MT4 için MadroGoldenFilter GöstergesiTable Of Contents:

  1. MT4 için MadroGoldenFilter Göstergesi
  2. MT4 için MadroGoldenFilter Göstergesini Kullanmanın Bazı Avantaj ve Dezavantajları

MadroGoldenFilter Göstergesi MT4 için, Momentum Göstergesi, Hareketli Ortalama göstergeleri, Göreceli Güç Endeksi ve Ortalama Yön Endeksi göstergeleri üzerine inşa edilmiş ve Piyasalarda herhangi bir zaman dilimi ve döviz çiftleri üzerinde çalışabilen Meta Trader 4 tabanlı bir göstergedir.

Tüccar, bu göstergeyi kullanarak piyasalara bir çok içgörüden yararlanabilir ve bu içgörülerden bazıları aşağıda listelenmiştir.

FREE MadroGoldenFilter Indicator

Download the FREE MadroGoldenFilter Indicator for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

 

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur

 

MT4 için MadroGoldenFilter Göstergesini Kullanmanın Bazı Avantaj ve Dezavantajları

MT4 için MadroGoldenFilter Göstergesini kullanmanın ilk büyük avantajlarından biri, işlem yaparken genel eğilim yönünü tespit etmek için bir tüccarın yardımcı olabileceğidir.

Bu durum otomatik olarak yatırımcının yatırımcının üzerinde çalıştığı döviz cinsi veya alım satım varlığının tam olarak hangi yöne doğru olduğunu belirlemek için göstergeyi kullanabileceği anlamına gelir.

Bu durumda, yatırımcının o yönde alım satıma katılmaya karar verebileceği ve daha sonra pazarın muhtemel olduğu genel yönü öğrendiği zaman alım satım yapabileceği için alım satım yapmanın daha kolay olduğu anlamına gelir. yönlendirilmek.

Bu çok önemlidir, çünkü piyasada birkaç kez, tüccarlar çok fazla para kaybediyorlar çünkü piyasalardaki genel eğilime karşı çıkıyorlar.

Bunun anlamı, bir tüccar, mevcut eğilimin ne olduğunu görmek için daha yüksek zaman dilimlerine giderek, muhtemelen mevcut olan pazarın gidişatına doğru şekilde hizalanmadığında, Tüccarın mevcut akıma karşı bir risk altında olabileceği anlamına gelir. Piyasanın şu anda yöneldiği yön ve sonuçta ciddi kayıplar olması riskleri.

MadroGoldenFilter Indicator For MT4'ü kullanmanın bir diğer çok önemli avantajı ise, Trader'ın piyasa henüz tersine döndüğünde fark etmesine yardımcı olabilmesidir. Bu, piyasanın ne zaman döndüğünü bilmek isteyen bir tüccarın, şu anda pazarın hangi yönüne dikkatle izleyerek başlayabileceği anlamına gelir.

Bu durumda, Tüccar, piyasa fiyatının değiştiğini göstermek için işlemciye yöneliş gösterecek ve gösterge fiyatlara çok hızlı bir şekilde tepki gösterdiğinden, ters yönde gerçek zamanlı olarak gerçekleştiğini görebilir.

Bu çok önemlidir, çünkü bir pazarın ne zaman aktif olarak tersine döndüğünü bilmeyen bir tüccar yanlış yönde işlem yapmaya devam eder ve bir tüccar yanlış yönde ne kadar fazla işlem yaparsa, o kadar çok tüccar alım satım sonucu zarar görür. piyasaya karşı.

Bu nedenle, tüccarlar, üreticinin yönünü değiştirmediğinden emin olmak için her zaman izleyerek alım satım işlemlerini piyasadaki doğru yönde düzenlemeyi öğrenmelidir; pazar da yön değiştiriyor.

MadroGoldenFilter Göstergesini Kullanan Yatırımcılar MT4 For karar verme sürecinde daha geniş zaman dilimi yönleri ekleyerek hassasiyet düzeyini önemli ölçüde artırabilir.

Bu, işlemcinin piyasayı daha büyük zaman dilimlerinde izlemesi gerektiği anlamına gelir. Büyük zaman dilimindeki pazar yönü, Trader'ın almayı planladığı yatırımcıyı alabilmesi için halihazırda üzerinde çalıştığı zaman dilimine veya daha düşük zaman dilimine karşılık gelmelidir. Doğruluk için daha büyük zaman dilimlerinde yapılmalıdır.

Trader ayrıca daha iyi analiz için göstergeyi daha yüksek zaman dilimlerinde çoğaltabilir. Trader'ın aynı göstergenin sinyallerini daha düşük zaman dilimlerinde alması için göstergenin sinyallerini daha yüksek zaman dilimlerinde okuması gerekir. Bu şekilde, yatırımcı her zaman alım satım kararlarının her zaman tüm zaman dilimlerinde aynı hizada olmasını sağlar.

MT4 için MadroGoldenFilter Göstergesi hem Stokastik Göstergesi hem de Göreceli Güç Endeksi ve Ortalama Yön Endeksi göstergelerinin bir birleşimi olduğundan, işlemcinin daima pazarın sağ tarafında olduğundan emin olmak için analizlerde bu göstergeleri bir araya getirir. ve bu Gösterge sinyalleri birleştiğinde veya bir araya getirildiğinde, işlemcinin daima doğru sinyalleri aldığını.

MadroGoldenFilter Göstergesi MT4 For, yatırımcıların trend başlamış olsa bile trendlere girme fırsatları bulmalarına yardımcı oluyor.

Bu, çoğunlukla fiyat biraz dinlendikten sonra veya fiyattaki bir geri çekilmeden sonra gerçekleşir. Gösterge, işlemcilerin piyasa yönündeki eğilim devam ticaretlerine girmelerine yardımcı olmak için bu geri çekilmeden sonra genellikle yeni sinyaller oluşturur.

Bu, işlemcinin, piyasanın biraz dinlendiği ya da kârın piyasa katılımcılarının bir kısmı tarafından alındığı trendine paralel olarak pozisyonuna birkaç kez ekleyebileceği anlamına gelir. Bu şekilde, bir tüccar birden fazla pozisyona girebilir, toplam riskini, piyasayı kendi parasıyla oynamadıkları bir noktaya kadar düşürebilir.

Bu şekilde, tüccar, kendisine az miktarda kar kazandıracak olan bir trendden çok fazla kazanç sağlayabilir. Bir yatırımcının trend yönünde olan alım satımlara girmesi ve alım satım işlemlerini düzgün bir şekilde yapması budur. MadroGoldenFilter Indicator For MT4'ü kullanmanın bir diğer büyük avantajı ise yatırımcının uzun süre trendde kalmasına yardımcı olabileceğidir.

Bu, tüccarın üzerlerindeki trend değişmesinden korkması gerekmeyeceği anlamına gelir; çünkü yeni bir trend değişikliği meydana gelir gelmez piyasa genellikle onları uyarır, böylece tüccar meydana gelir gelmez derhal faydalanabilir.

Bu çok önemlidir, çünkü istatistikler ortalama bir işlemcinin piyasa yönünün tam üzerinde olduğunu ve zamanın en az% 70'inin doğru olduğunu göstermiştir, ancak bu tüccar piyasalarda para kazanamamaktadır.

Bu, işlemcinin doğru bir şekilde tahmin edebileceği ancak yine de para kazanamayacağı anlamına gelir; çünkü kazanan işlemlerinin çalışmasına izin vermez ve kaybetme işlemlerini mümkün olan en kısa zamanda keser. Bu, piyasalarda abartılamayacak bir öncül.

 

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.