Meta Trader 4 İçin MACD B Osma GöstergesiTable Of Contents:

  1. Meta Trader 4 İçin MACD B Osma Göstergesi
  2. Meta Trader 4 için MACD B Osma Göstergesini Kullanmanın Avantajları ve Dezavantajları

Meta Trader 4 için MACD B Osma Göstergesi, işlemciye olan asıl işlevinin fiyat eylemi arasındaki farkı saptamak olduğunu gösteren bir göstergedir. Bu gösterge, farklılıkları tespit etmek için bir tüccar için mevcut olan en iyi göstergelerden 2'sine dayandırılmıştır; bunlar kendi başlarına uzaklaşmayı mükemmel bir şekilde saptayabilir ve uzun süredir uzaklaşan yatırımcılar tarafından kullanılmıştır. Bu nedenle, bu gösterge ayrışma kralı olarak kabul edilebilir. Bu çok özel göstergenin kullanılmasından kolayca birkaç fayda elde edilebilir. Bu faydaların bazıları aşağıda açıklanacak ve tartışılacaktır.

FREE MACD B osMA Indicator

Download the FREE MACD B osMA Indicator for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

 

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur

 

Meta Trader 4 için MACD B Osma Göstergesini Kullanmanın Avantajları ve Dezavantajları

Bahsetmeye değer ilk büyük ve belirgin avantajlardan biri, bu göstergenin fiyat eyleminde meydana gelen farklılığı kusursuz bir şekilde tespit etmesidir. Farklılığı saptama ve yatırımcılara, bu sapmaların fiyat hareketinde böyle bir tersine alım satım yapma fırsatı sunduğunu ve bunları tersine çevirmelerinin anlaşılmasında yardımcı olacak süper özel bir yeteneğe sahiptir. Bu, göstergenin, döviz çifti veya alım satım varlığındaki farklılığı tespit etmek için herhangi bir döviz çifti veya alım satım varlığındaki herhangi bir para biriminde işlem gören herhangi bir tüccar tarafından oldukça karlı bir şekilde kullanılabileceği anlamına gelir.

Ek bir diğer avantaj, Meta Trader 4 için MACD B Osma Göstergesinin çok kararlı ve verimli bir gösterge olmasıdır. Temel aldığı göstergelerin uzun süredir zaten çoktan sapmayı çok mükemmel bir şekilde tespit edebilen çok kararlı göstergeler olduğu bilinmektedir. Bu nedenle, bu gösterge aynı zamanda fiyattaki farklılıkları bulmakta çok mükemmeldir ve muhtemelen şu anda piyasalardaki diğer herhangi bir farklılık göstergesinden daha hızlı ve daha güvenilir şekilde tepki verecektir.

Meta Trader 4 için MACD B Osma Göstergesi fiyatı tersine çevirmek için kullanılır. Bu, ters işlem yapan ve fiyat trendlerini solduran yatırımcıların bu göstergeyi aktif olarak, para birimlerinin veya alım satım varlıklarının tersine döndüğü para birimleri ve alım satım varlıkları için avlanmak için kullanabileceği anlamına gelir. Bu işlem, yatırımcının para birimlerinin veya alım satım varlıklarının fiyatlarının tersine döneceği ve onlardan çok hızlı bir şekilde yararlanabileceği her işlem gününde birkaç fırsatı görmesini sağlayabilir. Bu nedenle, bu durum, yatırımcının, orada en iyi ayrılma göstergelerinden birini kullandığını bilmesinden dolayı, ayrışmayı öngörmek için diğer göstergeleri kullanma konusundaki performansını büyük ölçüde artırabilir.

MACD B Osma Göstergesi For Meta Trader 4 tarafından üretilen sinyaller, fiyat hareketinin doruk noktalarına ve çukurlarına ve ayrıca göstergenin doruklarına ve çukurlarına dayanmaktadır. Bu, göstergenin sapma sinyallerinin, göstergenin tepe noktaları ile fiyatın tepe noktaları arasında bir fark olduğunda bir kez üretildiği veya çukurlar veya gösterge ile fiyat çukurları arasında bir fark olduğu anlamına gelir. Bu şekilde, bir işlemcinin, trendin sonlarına işaret ettiği için göstergenin zirvelerinde ve çukurlarında meydana gelen hareketlerin daha farkında olması gerekir.

MACD B Osma Göstergesi için İşlem Yapmak İçin Meta Trader 4, bir trend çizgisi sonu veya bir aralık alım ya da satma kararlarını verirken göstergeyi birleştirebilecek olan saf fiyat işlem yatırımcılarıyla da birleştirilebilir. Gerçek şu ki, fiyat listelerinde çoğu zaman, fiyat genellikle bir sonraki adımda ne yapacağı, bir sonraki aşamada nereye gideceği ve daha sonra nereye gideceği hakkında bir ipucu bırakır. Yatırımcıların bu ipuçlarının çoğunu, fiyat hareketinin gelişimini bitirmesinin hemen ardından keşfetmeleri bekleniyor.

Eğer tüccar, işlem günü boyunca grafiklerin ne yaptığını daha iyi anlayabiliyorsa, fiyat tüccarlar için sadece günümüzde net bir tür sinyal verdiğinde piyasada belirli zamanlar olduğunu görecektir. kim aktif olarak izliyor. Bu tür sinyaller, mükemmel sonuçlar ürettikleri için güvenli bir şekilde alınıp satılabilirler; ancak, tüccarın, işlem gününün çoğunluğu için dikkatini grafikler üzerinde eğitimli tutması gerekir; oluşma olasılığı yüksektir ve yalnızca piyasalarda tam olarak farkında olan ve sabırla bekleyen tüccarlar bu tür hareketlerden doğrudan faydalanacaktır.

MACD B Osma Göstergesi Meta Trader 4'ten üretilen en iyi sinyal türü, gösterge, 1 Saat zaman dilimi ve üzeri gibi daha yüksek, daha kararlı zaman dilimlerinde kullanıldığında üretilir. Bu, yatırımcının fiyat dalgalanmalarından ve düşük zaman aralıklarında bu yatırımcıları gerçekten rahatsız edebilecek yanlış hareketlerden kaçınmasına yardımcı olabilir. Bir tüccar bu gösterge tarafından üretilen sinyallerin daha yüksek zaman dilimlerinde ne kadar güvenilir olduğuna alışınca, tüccar daha küçük zaman dilimlerindeki göstergeyi tekrar kullanmak istemez.

Geriye dönük sonuçlar, ıraksama ticareti tarafından üretilen hamlelerin, eğilim takipçilerinin aldığı hamlelerin ortalamaından daha iyi olduğunu göstermektedir. Bu, bu göstergeyle, tüccarın, piyasada zamanın% 72'sini ve sadece yaklaşık% 72'yi gösterdiği için trend piyasalarında sadece sinyalleri takip ettiği zamana kıyasla piyasalarda etkin bir şekilde kar elde edebileceğini göstermek için uzun bir yol gider Zamanın% 28'i ve çoğu farklılık ticareti genellikle fiyat hareketlerinin tümüyle yıprandığı ve pazarın değişkenlik gösterdiği ya da neredeyse değiştiği eğilimlerin en uç noktalarında gerçekleşir.

Son olarak, MACD B Osma Göstergesi For Meta Trader 4 kullanarak alım satım yapanlar için çok karlı olabilir çünkü göstergeyi fiyattaki tersine çevirmeleri ve fiyattaki bu tersine çevrimlerden başlayan yeni eğilimleri dikkate almak için kullanabilir. yetenek seviyesi ve teknik analiz yeteneği. Bu, basitçe, herhangi bir işlemcinin, göstergeyi sohbetlerine hızlı bir şekilde koyabileceği ve herhangi bir işlem günü boyunca ortaya çıktıkları anda farklılık fırsatlarını hemen anlamaya başlayabileceği anlamına gelir.

 

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.