MT4 için MTF MACD X Göstergesi

MT4 için MTF MACD X Göstergesi MT4 For For MTtor For MT4 For Mact X Göstergesi, gün boyunca tüm teknik analizlerini yapan, tüccarlar için seçtikleri ve favori döviz çiftlerinin tüm zaman dilimlerinin çizelgelerini çizerek ve işlem günü aktif olarak alım satım kararları almak için oluşturulmuş bir göstergedir. Kararlı ve mevcut mum kapandıktan sonra sinyallerini boyamayan bir göstergedir.

MT4 için MTF MACD X Göstergesi Hareketli Ortalama Yakınsama ve Sapma göstergesine ( MACD ) dayanmaktadır ve işlemcinin çalıştığı mevcut grafikte birkaç zaman diliminden sinyallerini görüntülemesine yardımcı olabilir.

İşlemci, işlem günü boyunca MTF MACD X Göstergesi For MT4'ü kullanmaktan çok sayıda giriş sinyalini, işlem görüşünü ve diğer birçok avantajı kolayca elde edebilir. Yatırımcının kolayca elde edebileceği bu alım satım anlayışlarından bazıları aşağıda ana hatlarıyla belirtilmiş ve tartışılmıştır.

FREE MTF MACD X Indicator

Download the FREE MTF MACD X Indicator for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

 

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur

My Recommended MT4/MT5 Broker

 

MT4 için MTF MACD X Göstergesini Kullanmanın Bazı Avantaj ve Dezavantajlarından Bazıları

MTF MACD X Göstergesini Kullanmanın ilk büyük avantajlarından biri, MT4 için işlemciye, işlemcinin mevcut çizelgesinden birkaç zaman dilimi boyunca genel eğilimi hızlı bir şekilde belirlemesinde yardımcı olabilir.

Bu, mevcut çizelgesine ekli göstergeye sahip olan tüccarın MACD sinyallerini fiziksel olarak erişebildiği gibi tek çizelgesindeki diğer tüm zaman dilimlerinden görselleştirebilmesi için çok mümkün ve kolaydır. diğer zaman dilimleri ve onsuz, diğer zaman diliminin sinyallerini görmeden önce başka çizelgeleri açma konusunda kendini vurgulamak zorunda kalır.

Bu, göstergenin oluşturulması, işlemciye, işlemcinin şu anki çizelgesinin bir alt penceresinden farklı zaman dilimi sinyallerinin tümünü görme yeteneği sunduğu için mümkündür.

Bu çok önemlidir ve tüccara birçok yönden yardımcı olabilir. Bunun çok önemli olmasının nedenlerinden biri, yatırımcının döviz kurlarının farklı zaman dilimlerinde ne yönde hareket ettiğini genel olarak tam olarak ne olduğunu bilmesidir.

Bunun anlamı, bir tüccarın doğru yönü kullanarak işlem yapması gerektiğinden, bu zaman dilimlerinin hepsinden farklı sinyallere bakabilmesi ve sinyallerin benzer olduğunu fark etmesi üzerine, eğilim, işlemcinin izleyeceği belirli döviz çifti üzerinde tek yöndedir ve bu nedenle, yatırımcı para biriminin kârlı bir şekilde alınıp alınabileceğini bilir.

Bunun çok önemli olmasının bir diğer önemli nedeni, yatırımcının teknik analiz oyununu bir üst seviyeye taşıması. Bu, işlemcinin genel eğilim yönü ve şu andaki genel eğilim yönü açısından çok daha doğru işlem kararları verebileceği anlamına gelir.

Bu durumda tüccar teknik analizini daha doğru bir şekilde yapabilirdi ve MT4 MACD X İndikatörü MT4 olmasaydı, genel trend yönünün tümünün öncesinde ne olduğunu söylemesi için yapabileceklerinden çok daha kolaydı. analiz süreci Bu, işlemcinin işlem kararlarını daha iyi hale getirebilmesine ve eğilim ile uyumlu olan çok daha doğru işlem kararları verebilmesine olanak sağlayacaktır.

Yatırımcının yatırımcıların diğer döviz çiftlerinin MTF MACD X Göstergesi MT4 kullanarak genel trend yönü ile ilgili neler söylediğini görebilmesinin gerekli olmasının bir diğer önemli nedeni, daha sonra, yatırımcının kendini düzgün şekilde hizalayabilmesi için yardımcı olacağıdır. Bu genel eğilim yönünde işlem yapar ve bu işlemcinin MTF MACD X Göstergesi For MT4 tarafından üretilen sinyallere bakarken çok kolay bir şekilde keşfedebileceği bir durumdur.

Bu, tüccarın çok daha doğru olan alım satımları yerleştirebileceği ve gelecekteki tüm alım satım kararlarını tüm zaman dilimlerindeki mevcut eğilimin söylediklerine göre ayarlayabileceği anlamına gelir.

Bu şekilde, tüccar, kendi tüccarlarının şu anda işaret ettiği yöne tam olarak uyduğunu ve tüccar içine esnaf yerleştirdiğinde en yüksek başarı olasılığına sahip olan bu yöne işaret ettiği yöne tam olarak uymasını sağlayabilir. .

Bu, işlemcinin genel eğilim yönüne tam olarak uymayan esnafları yerleştirmekten kaynaklanan zararları ve büyük dezavantajları önlemesi için büyük ölçüde yardımcı olacaktır; zira bu işlemler, alım satım yapanların maruz kaldıklarından çok daha büyük kayıplarla sonuçlanacaktır. Mevcut eğilim yönünde ticaret.

Bu, tüccarın şu an fiyat ile neler olduğunu anlayabilmesi için çok önemlidir. Bunun çok önemli olmasının bir başka nedeni de, işlemcinin işlem günü boyunca eğilimi doğrultusunda işlemlerini yapacağı doğruluğu ayarlamada yardımcı olabilmesidir.

Bu, işlemcinin eğilim yönünde bir ticarete girmenin en iyi zamanının tam olarak ne zaman olacağını belirleyebileceği ve böylece işleminden kar elde etmek için uygun şekilde hizalanabileceği anlamına gelir.

Bu çok önemlidir, çünkü bazen tüccarın mevcut zaman dilimindeki eğilimi takip etmesi yeterli değildir, çünkü bu yönün yukarıdaki zaman diliminin diğer tüm zaman dilimlerinin diğer yönleriyle de aynı olduğundan emin olması gerekir. geçerli zaman dilimleri.

Tüccar bunu kolayca yapabilir çünkü gösterge sinyallerini, göstergenin sinyalleri tüm zaman dilimlerinde aynı olduğunda görebiliyordu ve bu daha sonra olduğu gibi, trendin tam olarak içine girmesine yardım etmeli. En iyi zaman.

 

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!