşlemcinin MT4 için daha yüksek TimeFrame Eğilim Göstergesi kullanımından elde edebileceği avantaj ve faydalardan bazıları aşağıda ana hatlarıyla belirtilmiş ve tartışılmıştır.

FREE Higher TimeFrame Trend Indicator

Download the FREE Higher TimeFrame Trend Indicator for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

 

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur

My Recommended MT4/MT5 Broker

 

Bir İşlemcinin MT4 İçin Yüksek Zaman Dilimi Eğilim Göstergesini Kullanmasından Elde Ettiği Başlıca Fayda ve Taleplerden Bazıları

MT4 için Yüksek Zaman Dilimi Eğilim Göstergesi'ni kullanan bir işlemcinin, işlemcinin şu anda çalıştığı herhangi bir zaman diliminde göstergeyi kullanarak kolayca elde edebileceği ilk önemli avantajlardan biri de, eğilimin genel yönünün ne olduğunu kolayca söyleyebilmesidir. şu anda, göstergenin şu anda teknik sonuçlarını çıkardığı farklı zaman dilimlerinde ilerliyor.

Bu, işlemcinin şu anda herhangi bir döviz çifti ya da alım satım varlığının bir eğiliminin, şu anda yatırımcının şu an böyle bir döviz çiftini izlediği zaman diliminde hareket ettiği yönünü belirlemesi için çok kolay olduğu anlamına gelir.

Bu, gösterge, yatırımcı tarafından seçilen tüm yüksek zaman dilimlerinde Hareketli Ortalamalar ve Göreceli Güç Endeksi'ni kullanarak döviz çiftlerini teknik olarak analiz etme işlemini tamamen otomatikleştirdiği için mümkündür. Bu şekilde, daha sonra bu teknik analizi kullanarak, yatırımcıya, farklı zaman dilimlerinden türetilen farklı sinyallerin hepsinden birleştirilmiş bir sinyal gönderir.

Bu türetilmiş sinyal, bir çok nedenden dolayı tüccar için çok önemlidir. Döviz çiftinin seçilen tüm zaman dilimlerinden türetilen bu genel yön sinyalinin çok önemli olmasının en önemli nedenlerinden biri, yatırımcının mevcut zaman diliminde hangi yönde işlem yapması gerektiğine hızla karar vermesine yardımcı olabilmesidir.

Bu, işlemcinin, herhangi bir işlem gününde, özellikle de genellikle belirli bir döviz çiftinde birkaç farklı zaman diliminde ilerlemek zorunda kalmayacak kadar vakti olmadığı durumlarda, hangi yönde işlem yapması gerektiğini tam olarak bilmesi anlamına gelir. kullanmak için doğru yönü aramak.

Bu işlem, işlem günü boyunca işlemcinin daha organize olmasını hemen sağlar; zira, doğru sinyali elde etmek için gerekli teknik analizin çoğunu yapması gerekmeyeceğinden, işlemcinin teknik analizinin yükünü büyük ölçüde hafifletir. onun ticareti için.

Bu işlem daha sonra doğru yöne dayalı olacağından, daha kolay alım satım yapabileceği için yatırımcı için çok faydalı olacağını ispatlayacaktır. MT4 For High TimeFrame Trend Göstergesi'ni kullanmanın bir diğer önemli avantajı ise işlemcinin işlem günü boyunca işlemlerini uygun trend yönünde ayarlayabilmesine yardımcı olmasıdır.

Bu, işlemcinin genel eğilim yönünün ne olduğunu belirleyebileceği ve bu işlemin kendisi için kolay olduğu için, bu yöne karşılık gelen işlemleri yerleştirmek de çok kolay olacağı anlamına gelir. Bu, tüccarın doğal olarak tüm alım satımlarının trendin doğru yönüyle aynı hizada olmasını sağlaması gerektiğinden ya da bu alım satımları almanın kötü bir fikir olacağı için mümkündür.

Tüccarın doğru yöne doğru hizalandığını, zira işleminin başarılı olma olasılığının en yüksek olduğunu bildiği için, üretilen eğilim yönünde hizalanmayan bu işlemleri almak muhtemelen kötü bir fikir olacaktır. ya da doğru eğilim yönünde hizalanmadığında, bu durum, işlemcilerin işlemciye karşı başarılı bir şekilde kapama ihtimalini hemen ortaya koyuyor.

Bu, uzun vadede kesinlikle tüccar için zararlı olduğu ortaya çıkacaktır; bu nedenle, tüccar, bu üretilen yöne yapışmasını sağlamalıdır. Çok önemli bir diğer sebep ise, Yüksek Zaman Dilimi Eğilim Göstergesi For MT4'ü kullanan yatırımcının, işlemlerini daha doğru bir şekilde yapabilmesidir.

Bu, tüccarın eğilim yönünü belirleyebildiği için, o zaman bu yöne göre işlem yapabileceği ve bu işlem sinyallerinin en doğru zamanlar gibi göründüğü tam zamanı belirleyebileceği anlamına gelir. işlemcinin, işlemlerini MT4 için Yüksek TimeFrame Trend Göstergesi tarafından belirtilen genel yöne yerleştirmesi için.

Bu, uzun vadede yatırımcının daha karlı alım satım yapabilmesine ve daha az alım satımı yapmasına yardımcı olacak, çünkü yatırımcı her zaman alım satım işlemlerinin çoğunun yönünü, bu yöne doğru olacak gibi zaman diliminin yüksekliğine yönlendirebilir. içinde olması gereken en iyi yön.

MT4 için Yüksek Zamanlı Eğilim Göstergesi kullanılırken tüccar, işleminin uzun vadesinde olduğu gibi çok katı bir para yönetimi stratejisine sadık kalmasını ve istekli olmasını sağlamalıdır; Kârlı veya ticari fonlarını kaybetmekle sonuçlanır.

 

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!