MT4 için Uyarı Göstergeli TDI

MT4 için Uyarılar Göstergeli TDI, meta trader 4'teki Time Dynamic Index göstergesine dayalı bir göstergedir. Traders Dynamic Index (TDI), tüm trader'ların hissiyatlarını herhangi bir zamanda toplamayı ve işlem yapmayı hedefleyen bir araçtır karar vermek. TDI'nın kendisi RSI'ye dayanmaktadır ve aynı anda kaç tane tüccarın uzun veya kısa olduğuna bağlı trendleri saptamak için kullanılabilir.

FREE TDI With Alerts Indicator

Download the FREE TDI With Alerts Indicator for MT4.

To receive my email 100% sure: 
Put my email on your whitelist!

 

Partially Automated Trading Besides Your Day Job

Alerts In Real-Time When Divergences Occur

My Recommended MT4/MT5 Broker

 

Dikkat edilmesi gereken çok önemli bir husus, MT4 için Uyarı Göstergeli TDI sinyalinin, aynı mum içindeki trendin değişmesi halinde sinyal üretmesi durumunda sinyallerini tekrar boyayacağı ve bu nedenle, bir tüccarın, sinyalin geliştirildiği mevcut mum için çok sabırlı olması gerektiğidir. Sinyal hala orada ise, alım satımdan önce tamamlamak için.

Meta Trader 4 için TDI ile Uyarılar göstergesini kullanmanın avantajlarından bazıları

MT4 için Uyarılar Göstergeli TDI grafikte doğrudan kendi penceresinde yazdırılır. Bu, işlemcinin daha fazla teknik analiz için kendi ekran gayrimenkulüne sahip olduğu anlamına gelir. Bu, işlemcinin teknik analizleri için sahip oldukları herhangi bir göstergeyi veya sistemi içerebilmekte ve grafiklerindeki fiyat hareketinin grafik ekranındaki göstergelerden çok fazla gösterilebileceğinden endişe duymadan dahil edebilecekleri anlamına gelmektedir.

Bir diğer gerçekten iyi yarar, MT4 için Uyarılar Göstergeli TDI'nın, özellikle trend yönünü analiz etmeye yardımcı olanlar gibi diğer fiyat göstergeleriyle sorunsuz bir şekilde çalışabilmesidir. Bu, TDI tabanlı sistemin daha sonra ticari işlemlerde daha doğru giriş ve çıkış yapmak için kullanabileceği daha eksiksiz bir sistem oluşturmak için bu göstergelerle birleşebileceği anlamına gelir.

MT4 tabanlı bir gösterge olduğu göz önüne alındığında, MT4 için Uyarılar Göstergeli TDI çok kararlıdır, kullanıcının çizelgesine zarar vermez ve aynı MT4 yazılımında 10 ila 12 farklı çizelgeye kurulsa bile sorunsuz çalışır .

Yatırımcıların, MT4 için Uyarılar Göstergesi olan TDI'nın, ticaret göstergesini kullanarak kâr elde edecekleri takdirde nasıl renk kodlu olduğunu tam olarak anlamaları gerekir. Birçok yatırımcının TDI göstergesinin kendisinden korkmasına rağmen, bu yeni göstergenin anlaşılması, yatırımcının kâr elde etmesine yardımcı olacak çünkü bu, TDI tabanlı olmasına rağmen daha yüksek bir doğruluk düzeyi elde edebilmesi için oldukça farklı bir şekilde inşa edildi. . Bu işlem, işlem günlerinde göstergeyi kullanırken kafalarının karışmaması için, işlemcinin tanışması gereken çeşitli renklerle tek bir pencerede birbirine kaynaşmış 2 ayrı göstergeden oluşur.

İlk gösterge Bollinger Bantlarıdır ve merkez çizgisi sarı olan Mavi renkli kenarlara sahiptir. Bu, Bollinger Bantlarının iki farklı tarafını, şiddetli bir yükseliş eğilimi ve şiddetli bir düşüş eğilimi ve fiyatın hem yavaş hem de değişkenlik döneminde sadece arasında değiştiği süre boyunca yanlara doğru farklılaştırmak için belirli bir zamanda fiyatın yönünü haritalamak için kullanılır. Market.

Kullanılan ikinci gösterge Traders Dynamic Index'dir. Birçok tüccar, TDI’nin başlangıçta iyi görünmesine rağmen sinyallerini alım satım ortasına çevirdiğine ve etkili bir şekilde tüccara yöneldiğine inanıyor. Bu gösterge aslında bu kusur dikkate alınarak farklı bir şekilde oluşturulmuştur. MT4 için Uyarılar Göstergeli TDI, iki sinyal çizgisinde bir bükülme kullanarak veya alımlar için yukarı yönde ya da satışlar için aşağı yönde birbirlerini geçtiklerinde aslında güvenilir olan tüccar sinyallerini verecektir.

MTD için Uyarılar Göstergeli TDI'nın iki sinyal çizgisi kırmızı ve yeşil renklidir, yeşil çizgi daha hızlı çizgi ve kırmızı çizgi daha yavaş çizgidir. Bu şekilde, MT4 için Uyarılar Göstergeli TDI, yatırımcıların eğilimlere girmesine, yeşil çizgi kırmızı çizgiyi aşağıdan geçtiğinde eğilimleri satın almasına ve yeşil çizgi kırmızı çizgiyi yukarıdan geçtiğinde eğilimleri satmasına yardımcı olur. Bu şekilde, tüccar fiyatın nasıl hareket ettiği ve tüccarın ne gibi hareket ettiği veya neyin kaçıracağı konusunda anında görsel bir fikir edinir.

MT4 için Uyarılar Göstergeli TDI'yı kullanan tüccar, sinyallerin yalnızca üretilen mumların kapanmasından hemen sonra alınması gerektiğini daima hatırlamalıdır. Bu işlemciyi piyasanın güvenli tarafında tutar. Ayrıca, bu göstergeyi kullanmanın daha güçlü bir yolu çok zaman dilimi modunda kullanmaktır. Çok zaman dilimi modunda kullanmak, işlemcinin yalnızca yüksek zaman dilimi eğiliminin düşük zaman dilimi eğilimine tam olarak uyduğu veya aynı anda hem daha yüksek hem de daha düşük bir zaman diliminde aynı iki tam hareketin aynı anda gerçekleştiği esnafları alması anlamına gelir. Bu, işlemcinin daha yüksek zaman dilimi eğilimi ile aynı hizada kalmasına yardımcı olur, çünkü daha yüksek zaman dilimi eğilimleriyle aynı hizada olmamak, yatırımcıların piyasada daima para kaybetmelerinin nedenlerinden biridir.

MT4 için Uyarılar Göstergesi olan TDI'nın ne kadar kolay olduğu konusunda tüccarlar, işlemciye çok düz sinyaller verdiği için diğer göstergelere kıyasla göstergenin kullanımı kolay olduğunu göreceklerdir. Bu, göstergeyi kullanmak için çok çeşitli beceri seviyelerine sahip tüccarlara izin verir. Bu, göstergenin acemi yatırımcılar ve ayrıca gelişmiş yatırımcılar ve aralarındaki diğerleri tarafından kullanılabileceği anlamına gelir.

MT4 için Uyarılar Göstergesi olan TDI'yı bir döviz çiftinin 3 ila 4 farklı zaman dilimlerinde izlemek, bir tüccara pazarın yavaş dönüşlerini ve daha küçük zaman dilimlerinin ne kadar kademeli olarak daha büyük zaman dilimlerini dolaştırabileceğini öğretebilir. Bununla birlikte, bu, özümsemek için çok uzun zaman alır ve bir tüccar, bir tüccarın ne kadar iyi karlar elde edebileceğini öğrendiğinde, bu sistemle işlem yapmanın getirdiği faydaları elde etmek için gereken zamanı ve taahhüdü yerine getirmek zorunda kalır. düzgün kullanmak için.

 

About Me

I'm Mike Semlitsch the owner of PerfectTrendSystem.com. My trading career started in 2007. Since 2013 I have helped thousands of traders to take their trading to the next level. Many of them are now constantly profitable traders. 

The following performance was achieved by me while trading live in front of hundreds of my clients:

Connect With Me:  

This FREE Indicator Can Transform
Your Trading!

FREE Indicator + Telegram Group


Request the Ultimate Double Top/Bottom Indicator which is used by 10,000+ traders.

Results From 5 Months!
This service starts soon! Be the first who get's notified when it begins!