MT4 İçin Anahtar Seviye GöstergesiTable Of Contents:

  1. MT4 İçin Anahtar Seviye Göstergesi
  2. MT4 için Anahtar Seviye Göstergesini Kullanmanın Avantajları ve Dezavantajları
  3. Ticaret Fikri

MT4 için Anahtar Seviye Göstergesi, destek ve direnç açısından sadece en önemli ticaret alanlarını otomatik olarak tanımlayan ve tüccarı destek ve direnç alanına görsel olarak uyaran benzersiz, basit ve güçlü bir çok-zamanlı çerçeve göstergesidir. MT4 için Anahtar Seviye Göstergesi, bir tüccar kullanmaya başladığında vazgeçilmez bir araçtır.

FREE Key Level Indicator

Download the FREE Key Level Indicator for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

 

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur

 

MT4 için Anahtar Seviye Göstergesini Kullanmanın Avantajları ve Dezavantajları

Gösterge pazarındaki destek ve direnç göstergelerinin veya seviye göstergelerinin% 98'inden farklı olarak, Anahtar Seviyesi Göstergesi MT4 için, işlemcinin grafiğini tamamen serbest tutar ve tüccar analizini yaparken yoğunlaşması kolay olan çok küçük çizgiler kullanır.

MT4 için Anahtar Seviye Göstergesi, çok zaman dilimi gösteren bir göstergedir; bu, işlemciye verdiği sinyal ne olursa olsun, o belirli döviz çifti veya alım satım emrinin tüm zaman dilimlerini keser anlamına gelir. Bu şekilde, eğer tüccar 5m zaman dilimine girerse, 1D zaman dilimindeki aynı sinyaller görünmeye devam edecektir. Bu şekilde, tüccar sinyalleri vermeden önce göstergenin tüm zaman dilimlerindeki piyasaları tamamen analiz ettiğinden emindir.

MT4 için Anahtar Seviye Göstergesi, ürettiği sinyallerin ne kadar güvenilir olduğuna bağlı olarak çok güçlü bir göstergedir. İşlem yaparken, her yatırımcının kendine özgü bir tarzı vardır ve özellikle kişilik tipine ve özelliğine göre, herhangi bir yatırımcı, MT4 For Key Seviye Göstergesi'nin ürettiği sinyalleri istedikleri şekilde istedikleri şekilde işlem yapabileceklerini bulabilirler. kendi ticaret stillerine.

Meta Trader 4 için göstergelerin% 90'ından fazlasının fiyatın gerisinde kaldığı bilinmektedir. Bu, MT4 For Key Seviye Göstergesinin benzersizliğine katkıda bulunur, çünkü lider bir göstergedir ve bu nedenle, trader'lara, pazarın en yüksek tepki verme olasılığına sahip olduğu fiyattaki en önemli noktaları belirtir. Reaksiyon bir yeniden test, bir sıçrama, güçlü bir mola veya geri dönüş olabilir.

MT4 For Temel Seviye Göstergesi, çoğu yatırımcının odaklanmadığı ticaretin en önemli unsurlarından birine odaklandığından çok başarılı bir ticaret stratejisi oluşturmak için kullanılabilir. - Fiyat hareketinin kendisi! Bu, çoğu trader'ın alım satım işleminde başarılı olamadığı ve bir süre sonra sinirli olduğu için yardım eder.

Anahtar Seviyesi Göstergesi MT4 spotları için fiyat seviyelerini ve direnç seviyelerini destekler. Bir destek seviyesi, yükselişe geçmeden önce fiyatın düşüp durduğu bir nokta veya alandır; bir direnç seviyesi ise geri çekilmeden önce fiyatın yükseldiği ve durduğu bir nokta veya alandır. Anahtar Seviyesi Göstergesi MT4 için bu seviyeleri otomatik olarak arar ve yatırımcıların bunları görmesine ve tanımlamasına yardımcı olur.

Bu Destek ve Direnç seviyelerinin belirlenmesi çok önemlidir, çünkü fiyat çoğu zaman bu alanlarda tepki verme eğilimindedir. Birkaç çeşit destek ve direnç seviyesi vardır. Farklı destek ve direnç seviyeleri diyagonal destek ve direnç ve yatay destek ve dirençtir. Anahtar Seviyesi Göstergesi MT4 için, yatırımcının yatay tip destek ve direnç alanlarını tanımlamasına yardımcı olur.

MT4 için Anahtar Seviye Göstergesi, yatırımcıya, analizin büyük kısmını otomatik olarak yaparak ve işlemciyi ticaret stillerini uygulamak için en önemli alanlarla bırakarak piyasaları gözlemlemek için basitleştirilmiş bir yol sunar. Tarz ne olursa olsun, tüccar bu alanlara alım satımlarını adapte edebilir.

Bu göstergeyi kullanırken dikkat edilmesi gereken ana noktaya destek ve direnç kapağı denir. Fiyat, grafiklerde önceden destek olarak tanımlanmış bir yere geldiğinde, aşağı doğru seviyeyi kırarsa ve ardından aşağı doğru devam etmeden önce seviyeyi yeniden test etmek için tekrar yükselirse veya fiyat daha önce direnç seviyesine geldiğinde, kırılır yukarı doğru, daha sonra devam etmeden önce tekrar test etmek için aynı seviyeye geri döner. Bu, piyasadaki en yaygın fiyat davranışlarından biridir ve genellikle çoğu trader türünden kar elde etmek için bir fırsat sunar.

Anahtar Seviyesi Göstergesi MT4 için, tespit ettiği tüm destek ve direnç alanlarını çizmez. Bu destek ve direnç noktalarını tüm zaman dilimlerinden hesaplamak yerine, tüccara sadece tüm zaman dilimlerinde görünen kilit noktaları gösterir. Bu çok önemlidir, çünkü tüm zaman dilimlerindeki tüm trader'lar seviyeyi belirleyebildiğinden, bu seviyedeki fiyattan gelen reaksiyonun büyük bir hareket yaratması muhtemeldir.

MT4 için Anahtar Seviye Göstergesinin çalışma yöntemlerinden bazıları, fiyatların birden fazla kez sıçradığı seviyeler ve ayrıca fiyatların keskin bir şekilde geri çekilerek keskin tepki gösterdiği seviyelere bakmaktır. Önemli seviyeleri tespit etmenin bir başka yolu, bireysel zamanların fiyatı arasında seviyeye geri dönmek için yeterli alana sahip olan seviyeleri gözlemlemektir.

Anahtar Seviye Göstergesi MT4 için tüm bu kriterleri aynı anda göz önünde bulundurur ve bunları piyasadaki sadece tüccarın en önemli seviyelerini görsel olarak belirtmek için kullanır.

Anahtar Seviyesi Göstergesi MT4 için, işlemcinin fiyat geri alımları veya fiyat geri alımları ile ilgili yeni fırsatlar bulmalarına yardımcı olur. Bu, işlemcinin almak veya almak istediği işlem türünü bu göstergenin oluşturduğu seviyelerde planlamasına izin verir. MT4 için Anahtar Seviye Göstergesi, fiyat işleminde keşfettiği modellerin sadeliği nedeniyle, aynı anda birden fazla döviz çifti işleminde de kullanılabilir.

MT4 için Temel Seviye Göstergesi, hem scalpers, hem de swing ve pozisyon tüccarları için çok faydalı olabilir, çünkü piyasalardaki en önemli seviyelerin nerede olduğunu bilmeleri gerekir, böylece ticaret stillerini buna göre uyacak şekilde ayarlayabilirler.

Ticaret Fikri

İşlemci, işlem başlamadan önce her sabah sevdiği tüm döviz çiftlerini taramak için MT4 için Anahtar Seviyesi Göstergesini kullanabilir, göstergenin önemli işlem seviyelerini keşfettiğini tespit edin, ardından işlem boyunca yalnızca bu döviz çiftlerini veya işlem varlıklarını izleyin. fiyat, bu seviyelere karşı, özellikle destek ve direnç düşüşleri karşısında yükselir.

 

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.