Meta trader 4 için büyütülmüş fiyat göstergesiTable Of Contents:

  1. Meta trader 4 için büyütülmüş fiyat göstergesi
  2. MT4 için Büyütülmüş Fiyat Göstergesini Kullanmanın Yararları

MetaTrader 4 için büyütülmüş fiyat göstergesi, tekil bir nedenden dolayı oluşturulan çok basit ama kullanışlı bir göstergedir. Bu fiyat göstergesi, yatırımcıların pazarın herhangi bir zamanda tam olarak nerede olduğunu görmelerine yardımcı olmak için oluşturulmuştur. Bu, herhangi bir zamanda yatırımcının sohbet platformuna bakması anlamına gelir; Yatırımcı, döviz çiftinin veya alım satım varlıklarının hangi fiyattan işlem yaptığını tam olarak bilir. Bu göstergeyi kullanmak birçok nedenden ötürü çok önemlidir ve bazıları aşağıda belirtilmiştir.

FREE Magnified Market Price Indicator

Download the FREE Magnified Market Price Indicator for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

 

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur

 

MT4 için Büyütülmüş Fiyat Göstergesini Kullanmanın Yararları

MetaTrader 4 için büyütülmüş fiyat göstergesini kullanmak, özellikle işlem gününde aynı anda birçok tabloya bakan tüccarlar için çok önemlidir. Bazen tüm bu yatırımcıların görmesi gereken, şu anki fiyatın tam olarak nerede olduğunu ve çok fazla ekran karmaşasının olmadığını gösteriyor. Bu gösterge, bir bakışta derhal bir bakışta bulunmalarını ve mevcut fiyatların tam olarak ne durduğunu görmelerini sağlar ve Trader'ı organize tutar ve izleyebileceği diğer tüm çiftlere ve para birimlerine hemen bakmasını sağlar.

MetaTrader 4 için büyüteç fiyat göstergesini kullanmanın çok önemli bir nedeni de yatırımcılara piyasaya hızlı bir genel bakış sağlamaktır. Muhtemelen haber etkinlikleri ticareti yapan veya piyasanın bir siyah kuğu etkinliği açısından ne yaptığını görmesi gereken tüccarlar için bu çok önemlidir. Bu yatırımcıların sadece pazara bakmaları ve tam olarak hangi fiyatların yapıldığını, web fiyatlarını ve fiyatların yukarı veya aşağı doğru olan şeye nasıl tepki verebileceğini tanımlamaları gerekir. Eğer Trader bir bakışta fiyatı göremez ve göremezse, aynı anda birçok döviz çiftini takip etmesi zorlaşır ve hantal hale gelir.

MetaTrader 4 için büyüteç fiyat göstergesini kullanmanın bir diğer beş yararı, görme engelli olan veya bir kenarı olduğu gibi keskin olmayan tüccarlar için bir ticari varlık veya döviz çiftinin tam olarak hiçbir fiyat almalarına yardımcı olmamamdır. Oraya bakıyor ve yukarı ve aşağı doğru hareket eden minikleri görmek için gözlerini zorlamak zorunda değilsiniz. Bu klasör, fiyat göstergesinin kullandığı formlar çok okunaklı olduğu ve tercih etmesi durumunda Trader tarafından artırılabileceği için gözlerinizi daha fazla zarar görmekten kurtarır.

Ayrıca mumluk çizelgesine ihtiyaç duymayan tüccarların eğitim koordinatına koyulması, ne zaman ve ne zaman satış yapılacağına karar vermeden önce fiyatlara bakmak, MetaTrader 4 için fiyat büyüteci göstergesini kullanmaktan faydalanabilir; büyüteç göstergesinin yarattığı fiyatlara bakın. Bu, otomatik olarak döviz çiftinden döviz çiftine, yalnızca fiyatlarına bakarak vahşi bir fiyattan göz atmalarına ve sohbet işlemi tarafından engellenmemelerine veya fiyatın tam olarak nerede olduğunu görmeden önce çok dikkatli bakmaları gerekmelerine yardımcı olur.

Büyütülmüş fiyat göstergesi, fiyatlar 1 pip azaldığında kırmızı bir renk gösterecek şekilde kodlanır, fiyatlar 1 pip yükseldiğinde, yeşil renk yazdırır. Bu, renk bir süre bir tarafa sabit kaldığında derhal Trader'ı yeni bir trend gelişimi için uyarır.

Örneğin, bir tüccar bir haber olayı için bekleyen bir tablo izliyor. Haber olayları hemen gerçekleştiğinde, büyütülmüş fiyat göstergesi, fiyatların gelen haberlere nasıl tepki gösterdiğine bağlı olarak hangi yön fiyatlarının gittiğini göstermeye başlar. Fiyatlar haberlere olumsuz tepki veriyorsa, Trader büyütülmüş fiyat göstergesi tarafından gösterilen sürekli kırmızı bir renk görecektir. Fiyatlar yükseliyorsa, Tüccar derhal göstergenin sadece yeşil bir renk gösterdiğini görecek ve bu durum fiyatların mum grafiklerini okuyan tüccarlar tarafından görülebilmeden hemen önce fiyatlandırmak istediği yönün bir göstergesi olabilir.

Son olarak, büyütülmüş fiyat göstergesine ihtiyaç duyan bir yatırımcı bunu kullandığında, işlem yapmak için önemli bir araç haline gelir, çünkü herhangi bir yatırımcının cephaneliğinin bir parçası olabilecek araçlardan biri veya gerçekten ihtiyaç duyanların yapamayacağı araçlardan biridir. işlem günlerinde çok verimli olmalarına yardımcı olmadan.

 

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.