Meta Trader 4 için LeManSignal GöstergesiTable Of Contents:

  1. Meta Trader 4 için LeManSignal Göstergesi
  2. Meta Trader 4 için LeManSignal Göstergesini Kullanmanın Bazı Avantajları ve Önemleri

Meta Trader 4 için LeManSignal Indicator, Meta Trader 4 grafik platformunda temel olarak piyasalardaki basit bir nedenden ötürü oluşturulan bir göstergedir. Bu basit sebep, göstergenin işlemcilerin işlem günü boyunca piyasaya girdiler bulmalarına yardımcı olacak olmasıdır. İşlemciye oldukça karmaşık bir otomatik Cha analizi yöntemi ve daha sonra basit bir renkli noktanın alım satım için bir giriş sinyali olarak gösterilmesini ve ardından karar vermesini sağlar. Bu gösterge, deneyen tüm tüccarlar için çok faydalı olacaktır. Bir tüccarın kendine özgü özelliklerinden bazılarına erişebileceği bazı yollar aşağıda tartışılmıştır.

FREE LeManSignal Indicator

Download the FREE LeManSignal Indicator for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

 

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur

 

Meta Trader 4 için LeManSignal Göstergesini Kullanmanın Bazı Avantajları ve Önemleri

Herhangi bir işlemcinin Meta Trader 4 için LeManSignal Indicator'ı kullanmak istemesinin en önemli nedenlerinden biri, yatırımcıya stressiz bir işlem deneyimi sunmasıdır. Bunun nedeni sadece işlem tablolarını analiz etme sürecini tamamen otomatik hale getirmesi, tüm analiz ve işlemleri tek başına yapması ve ardından işlemciye işlem günü içerisinde grafikler üzerinde her noktada ne gibi kararlar verdiğini söylemesidir.

Bu, işlemcinin bir kısmı üzerinde gerçekten zaman kazanabilir, çünkü artık grafikler üzerinde herhangi bir teknik analiz yapmak zorunda kalmaz ve sadece LeManSignal Indicator for Meta Trader 4'ten gelen otomatik sinyallerin işlem yapması için beklemesi gerekir. veya esnaf çıkın. Bir tüccar olarak erişebilmek çok hoş bir şey.

Meta Trader 4 için LeManSignal Indicator'ı kullanmaktan elde edilecek bir diğer büyük avantaj, işlemcinin tek bir trendde birden fazla işlem yapmasına yardımcı olabilmesidir. Gösterge bunu, önceki sinyallerini muhtemelen kaçırmış olabilecek tüccarlar için çoklu sinyaller vererek yapar.

Bu özellikten yararlanabilecek diğer yatırımcı türleri, trend gerçekleşinceye kadar bir trendde birden çok kez bir pazara girmeyi seven yatırımcılardır. Bu tür tüccarlar, göstergenin kendileri için özellikle uygun olduğunu görecek, bu tüccarın trend içine çok fazla giriş sinyali çalışması gerekmemesine ve otomatik olarak bu tüccarların yapması gereken tek şey sabırlı olmak ve tüm sinyalleri almak olacaktır. yönde, bu sinyaller geldiğinde işlem yapmak istiyorlar. Bu, işlemcinin, gösterge tarafından otomatik olarak yapıldığı için alım satım sinyalleri üretmeye göre çok fazla teknik analiz yapması gerekmeyeceği anlamına gelir.

Ayrıca, trader daha sonra çok sayıda girdiyle uğraştığı için bir miktar fiyat aksiyonu çizelgesi ekleyebilir ve bu nedenle bu işlemlerden kar elde edebilmeleri için işlemleri çok iyi yönetmeleri gerekir. İşlemcinin ekleyebileceği bir teknik analiz türü, örneğin yükseliş eğilimleri için daha yüksek ve daha düşük bir analiz türü olabilir, bu nedenle tüccar, trendin sadece göstergeden değil, aynı zamanda fiyat eylemi baskısından ne zaman bittiğini de bilirdi. düşük seviyelerde ve düşük seviyelerde, bu durum tüccarların işlemlerinden çıkmaları için ek bir onaylama görevi görür.

Yatırımcıların Meta Trader 4 için LeManSignal Göstergesini kullanmaktan elde edebileceği diğer bir avantaj, yatırımcıların yalnızca piyasaya düzenli girişler için veya pazarlara çoklu girişler için kullanabilmeleri değil aynı zamanda yatırımcıların çıkış sinyalleri için göstergeyi kullanabilmeleridir.

Bunun nedeni, göstergenin, eğilimin yönünü değiştirdiği zaman için karşıt sinyalleri doğal olarak bastırması ve tüccarın zıt doğrultuda işlem görmesini istemesidir. Zaten belirli bir yönde ticaret yapan bir tüccar, tüccar aleyhindeki diğer yöne ticaret girişleri için çok fazla sinyal olduğunu fark ettiğinde, tüccarın ticari pozisyonlarının bir kısmını ya da çıktıklarını yeniden düşünmeye başlaması gerekebilir. Trendlerin aktif pozisyonları aktif olarak yatırımcının mevcut pozisyonuna karşı dönüyor olabilir.

Bununla birlikte, Meta Trader 4 için LeManSignal Göstergesini kullanan yatırımcıların, göstergelerin sinyallerde grafiklere yazdırmasına rağmen çok temiz bir tablo sağlamasından dolayı göstergenin çok faydalı olduğunu belirtmeleri gerekir. Bu şekilde, tüccar daha sonra hala tüm teknik analizlerini grafikler üzerinde yapabilir ve yine de göstergenin sinyallerini alıp oynayabilir veya hatta kendi ticari kararlarını teyit etmek için sinyalleri kullanabilir veya sadece Göstergenin alım satım kararlarını aynen öyle alın.

Meta Trader 4 için LeManSignal Göstergesi aynı zamanda birden fazla zaman diliminde aynı anda kendisini doğrulayabilen bir ticaret sistemi oluşturmak için kullanılabilir. Bu, işlemcinin işlem göstergesini aynı anda birkaç zaman çizelgesi çizelgesine katlayabileceği anlamına gelir. Tüccar bunu, tüm çoklu zaman dilimlerinden gelen sinyalleri hizalamak ve daha sonra tüm zaman dilimlerinde karşılık gelen ya da hizalanmış sinyalleri almak için yapar.

Bu, tüccarın ticaretini daha doğru bir şekilde yapacaktır çünkü sinyaller çoklu zaman dilimlerinde hizalandığında, sinyallerin piyasadaki genel eğilim ile aynı doğrultuda olduğu ve işlemcilerin ticaretin sağ tarafında olduğu açıkça bir onaydır. Bu şekilde, işlemciler artık piyasada birden fazla işlem yapmak için yeterli güce sahip olabilir ve tüm işlemlerin aynı yönde düzgün bir şekilde hizalandığından emin olmak için izleyebilir.

Bu, işlemcinin işlemlerin ne zaman tam olarak ne zaman yapılacağını bilmesine yardımcı olacaktır, çünkü zaman dilimleri artık birbirleriyle aynı hizada değildir, bu durumda işlemcinin işlemden ayrılması gerektiğini bilmesi gerekir. Bununla birlikte, göz önünde bulundurulması gereken önemli bir nokta, Meta Trader 4 için LeManSignal Göstergesini kullanan ve hesaplarını büyütmeyi amaçlayan ve kırmayacak olan tüccarın, risk almadıkları için işlem başına ne kadar risk aldıklarını yönetmeye istekli olmaları gerektiğidir. çok ve son olarak ticaret hesaplarını kaybetti.

 

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.