MT4 için Kuskus Starlight GöstergesiTable Of Contents:

  1. MT4 için Kuskus Starlight Göstergesi
  2. MT4 İçin Kuskus Starlight Göstergesini Kullanmanın Bazı Avantaj ve Dezavantajlarından Bazıları

Kuskus Yıldız Işığı Göstergesi, MT4 için Meta Trader 4 grafik platformuna dayanan bir göstergedir. Gösterge, işlem platformunda aktif olarak karar vermek için grafik platformunu kullanan tüccarlar için, seçtikleri döviz çiftleri ve alım satım varlıkları üzerindeki tüm teknik analizlerini yapmak ve alım satım şirketinin tüm zaman dilimlerinin hepsini çizelgelemek için oluşturulmuştur. işlem günü boyunca döviz çiftleri veya alım satım varlıkları.

Kuskus Starlight Göstergesi For MT4, fiyat ve işlem platformunda da çalışan Range göstergesine dayanarak oluşturulmuştur. Göstergeyi kullanarak, bir işlemcinin, işlem günü boyunca göstergeye hangi grafikte bağlı olduğunu genel eğilim yönünün tam olarak ne olduğunu tespit etmesi kolaydır.

Ayrıca, piyasa trendinin ne zaman yeni bir yöne ters döndüğünü belirlemek için yatırımcının tanımlaması kolaydır. Göstergesini işlem grafiğine ekleyen yatırımcı, göstergenin kullanılmasından çok daha fazla alım satım anlayışı ve avantajı elde edecektir ve bu alım satım anlayışı ve avantajlarından bazıları aşağıda ana hatlarıyla belirtilmiş ve kapsamlı bir şekilde tartışılmıştır.

FREE Kuskus Starlight Indicator

Download the FREE Kuskus Starlight Indicator for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

 

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur

 

MT4 İçin Kuskus Starlight Göstergesini Kullanmanın Bazı Avantaj ve Dezavantajlarından Bazıları

Kuskus Starlight Göstergesini kullanmanın ilk büyük avantajlarından biri MT4 For trader'ı kullananlar için, işlemcinin kullandığı döviz çifti veya alım satım varlığının hangi zaman diliminde olduğu genel trend yönünün ne olduğunu hemen anlamasına yardımcı olabilir. göstergesi açık.

Bu, işlem günü boyunca işlem grafiğine ekli göstergeye sahip olan tüccarın işlem günü boyunca bir eğilimin genel yönünün o zaman diliminde ne olduğunu bir bakışta anlayabileceği anlamına gelir.

Yatırımcı, göstergenin kullandığı para birimi çifti veya alım satım varlığından bağımsız olarak eğilimin yönünün ne olduğunu belirleyebilecektir, indikatör tüm döviz çiftleri ve alım satım varlıkları üzerinde çalışmaktadır. Bir işlemcinin şu anki işlem grafiğinin genel yönünün, işlemciler için bir çok nedenden ötürü ne kadar önemli olduğunu belirleyebilmek.

Kuskus Starlight İndikatör For MT4'ü kullanarak genel eğilim yönünün ne olduğunu belirleyememenin bu sebeplerden biri, tüccar için çok önemli olduğu, işlem günü boyunca kârlı olma olasılığını artırmasına yardım edebilmesidir. Tüccar, yalnızca genel eğilim yönünde alım satım yaparsa, kârlı olma olasılığını artırabilirdi.

Bu, işlemcinin mevcut zaman dilimindeki eğilimin genel yönünün tam olarak ne olduğunu belirlemek için Kuskus Starlight Indicator For MT4'ü kullandıklarında kazanma esnaflarının sayısını artırabileceklerini ve kaybetme esnaflarının sayısını azaltabilecekleri anlamına gelir.

Tüccar ayrıca, sadece trendin bu genel yönünde ticaret yaparken, kaybedilen işlemlerini önemli ölçüde azaltabilecekti. Genellikle, bir eğilimde, eğilimi oluşturan farklı dalgalar vardır. Bu dalgaların bazıları trend yönünde, diğer dalgalar trendin tersi yönündedir. Trend yönündeki dalgalar, trend hareketinin büyük kısmını oluşturan ve genellikle diğer dalgalardan daha büyük ve daha uzun olan dalgalardır.

Öte yandan, trendin tersi yönündeki dalgalar geri çekilme dalgaları veya kâr getiren dalgalardır ve genellikle trendin ilk dalgalarına katılan tüccarlar için karlı bir şekilde karlarını almaları için bir fırsat sunar. eğilim sırasında.

Bir eğilim içindeki bu iki farklı dalga türü arasında, tüccar, eğilim ile aynı yönde hareket eden dalgaların, genellikle eğilim ile aynı yönde hareket etmeyen dalgalardan daha büyük boyutta olduğunu hemen anlar.

Bu nedenle, eğer tüccar, Kuşkus Yıldız Işığı Göstergesi kullanılarak tanımlanan tüccarın genel eğilim yönünde alım satımı sürdürürse, MT4 için, bu dalgalar, bu hizaya getirileceğinden dolayı, kar yapma olasılığı daha yüksek olan alım satımları yapabileceklerdir. piyasanın güçlü bir şekilde hareket edeceği yönü.

Kuskus Yıldız Işığı Göstergesi MT4 için bu genel trend yönünün işlem günü boyunca ne olduğunu tanımlaması için bir tüccara kolayca yardımcı olabilir. Kuskus Starlight Göstergesi MT4 için, piyasanın şu anda bir yükseliş eğiliminde veya düşüş eğiliminde olup olmadığını belirtmek için yatırımcının grafiklerinde renkli semboller yazdırdığından, bu çok olasıdır.

İşlemci piyasanın yükselme eğiliminde olup olmadığını bilecektir çünkü gösterge, göstergenin alt penceresindeki yeşil renkli sembolleri orta çizginin üzerine basacaktır. Bu yeşil semboller daha sonra tüccara şu anda pazarın yükseliş eğiliminde olduğunu sembolize edecektir ve eğer pazarda satın almak yerine satın alırsa, kârlı olma olasılığı en yüksek olduğu için alım emirleri vermelidir. belli bir zaman.

Bunun nedeni, gösterge tarafından işlemciye işaret edildiği gibi, eğilimin şu an yukarı yönde eğilimli olması. Öte yandan, trader, göstergenin şu anda göstergedeki orta çizginin altına kırmızı renkli semboller yazdırdığını görürse, MT4 için Kuskus Starlight Indicator MT4 kullanırken trendin şu anda aşağı doğru yöneldiğini hemen anlayacaktır. altpencere.

Bu, işlemciye şu an piyasanın aşağıya doğru yöneldiğinin ve işlemcinin sadece satış yönünde işlem yapması durumunda kar elde etmesinin daha istatistiksel olarak muhtemel olduğuna dair genel bir gösterge olacaktır. Bu şekilde, yatırımcının trendin doğru yönüne doğru işlem yapması nedeniyle bir trend sırasında kar elde etmesi çok olasıdır.

 

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.