MT4 için RAVI FX Fisher GöstergesiTable Of Contents:

  1. MT4 için RAVI FX Fisher Göstergesi
  2. MT4 İçin RAVI FX Fisher Göstergesini Kullanmanın Bazı Avantajlarından Bazıları

MT4 For RAVI FX Fisher Göstergesi, Meta Trader 4 çizelgeleme platformunu günlük para birimi çizelgesi çizelgesi yapmak, teknik analizlerini yapmak ve ardından işlem günü işlem kararları almak için kullanan yatırımcılar için oluşturulmuş bir göstergedir.

Gösterge, Hareketli Ortalama göstergesine dayanılarak oluşturulmuştur ve işlem yapan bir kişinin işlem günü boyunca karlı piyasa girişlerini tanımlamasına yardımcı olabilir.

Yatırımcı ayrıca, her işlem gününde işlem kararları almak için RAVI FX Fisher Indicator For MT4'ü kullanmaktan çok fazla bilgi alabilir ve bu değerli içgörü ve avantajlardan bazıları aşağıda ana hatlarıyla belirtilmiş ve kapsamlı bir şekilde tartışılmıştır.

FREE RAVI FX Fisher Indicator

Download the FREE RAVI FX Fisher Indicator for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

 

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur

 

MT4 İçin RAVI FX Fisher Göstergesini Kullanmanın Bazı Avantajlarından Bazıları

MT4 For RAVI FX Fisher Indicator'ı kullanmanın en büyük avantajlarından biri, yatırımcının çok karlı girişleri bir trend haline getirmek için kullanabilmesidir. Bu, göstergenin, tüccarın bir piyasa trendinin ne zaman oluştuğunu görsel olarak tanımlamasını ve böyle bir piyasa eğiliminden bitmeden veya yeni bir yöne dönmeden önce faydalanmasını kolaylaştırabileceği anlamına gelir.

Bu, gösterge, yatırımcının bu tür hamleleri gerçekleşmeye başlar başlamaz veya fiyattan yeni bir eğilim başlar başlamaz belirleyebilmesini görsel olarak mümkün kıldığından doğrudur. RAVI FX Fisher Göstergesi MT4 için, bir yatırımcının bir yatırımcının alım satım yapması için doğru zamanın ne zaman olduğunu bilmesi için soluk yeşil bir histogram yazdırır.

Bu histogram, histogram çubuklarından ve sıfır çizgisinden oluşur. Histogram çubukları, işlemciye bir ticarete girip girmemesi gerektiğini ve satın alması veya satması gerektiğini söylemesine yardımcı olur. İşlemcinin işlem sinyalini yorumlamasını ve onunla işlem yapmayı veya almamayı seçmesini sinyal hattının altına veya altına bastırarak yapar.

Gösterge, sinyal çizgisinin üzerine çıktığında, histogram çizgileri derhal tüccara yeni bir alımın yapıldığını söyler ve histogram sıfır çizgisinin altına yazdırıldığında, bu hemen işlemciye bir satış işleminin oynanmakta olduğunu söyler. Bu şekilde, yatırımcının piyasadaki genel eğilim yönünde çok karlı alım satım sinyalleri tespit etmesi çok kolaydır.

RAVI FX Fisher Indicator For MT4'ü kullanmanın bir diğer büyük avantajı, yatırımcının şu anda çalıştığı döviz cinsi veya alım satım varlığına ilişkin olarak piyasalardaki farklılık farklarını tespit etmesine yardımcı olabilmesidir.

Bu, bir tüccar göstergeyi dikkatle izlediğinde, göstergenin histogram çubukları tarafından üretilen sinyaller ve fiyat hareketi arasında bir fark olduğunda derhal anlayabildiği anlamına gelir.

Bu çok mümkündür, çünkü normalde fiyat hareketi, RAVI FX Fisher Indicator For MT4 tarafından üretilen çubuklarla aynı doğrultuda hareket eder. Bu, fiyat ve fiyatların ve göstergenin çubukları tarafından üretilenlerin doğada nispeten benzer olduğu anlamına gelir.

Örneğin, bir tüccar, fiyat hareketinin gösterge tarafından oluşturulan histogram çubuklarıyla etkileşime girme şeklini izlediğinde, fiyat ne kadar yüksek olursa, göstergenin de daha yüksek olduğunu ve fiyatın ne zaman arttığını hemen bulmak kolaydır. Düşük bir alçakta, indikatörün alt penceresinde benzer bir düşük alçakta olan gösterge çubuklarını üretir.

Farklılık, fiyat tarafından üretilen yüksek ve düşük oranlar, göstergenin histogram çubuklarının ürettiği yüksek ve düşük fiyatlara çok fazla benzemediğinde devreye giriyor. Bu, örneğin, fiyatın daha yüksek bir değer ürettiği ve gösterge fiyat hareketi gibi yüksek bir değer yerine düşük bir değer ürettiği anlamına gelebilir. Buna bir ayrışma fırsatı denir ve doğru işlem yapıldığında çok karlı olabilir.

Bir tüccar yükseliş eğilimi olduğunda alım yapmalı ve düşüş eğilimi olduğunda satmalıdır. Fiyat yükselişe geçtiğinde bir yükseliş sapması oluşuyor, ancak gösterge histogramının çubuklarıyla birlikte daha yüksek bir değer yaratmıyor ve bunun yerine daha düşük bir değer yaratıyor.

Bu, yatırımcının satması veya diğer gösterge veya sinyal sağlayıcılarla satış fırsatları aramaya başlaması için anında bir fırsat olacaktır. Fiyat düşük bir fiyat oluştururken düşük bir sapma oluşuyor, ancak göstergenin histogram çubukları fiyat hareketinde olduğu gibi düşük bir fiyat oluşturmak yerine yüksek bir düşük fiyat oluşturuyor.

Bu işlem, yatırımcıya ya çok hızlı bir alım satım işlemine girme ya da yatırımcının kullandığı diğer göstergelere ve sinyal sağlayıcılara bağlı olarak alım satım ya da alım satım fırsatlarını aramaya başlamak için çok karlı bir fırsat sunacaktır.

Ne zaman bir tüccar bu ayrışma ticaret fırsatlarından herhangi birini tespit ederse, o zaman tüccar için hızlı bir şekilde ticari ayrışma yönüne doğru bir işlem yapmak veya diğerlerini kullanarak başka bir sapma yönünde ticaret yapmak için başka bir yol aramaya başlamak çok önemlidir. tüccar tarafından kullanılabilecek gösterge veya sinyal sağlayıcılar.

Farklılık fırsatları, herhangi bir zaman dilimi ve döviz çiftlerinde ortaya çıkabilir, ancak, daha yüksek zaman dilimlerinde iki ana nedenden dolayı bu tür kurulumlarda genellikle tercih edilir. İlk ana sebep, daha yüksek zaman dilimlerinde, daha düşük zaman dilimlerinde olduğundan daha az yanlış sinyal olması ve tüccarın daha yüksek zaman dilimlerinde daha düşük zaman dilimlerinde olduğundan daha kararlı sinyaller bulması daha muhtemel olmasıdır.

İkinci ana sebep, yatırımcının daha yüksek zaman dilimlerini kullanması durumunda, yatırımcıya, yatırımcının sapma yönündeki alım satımları aramak için çok daha düşük zaman dilimlerine çok kolay inebildiği için alım satım yapma fırsatı verir. Ayrıca, daha yüksek zaman dilimi ayrılma hareketleri genellikle daha düşük zaman dilimi sapma fırsatlarından daha büyük miktarda pip yakalama fırsatları sunar.

 

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.