MT4 için Kijun sen Zarf GöstergesiTable Of Contents:

  1. MT4 için Kijun sen Zarf Göstergesi
  2. Meta Trader 4 İçin Kijun sen Zarf Göstergesini Kullanmanın Avantajları

Meta Trader 4 İçin Kijun sen Zarf Göstergesi, yatırımcının tüm döviz çiftlerinde ve alım satım varlıklarında Günlük zaman dilimi üzerindeki ana trend değişikliklerini tespit etmesini sağlayan süper kararlı bir Ichimoku tabanlı göstergedir. İşlemcinin, bu önemli değişiklikleri gerçek zamanlı olarak gerçek zamanlı olarak görebilmesini ve bu önemli eğilimlere dayanarak yatırımcılara yeniden giriş fırsatları sunmasını sağlar. Bu göstergeyi kullanmaya karar verenler için çok çeşitli faydalar vardır.

FREE Kijun sen Envelope Indicator

Download the FREE Kijun sen Envelope Indicator for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

 

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur

 

Meta Trader 4 İçin Kijun sen Zarf Göstergesini Kullanmanın Avantajları

İşlemcinin bu göstergeyi kullanmasından elde ettiği ilk büyük yararlardan biri göstergenin süper doğru ve güvenilir olmasıdır. Bu faydalar mümkün olduğu kadar vurgulanması gereken şeylerdir, çünkü tüm meta işlemcilerin arasında 4 göstergenin sabit olduğu veya bir işlemcinin güvenle güvenebileceği gibi çok az gösterge vardır. Bu göstergenin süper kararlı ve güvenilir olarak görülmesinin birkaç nedeni var.

Bu iddianın ilk nedeni, göstergenin Ichimoku göstergesine dayanmasıdır. Ichimoku, tüccarlar arasında uzun süredir kullanılıyordu, bu yüzden Ichimoku göstergesinin var olan en istikrarlı göstergelerden biri olduğu bir gerçektir.

Meta Trader 4 için Kijun sen Zarf Göstergesi, Ichimoku göstergesinin bir ürünü olduğundan, Ichimoku'nun güvenebilme kabiliyeti ve sinyallerinin doğruluğu gibi bazı güçlü yönleri kazanmıştır. Bu, bizi bu göstergenin neden istikrarlı ve güvenilir olduğunu ikinci nedene getiriyor.

Gösterge varsayılan olarak yalnızca Günlük zaman diliminde çalışır. Aslında, yatırımcıların bu göstergenin düşük zaman dilimi kararlarını çerçevelemek için ürettikleri çok güçlü ve doğru hamlelerden faydalanmalarını sağlayacak şekilde inşa edildi. Bu nedenle, gösterge Günlük zaman diliminde mükemmel şekilde çalışır ve rehberlik ve eğilim çizgisi yönü için ona bakan tüccarlara rehberlik edebilir.

Bu göstergeyi kullanmanın avantajlarından bir diğeri, yatırımcının trend girişini daha önce kaçırması halinde bile, yatırımcılara bir trend piyasasına girmeleri için inanılmaz fırsatlar sunmasıdır. Meta Trader 4 için Kijun sen Zarf Göstergesi, fiyat bir süredir eğilimde olduğunda, yatırımcının orta çizgisinden sıçrayabileceği bir alan yaratarak bunu yapar.

Bu, yeni bir trend başladığında, örneğin Meta Trader 4 için Kijun sen Zarf İndikatörü orta çizgisinin üzerindeki fiyatlarda bir yükseliş olduğunu ve net bir şekilde yükseldiği görülebileceği anlamına gelir. Bu noktada, gösterge, trendin devam etmesinden önce fiyatın bir sıçrama için geri döneceği seviyeleri otomatik olarak belirler.

Bu tür alanlarda yatırımcılar, mevcut risk artışına, alım satım işlemlerinde asgari risk tutarı ile alım yapabilirler. Böylece gösterge, yatırımcıların mevcut bir trende tekrar katılmalarına yardımcı olur. Bu tür hamleler, tüccar tarafından fiyatın tepelerinde veya diplerinde basit bir eğilim çizgisi çizmesi durumunda, fiyat dalgalanmasının muhtemel bir şekilde gerçekleşmesini beklediği yönde de iyileştirebilir.

Ayrıca, Meta Trader 4 için Kijun sen Zarf Göstergesini kullanmak için en iyi zaman dilimi, özellikle o zaman dilimi için zaten özelleştirilmiş olduğu için Günlük zaman dilimi olacaktır. Bu, varsayılan olarak, göstergenin, göstergelerin herhangi bir grafikteki herhangi bir Günlük zaman diliminde en iyi şekilde çalışmasını sağlamak için mükemmel ayarlara sahip olduğu anlamına gelir. Bununla birlikte, tüccar, daha düşük zaman dilimleri için göstergeyi yeniden ayarlayabilir, ancak bu durum, özellikle Günlük zaman dilimleri için tasarlandığı için göstergenin üreteceği sinyallerin kalitesini etkilemesi ve bu nedenle bu şekilde ürettiği çok kesin ve güvenilir sinyalleri etkilemesi olasıdır. Günlük zaman dilimleri.

Meta Trader 4 İçin Kijun sen Zarf Göstergesi 3 farklı sinyal çizgisiyle geliyor. Birincisi, neredeyse her zaman fiyatın üstünde olan üst grup, ikincisi de neredeyse her zaman fiyatın altında olan alt grup. Üçüncü sinyal çizgisi Kijun-Sen'dir ve bu, yeni bir trendin başlamak üzere olduğu bir sinyal çizgisi ve bir fiyat şu anda bir yükseliş veya düşüş eğiliminde olduğunda bir trend çizgisi olarak işlev görür.

Yeni bir eğilime katılmanın bir yolu, yönünde belirgin bir değişiklik olduğunda tespit etmek ve ardından günlük zaman dilimindeki yeni eğilimin göstergenin orta çizgisinin üzerine çıkmasını beklemek olacaktır.

Gösterge, göstergenin orta çizgisinin üzerine çıktığında, bir tüccar buna göre almalı veya satmalıdır. Tüccar kolayca bu şekilde bir trend katılabilir. Trende katılmanın bir başka yolu, fiyatın Kijun sen Zarf İndikatörü For Meta Trader 4'ün orta çizgisinin üstünde veya altında belirgin bir şekilde kırıldığı zamanları aramak ve ardından fiyatın, orta çizgiye geri çekilmeye başlamasını beklemek. Yeni trendin yönüne karşı gösterge. Bu durumda, tüccar fiyatın yukarıdan veya aşağıdan göstergenin orta çizgisine dokunduğu anda uygun bir şekilde alım yapabilir veya satabilir. Bu aynı zamanda işlemcinin bir eğilime katılması için çok iyi bir zaman olabilir.

Son olarak, Meta Trader 4 için Kijun sen Zarf Göstergesini kullanırken dikkat edilmesi gereken en önemli şey, kanalın boyutunun çok ince olması ve her ikisinin de tek bir yöne dönük olması ile yakın olmasıdır. Bu çok önemlidir, çünkü bu sadece büyük bir hareket gerçekleşmek üzereyken ya da şu anda gerçekleşiyorsa gerçekleşir. Bunun anlamı, bu göstergeyi kullanan bir tüccar, her iki bandın da birbirine yakın ve bir yöne, yukarı veya aşağı dönük olduğunu anladıktan sonra, tüccar daha sonra sadece olduğu gibi, uygun şekilde alış veya satış yapacak kadar cesur olmalıdır. fiyat çok oluyor çok güçlü taşıyıcı.

 

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.